[quote]#post1692932 [quote]#post1692913 To jest gość na poziome Harry Pottera[/quote]
Już się nawet z nim jaruś zwąchał i mu wylizuje rowa[/quote]
Dwa błazny...
-
-
U NASZYCH RYWALI....prywatne "pogaduchy" będą kasowane część II
- Edytowany
[quote]#post1692935
Dwa błazny...[/quote]
Najmocniej przepraszam, ale "błazen" nie ma znaczenia jednoznacznie negatywnego, a nawet w kontekście negatywnym to, co te dwa bydlaki wypisują jest to zdecydowanie zbyt miłe i łagodne określenie. Ten Kanadyjczyk tym wpisem przeskoczył wszystko, co robił Jarosław Kr. A tak na marginesie - oni się zaprzyjaźnili - a propos tego wpisu - czy Kanadyjczyk wie, dlaczego kibice a całej Polsce nie chcą wpuścić gts na swój stadion?
Mam nadzieję osobiście że ten cymbał zostanie wpuszczony na na nasz stadion jak świnia zobaczy niebo lub też dostanie wejściówkę tylko na nasze sektory
Pogoń nam pozazdrościła i sprowadziła sobie własnego szwedo-irakijczyka.
http://www.90minut.pl/news/339/news3390288-Hussein-Ali-zawodnikiem-Pogoni.html
[quote]Hussein Ali został nowym piłkarzem Pogoni Szczecin, z którą związał się trzyletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
23-letni iracki obrońca w ubiegłym sezonie rozegrał sześć spotkań w holenderskiej ekstraklasie w Heerenveen.
Ali wystąpił w 20 spotkaniach reprezentacji Iraku, w których strzelił jedną bramkę.[/quote]
[quote]#post1692935 [quote]#post1692932 [quote]#post1692913 To jest gość na poziome Harry Pottera[/quote]
Już się nawet z nim jaruś zwąchał i mu wylizuje rowa[/quote]
Dwa błazny...[/quote]
Niby mówi się, że co dwie głowy to nie jedna. Mnie jednak z tych dwóch wychodzi jedna !
- Edytowany
[quote]#post1692931 Najlepsza odpowiedzią będzie wygranie meczu z paprykarzami. Bramce w 90 minucie....wtedy boli najbardziej!!!![/quote]
Preferowałbym klasyczne 4 lub 5 do zera ;)
Przypominam to jest klub który przegrał final PP z pierwszoligowcem, nie zdobył nic przez kilkadziesiąt sezonów w eklapie.
Nie ma to jak rzetelność interii...
Abstrahuję już od tego, że wciąż trafiam w głównych wiadomościach sportowych na rzeczy typu "wspaniała wiadomość dla W... Kraków" - wchodzę i co się okazuje - pewien junior przedłużył kontrakt. Ludzie, to jest klub, sorry, towarzystwo, z drugiej ligi! O żadnym klubie ekstrawklasowym, w tym tych z czołówki tyle nie piszą..
Ad rem.
Tytuł
[b]Ostry atak prezesa Pogoni na polski klub. Jest reakcja z Cracovii[/b]
wchodzę, czytam
Prezes Cracovii widział wpis, ale nie będzie komentował. Odesłał do rzecznika klubu. Tam usłyszeliśmy, że [b]klub nie zamierza reagować na komentarz właściciela Pogoni.[/b] Uważa, że "wpis przekracza jakiekolwiek normy etyczne, moralne, czy też języka używanego w rywalizacji sportowej. Dlatego klub nie będzie komentował takich wpisów, ani się odnosił do jego treści, bo jest ona w każdym aspekcie niedopuszczalna".
Interio, czy wy rozumiecie w ogóle to co się do was mówi? Reakcja = nie zamierza reagować???
- Edytowany
Brak reakcji też jest jakąś reakcją, zwłaszcza jeśli się to podkreśla.
Moim zdaniem reakcja właściwa. Dodałbym zakończenie w stylu "Mamy nadzieję, że w związku z ww wpisem prezes szczecińskiego klubu nie odwiedzi naszego stadionu przy okazji najbliższego meczu. Chyba, że wystosuje należne nam przeprosiny"
- Edytowany
Facet w tym sezonie grał w każdym meczu, 6 razy w podstawie, 2 razy z ławki
http://www.90minut.pl/news/339/news3390754-Jime-kontuzjowany.html
Jime ([b]Wisła Płock[/b]) w trakcie spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok doznał złamania piątej kości śródstopia.
26-letni hiszpański pomocnik będzie pauzował przez około [b]dziesięć tygodni[/b].
Niech Św. Zwisław czuwa nad jego dojściem do zdrowia.
Żeby już piątą kość śródstopia złamać to trzeba mieć pecha.
[quote]#post1693344 Brak reakcji też jest jakąś reakcją, zwłaszcza jeśli się to podkreśla.
Moim zdaniem reakcja właściwa. Dodałbym zakończenie w stylu "Mamy nadzieję, że w związku z ww wpisem prezes szczecińskiego klubu nie odwiedzi naszego stadionu przy okazji najbliższego meczu. Chyba, że wystosuje należne nam przeprosiny"[/quote]
[i]Brak reakcji też jest jakąś reakcją, zwłaszcza jeśli się to podkreśla[/i] - oczywiście, ale tytuł powinien brzmieć zupełnie inaczej. Na przykład
[b]Ostry atak prezesa Pogoni na polski klub. Cracovia nie będzie reagować.[/b]
I oczywiście reakcja jak najbardziej właściwa, ale uważam,. że dodawanie jakiegokolwiek komentarza w tym o odwiedzinach i przeprosinach, byłoby błędem - to jednak byłaby "niezerowa" reakcja no i zniżanie się do poziomu dyskusji z tym chamidłem
Pogoń w lidze zagra teraz po kolei:
- Legia na wyjeździe
- Piast u siebie
- Lech na wyjeździe
- Cracovia u siebie
- Wisła Płock na wyjeździe
- Jagiellonia u siebie
Jakby było pięknie jakby ugrali tak ze dwa punkty w tym czasie.
- Edytowany
Nie no, lepiej będzie 3- 4 😁
W zależności czy Płock traktujemy jako poważnego rywala.
Niech remisują z cwksem, Lechem, Jagą i ewentualnie Płockiem.
A reszta wpi...ol. (edit: reszta, czyli całe dwa 😁)
Im większy tym lepiej 😁
Wygląda na to, że Raków może przyjechać na mecz z Pasami w październiku z tymczasowym trenerem Dawidem Kroczkiem. Raków - Lech 0-2 w 50 minucie..
Raków przepoczwarza się w Zagłębie Lubin. Ale to dobrze. Będą dwa Zagłębia i zwolniony slot w czołówce. Życie nie znosi próżni. Piłkarska tabela też.
[quote]#post1694077 Wygląda na to, że Raków może przyjechać na mecz z Pasami w październiku z tymczasowym trenerem Dawidem Kroczkiem. Raków - Lech 0-2 w 50 minucie..[/quote]
Jest 2-0 dla Lecha + dwie nieuznane bramki Lecha.
Papszun rozgląda się za walizkami.
Raków cieniutko
Pytanie, czy jak Raków dostanie nowego (normalnego) trenera, to odpali. Jak tak, to lepiej, żeby przegrali to z Lechem jednak 😁
niech ten papszuniak tam siedzi . a po meczu z nami nich leci w pisdu😎
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (2 użytkowników)
Goście (2)