Będzie, ile będzie, ważne że będzie fajna atmosfera. Zostało nieco ponad 4 tys. miejsc.
Po 3 punkty, pora Areczce zrewanżować się za porażkę w Gdyni.
-
-
Cracovia 2 - 2 Arka Gdynia, niedziela 12 kwietnia 2026, 12:15
[quote]#post1718653 [quote]#post1718649 ... Już się nie mogę doczekać analizy lajkomika...[/quote]
Właśnie. Mam pytanie do @Creative#33202 Czy nie dało by się wyłączyć na ten mecz Lajkonikowi opcji analizy? Jak znam życie, to znowu mu wyjdzie, że na 45% wygramy na 45% zremisujemy, a na 10% przegramy. Jak to się kończy to już chyba wszyscy wiedzą.[/quote] Ok, predykcja będzie dotyczyć wyłącznie atutów drużyn, przewagi i ewentualnie ilości bramek.
https://www.youtube.com/watch?v=ynEPdI9jHS8
- Edytowany
Zajebisty mecz Przyjaźni...dla takich meczów Arka i My musimy sie utrzymać.
"GDYBY JUTRO MIAŁ SIĘ SKOŃCZYĆ ŚWIAT...
Analiza techniczna drużyn.
[h4]Cracovia [img-s]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/cracoviaherb.png[/img-s] vs [img-s]https://cracovia.krakow.pl/nextmatch/team/344.png[/img-s] Arka Gdynia[/h4]
[i]Analizy dokonano na podstawie statystyk z ostatnich 5 spotkań obu drużyn.[/i]
[comparison home_name="Cracovia" away_name="Arka Gdynia" form-home="30" form-away="70" att-home="36" att-away="64" def-home="44" def-away="56" poisson-home="82" poisson-away="18" h2h-home="71" h2h-away="29" goals-home="73" goals-away="27" total-home="56.0" total-away="44.0"][/comparison]
[forecast home="45" home_name="Cracovia" draw="45" away="10" away_name="Arka Gdynia"][/forecast][b]Podsumowanie analizy:[/b] Analiza statystyczna spotkania [b]Cracovia[/b] – [b]Arka Gdynia[/b] wskazuje na wyraźne rozbieżności między poszczególnymi wskaźnikami. W obszarach formy bieżącej (30% do 70%), ataku (36% do 64%) oraz defensywy (44% do 56%) przewaga przypada drużynie [b]Arka Gdynia[/b]. Z kolei w wymiarze historycznym (H2H) dominację wykazuje [b]Cracovia[/b], która notuje 71% skuteczności w bezpośrednich starciach, przy 29% po stronie gości. Różnica w liczbie zdobywanych bramek również premiuje [b]Cracovię[/b] (73% do 27%).
Największa dysproporcja pojawia się w rozkładzie prawdopodobieństwa według rozkładu Poissona, gdzie [b]Cracovia[/b] uzyskuje wynik 82%, wskazujący na wysoki potencjał do odniesienia zwycięstwa. W zestawieniu ogólnym statystyk, [b]Cracovia[/b] utrzymuje niewielką przewagę (56%) nad [b]Arką Gdynia[/b] (44%).
[b]Cracovia[/b] jest faworytem spotkania ze względu na historyczną dominację w H2H oraz wysokie prawdopodobieństwo matematyczne, mimo że [b]Arka Gdynia[/b] prezentuje się obecnie lepiej pod względem formy i efektywności ofensywno-defensywnej. Warto zwrócić uwagę na paradoks statystyczny: aktualna dyspozycja gości stoi w pełnej sprzeczności z ich historycznymi wynikami przeciwko gospodarzom, co czyni to starcie konfrontacją aktualnego trendu z tradycją. Ostateczny bilans wskazuje na nieznaczną przewagę gospodarzy.
[alert][i]Typy można zmieniać do momentu rozpoczęcia meczu.[/i]
Statystyki: [url=https://cracovia.krakow.pl/s/ranking-typera]🏅 Ranking Typera (kliknij tutaj)[/url][/alert]
Coś wiadomo o jakimś przemarszu na meczyk?
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2026-04/1775816498-485.png[/img]
Noż kur..., nie do wiary...
- Edytowany
A morale? Gdzie morale?
Raz grając w jakiegoś football managera na Atari wystawiłem na mecz tylko bramkarza, 1 obrońcę i 1 napastnika. Ale pewnie wygrałem 1:0, gdyż miałem wysokie morale.
PS. Czemu nie uwzględnić H2H za ostatnie 100 lat.
[quote]#post1719241 [quote]#post1718653 [quote]#post1718649 ... Już się nie mogę doczekać analizy lajkomika...[/quote]
Właśnie. Mam pytanie do @Creative#33202 Czy nie dało by się wyłączyć na ten mecz Lajkonikowi opcji analizy? Jak znam życie, to znowu mu wyjdzie, że na 45% wygramy na 45% zremisujemy, a na 10% przegramy. Jak to się kończy to już chyba wszyscy wiedzą.[/quote] Ok, predykcja będzie dotyczyć wyłącznie atutów drużyn, przewagi i ewentualnie ilości bramek.[/quote]
No i co z tymi obiecajkami?
Lajkonik załatwił nas na cacy. Nawet nie ma co iść na mecz.
Z analizy Laklonika wygląda, że mamy takie same szanse jak w Zabrzu i kilku jeszcze przejebanych meczach. Dzięki. Gratuluję fachowości.
Jeeeeest !!!!!!!!!! 10% mamy tooooo!!!!!!
Lakonik...Ty kurwo...
[quote]#post1719296 [img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2026-04/1775816498-485.png[/img]
Noż kur..., nie do wiary...[/quote]
Istotnie, przegwizdane.
Tyle ludzi prosiło, a Dyrekcja Forum swoje...
Sytuacja jest naprawdę taka, że można było przestać "trwać w analizach Lajkonika".
- Edytowany
Ja się zastanawiam czy im normalnie nie jest wstyd prezentować te analizy, które nie przypominam sobie by się kiedyś sprawdziły. Albo inaczej - prawie zawsze sprawdzają się odwrotnie.
Może właśnie o to chodzi ...
To jest takie zaklinanie jak analizy Santo.
A ja się zastanawiam, czy adminem jest lajkonik? A może lajkonik to pies?
Dobra zostało 3 tys. biletów, fulla chyba nie będzie, ale niewiele zabraknie.
Do boju Pasy.
Ukochana i jedyna
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2026-04/1775915874-999.jpg[/img]
Dobra serce nie sługa bilet kupiony
miałem sen 4:1 ale to tylko sen ....
Zostało 1400 biletów.
Garbata nasza dola, odwołujemy się do snów, przeczuć, może i widzeń... Szkoda, że tylko trener wizji nie ma.
12.500 powinno być :)
Właśnie też chciałem napisać że miałem sen (tak człowiek przeżywa że aż sie śni klub po nocach), ale chciałbym dodać że to drugi raz jak mecz Cracovii mi sie przyśnił. Pierwszy to półfinał z legią w Pucharze Polski, i dobrze pamietam jak widziałem 2:0 w 60 minucie i że Wdowiak coś odwali. A jeśli chodzi o jutro to 1:1, przegrywalismy 0:1 i wyrównalismy
Mam nadzieję że Ci się nie spełni ten sen
Liczę że nasze ikony poprowadzą zespół Klichu,Wójcik, Madejski. Chłopaki nawet po tak samym brzydkim meczu co z GKS Katowice. Wystarczy 1-0!!!! Mamy jeździć na dupie, zapiiiermandalac. Nie ma straconej piłki. Mamy być jak wygłodniałe wilki!!!
- Edytowany
Jak mamy jeździć na dupie, zapierd..., nie ma byc straconej piłki, będziemy jak wygłodniałe wilki, to tylko same te atrybuty naszej gry sprawią, że brzydota z meczu z Katowicami się nie powtórzy. Jak będą grać z tymi elementami, to o wynik można być spokojnym
Zejdzcie na ziemię....
Patrząc na naszą ligę muszą pamiętać "CRACOVIO GRAMY DO KOŃCA" a sukces przyjdzie.
[quote]#post1719519 Patrząc na naszą ligę muszą pamiętać "CRACOVIO GRAMY DO KOŃCA" a sukces przyjdzie.[/quote]
Ale kto będzie pamiętał? Co za czasy nastały... Ilu tych zawodników tak naprawdę czuje się związanych z Cracovią? Klich, Wójcik, Knap... Większość to piłkarze "zaciężni", dla których to po prostu przystanek w karierze piłkarskiej. Ja nie mówię, że oni się nie będą starać, nie chcę ich urazić, skrzywdzić niesprawiedliwą oceną, ale dla ilu z nich CRACOVIA znaczy tyle co dla nas?
Niektórzy na pewno czują mocne związki z Cracovią. Uważam, że Madejski, Al Ammari, pewnie Hasić, jestem pewien, że Kakabadze, no ale on nie gra... Jak mocne są to związki?
Bardzo chciałbym, byśmy w końcu wygrali, i to pewnie, ale... Arka tydzień temu pokonała Zagłębie, Zagłębie - dziś wicelider - wygrało... Arka ma nową miotłę... My gramy tak, jak gramy.
I jeszcze ten cholerny Lajkonik Forumowy daje nam więcej szans...
Ten mecz po prostu trzeba wygrać, bo jest gorąco. Czy ci co u nas grają potrafią? Bo że zechcą, to jestem pewien, ale na ile to będzie z serca, a na ile z obowiązku wykonywanej pracy?
🟡🔵🎶Na trybunach słychać głośny śpiew,
Arka & Pasy razem bawią się.
Gdyby jutro miał się skończyć świat,
Głośno śpiewam Arka & Cracovia! 🎶⚪️🔴
12 tysięcy kibiców już teraz, czyli Santo nie przyjdzie 😭
Ch*j z pucharami
Areczka zostaje z nami !
Żeby nie było chuj z pucharami
Pasy z Arką zmieniają się miejscami
Niedziela Miłosierdzia Bożego.
Tylko w tym upatruje szansy na dzisiejszą wygraną Cracovii....
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2026-04/1775985715-277.png[/img]
Charpentier 3 gole dzisiaj i kontuzja w 50 min 😝
Tylko nie popełniajmy głupich fauli tuż przed naszym polem karnym, ten rudy potrafi przykurwić.
Faustyna jest za Cracovią. Miłosierdzie Boże miej na nas w Swojej opiece!
łysa kurwa na var, serio
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (2 użytkowników)
Goście (2)