OFICJALNE: Najdroższy transfer wewnątrz Ekstraklasy w historii klepnięty ✅
Steve Kapuadi. 3 MILIONY EURO
Obecna drużyna ze spadku, kupuje zawodnika od innej drużyny ze spadku... tak się robi biznesy 😂
-
-
U NASZYCH RYWALI....prywatne "pogaduchy" będą kasowane część II
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2026-02/image-png-32725654.png[/img]
[i]- Powiedz mi, po co jest ten miś?
- Właśnie po co?
- Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?
- Protokół zniszczenia...
- Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.[/i]
Zwróćcie uwagę, że w przeciwieństwie do Kwietnia Dobrzycki oprócz wydawania kasy na piłkarzy rozwija wiele różnych części klubu. Powstaje ośrodek treningowy, którego nie mieli. Inwestuję w wiele spraw, które w wielu klubach były finansoweane/współfinansowane przez państwo czy miasto a on sam wykłada spore środki na to.
Wydaje się to zupełnie inny projekt niż kiedyś Cupiał czy Wojciechowski i chyba inny niż Kwiecień. Nie wiem czy to wynika z tego, że to ich kibic i ma sporo pieniędzy czy z czegoś innego.
Słuchałem ostatnio rozmowę z ich prezesem i trzeba otwarcie powiedzieć, że jeśli chcemy jako klub z Polski znaczyć coś w tej Europie niekoniecznie na poziomie Ligi Konferencji tylko wyżej to to ostatni moment by ściągać piłkarzy za 2-3 mln euro regularnie. Kto pierwszy wskoczy na ten pułap i nie będzie pierdolił, że Widzew psuje rynek ten ma szansę na ustawienie się w pozycji lidera w kraju.
Wiem - to nie takie proste nie mając bogatego właściciela ale skoro tak to trzeba postawić na coś innego by te środki zdobywać.
To trochę tak jak ze stadionami, kto nie miał nowego miał gorszą frekwencję, mniejsze wpływy do klubu z dnia meczowego i mniejsze zainteresowanie sponsorów.
Teraz nie jest to czas na wytykanie Widzewowi tylko zastanowienie się jak dotrzymać kroku i działanie.
🚨 Adrian Siemieniec dostanie ofertę od... WIDZEWA ŁÓDŹ!
Łodzianie są mocno ZDETERMINOWANI i zamierzają złożyć trenerowi Jagiellonii KONKRETNĄ OFERTĘ współpracy!
Myślą że wszystko da się kupić, bardzo się mylą.
Bardzo motywujące dla drużyny i obecnego trenera Widzewa…
[quote]#post1713776 Bardzo motywujące dla drużyny i obecnego trenera Widzewa…[/quote]
"Tonący brzytwy się chwyta..."
Leszek Ojrzyński w rok stworzył z Zagłębia potwora i zamknął usta tym, którzy się śmiali 🤐
⌛️🔙 Marzec 2025 r. - Leszek Ojrzyński przejmuje znajdujące się w strefie spadkowej Ekstraklasy Zagłębie Lubin.
🆕️ Marzec 2026 r. - Leszek Ojrzyński zajmuje 2. miejsce w tabeli Ekstraklasy i walczy o mistrzostwo Polski.
Chwilę temu trener Misiura stworzył takiego potwora w Płocku a trener Zieliński potworka w Kielcach. Potwór potwora potworem…
[quote]#post1714008 Chwilę temu trener Misiura stworzył takiego potwora w Płocku a trener Zieliński potworka w Kielcach. Potwór potwora potworem…[/quote]
Zgadza się do końca sezonu jeszcze sporo punktów i wszystko się może wydarzyć, ale tak czy siak pod jego wodzą Zagłębie "odżyło".
Aleksandar Vuković został NOWYM TRENEREM Widzewa Łódź.
Serb podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2026/27.
Jak dzisiaj Areczka zapunktuje za 3, na co musimy mocno liczyć również z naszego punktu widzenia, to w brzydzewie zrobi się gorąco.
Oby tylko na spotkanie z Lechem nie nastąpił efekt nowej miotły.
Skoro Vukovic został trenerem Widzewa to niestety zaczną iść w górę, według mnie on to poukłada, miałem nadzieję że nie zmienią trenera
Problemy w Radomiaku:
Według naszych informacji Feio był wściekły na stan boiska. Doszło do awantury i został uderzony przez jednego z miejscowych notabli. Portugalczyk zażądał rozwiązania kontraktu.
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/awantura-w-radomiu-goncalo-feio-uderzony-chce-rozwiazac-kontrakt/nl216lf
Co sie stalo ze nie oddal?
10 dni później
- Edytowany
Budżet Krakowa tonie, ale nasi radni kontynuują bal na Titanicu:
https://dziennikpolski24.pl/krakowscy-radni-za-budowa-stadionow-dla-hutnika-i-wieczystej-wskazuja-kierunki-do-szukania-pieniedzy-na-inwestycje/ar/c1p2-28833381
Na razie są konkretne pieniądze na stadion Hutnika, żeby dostosować obecny obiekt do wymogów 1 ligi. W perspektywie miał być budowany nowy stadion przy Ptaszyckiego, z wymogami na e-klasę. I do tego momentu wszystko by się zgadzało.
Ale nie: musi być stadion dla Wieczystej, bo teraz aptekarze muszą jeździć do Sosnowca. Okej, ale...
1. jeżeli awansują, są już w Krakowie 2 ekstraklasowe stadiony. Jeżeli awansują oni, a nie gts (opcja prawdopodobna: jedni ALBO drudzy), bardzo drogi i deficytowy mimo dużych wpływów z biletów stadion przy Reymonta jakby już jest? i nie trzeba będzie jeździć do Sosnowca?
2. Jeżeli nie awansują, jest stadion Hutnika, parę kilometrów od ich dotychczasowej siedziby; w tym roku ma mieć standard na 1 ligę. Dla nas, kiedy był budowany nowy stadion przy Kałuży, wystarczał. Mimo że historia Cracovii nie da się w żaden sposób porównać z historią Wieczystej, której największym sukcesem "ever" był awans do 1 ligi, a może - kto wie - zdarzy się awans do e-klasy. Ale w nagrodę za to trzeba im zbudować stadion.
3. Lodowisko? Hokej? Po co komu lodowisko?
4. To są po prostu jaja.
6 dni później
https://x.com/Transfery_/status/2036802008288567741?s=20
.......
- Edytowany
"Przesądzone jest już odejście z klubu Dawida Szwargi, z którym nasz zarząd odbył dzisiaj spotkanie i wspólnie podjął decyzję o zakończeniu współpracy.
Z tego co udało nam się ustalić wynika, że najbliżej zastąpienia dotychczasowego szkoleniowca gdynian jest Dawid Kroczek."
Arkowcy.pl
P.s. Do posta wyżej: Jak mu kurwa nie wstyd.... rzygać się chce widząc polityków chcących robić laskę temu klaunowi.... a ten klaun dzięki temu załatwi tej ubeckiej szmacie wszystko czego będzie potrzebować.
Dzisiaj Belweder dał mi ostateczny argument by mieć wyebane na polski futbol.
Filipiak byl u Dudy w radzie bizensu :)
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (3 użytkowników)
awaria, Goście (2)