[quote]#post1606168 Okienko do 22 lutego .[/quote]
Wg https://www.mzpnkrakow.pl/ligi-centralne-kiedy-zimowy-okres-transferowy/ bieżące okienko kończy się [b]27 lutego. [/b]
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że uwzględniając rozpoczęcie rundy wiosennej rozgrywek szczebla centralnego w weekend 10/11 lutego 2024 r. zimowy okres transferowy w sezonie 2023/2024 dla rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi i 2. Ligi rozpocznie się w dniu 29 stycznia 2024 r. (poniedziałek), a zakończy 27 lutego 2024 r. (wtorek).
-
-
TRANSFERY CRACOVII (komentarze, listy życzeń, twittery itd...)
[quote]#post1606248 [quote]#post1606168 Okienko do 22 lutego .[/quote]
Wg https://www.mzpnkrakow.pl/ligi-centralne-kiedy-zimowy-okres-transferowy/ bieżące okienko kończy się [b]27 lutego. [/b]
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że uwzględniając rozpoczęcie rundy wiosennej rozgrywek szczebla centralnego w weekend 10/11 lutego 2024 r. zimowy okres transferowy w sezonie 2023/2024 dla rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi i 2. Ligi rozpocznie się w dniu 29 stycznia 2024 r. (poniedziałek), a zakończy 27 lutego 2024 r. (wtorek).[/quote]
dziwne gdzies czytalem ze jest do 22 lutego ze wzgledu na legie zeby zdążyła zglosic zawodnikow do ligi europy
[i]Dopinanie zawodnika[/i], hmm, dobrze, że nie zapinanie.
Jeden był taki co się nie dopinał i go Michał odstrzelił, co ciekawe w tym samym okienku odpalił też już dopiętego Kądziora
[quote]#post1606202 To mimo ze juz nie jezdze na taxi ponad 2 lata to trzeba by ich powozic po tych urzedach zeby zdazyli z pozwoleniem na prace? [/quote]
Dokładnie. Tudzież zainterweniować w Urzędzie Wojewódzkim? Kiedyś był taki temat i ogarnęli w kilka dni, poprzez interwencję w Urzędzie właśnie.
[quote]#post1606252 Jeden był taki co się nie dopinał i go Michał odstrzelił, co ciekawe w tym samym okienku odpalił też już dopiętego Kądziora[/quote]
Co do Kądziora to sam piłkarz zrezygnował jak dowiedział się że będzie trenerem ogrodnik bo dogadywał się z Zielińskim, co do Forsella zgoda.
Co do Chybowskiego. To wygląda na sensownego gościa. Dużo działa pro publico bono. Jest z Poznania ;-)
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2024-02/bez-tytulu-png-77770877.png[/img]
- Edytowany
Świetnie zatem. Brylowanie na tłiterach niech więc zostawi ludziom pokroju cyber Mariana.
[quote]#post1606259 Świetnie zatem. Brylowanie na tłiterach niech więc zostawi ludziom pokroju cyber Mariana.[/quote]
A czemu ma nie chwalić się swoją pozazawodową działalnością? Dawaniu pieniędzy na chore dzieciaki czy na naszą Cracovię? Przecież nie spina dupy, jak cybermarian i komunikuje się z klasą, w nienagannej polszczyźnie, o czy Łemek z gts, może jedynie pomarzyć.
Czytając niektórych naśmiewających się z trudności przy tym transferze czy śmieszkujących z osób wspierających Klub różne myśli ma na ich temat. Słaby ten ich humor.
[quote]#post1606259 Świetnie zatem. Brylowanie na tłiterach niech więc zostawi ludziom pokroju cyber Mariana.[/quote]
wez sie juz nie pogrążaj
- Edytowany
[quote]#post1606260 [quote]#post1606259 Świetnie zatem. Brylowanie na tłiterach niech więc zostawi ludziom pokroju cyber Mariana.[/quote]
A czemu ma nie chwalić się swoją pozazawodową działalnością? Dawaniu pieniędzy na chore dzieciaki czy na naszą Cracovię? Przecież nie spina dupy, jak cybermarian i komunikuje się z klasą, w nienagannej polszczyźnie, o czy Łemek z gts, może jedynie pomarzyć.[/quote]
Co do poprawnej polszczyzny to "Łemko".
Nie wiedziałem, że cybermarian jest Łemkiem. Wygląda na kałmuka ;-)
@leszeczek#4153 Dziękuję za skorygowanie. Jest. Mój kumpel u niego pracował, ale się wqrwił i go popierdzielił. Mania wielkości poza skalą.
Tak można go ocenić po wielkości firmy i jego opowiadaniach.
żeby się nie okazał drugą "Wanną"
[quote]#post1606267 Tak można go ocenić po wielkości firmy i jego opowiadaniach.
żeby się nie okazał drugą "Wanną"[/quote]
Jak komuś wydaje książki PWN, to raczej nie będzie capem z gts-u.
No cóż. Pan Cezary ma nauczkę na przyszłość aby trzymać emocje na wodzy i nie upubliczniać niczego, dopóki nie będą dopięte wszelkie formalności. Jestem przekonany że transfer będzie (może przy kawie jutro?) ale nie potrzebnie się wszystkim podnosi ciśnienie.
Ale Bajarzem Ludowym już tak
@paluch#1088 Ale to miano ma dożywotnio Stawowy Wojciech vulgo "Wąsaty".
[quote]#post1606111 W tym chorym kraju musisz mieć zezwolenie nadzorców, żeby uczciwie pracować. [/quote]
Trochę przesadzasz. Tak jest wszędzie, w Anglii piłkarza jest jeszcze trudniej zarejestrować. Tak to już jest, że gdy chcesz pracować musisz mieć pozwolenie. Z tego co wiem to wydają decyzje dość szybko więc wina raczej nie jest po stronie urzędu o ile oczywiście to jest powód.
to, ze ktos ma mi pozwalac pracowac to jest niewolnictwo i tyle.
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (16 użytkowników)
pasiak77, Niewidoczni (1), Goście (14)