https://weszlo.com/2025/09/28/lukasz-mierzejewski-sandecja-nowy-sacz-szpital/
-
-
Dalsze losy naszych byłych sportowców, trenerów, smakowite historyjki itp..
Kallman gol
Nie było gola, gdyż był spalony.
5 dni później
Nie odnotowaliśmy jeszcze chyba, że Burlikowski został dyrektorem sportowym Widzewa. No nie jest to dla Widzewa ambitny wybór.
Kallman z golem na 1:0 w wyjazdowym meczu Hannoveru z Greuter Furth. Obecnie przerwa i remis 1:1
7 dni później
Ghita w 96 minucie strzela na 1-0 w meczu Rumunii z Austrią w eleminacjach
[quote]#post1696451 Ghita w 96 minucie strzela na 1-0 w meczu Rumunii z Austrią w eleminacjach[/quote]
https://x.com/FootRoumain/status/1977474437051044078?t=F9ybJko6DIWJ3Lnl_C-G0A&s=19
Myśmy go tego nauczyli!
Paweł Jaroszyński został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.
31-letni obrońca w poprzednim sezonie włoskiej drugiej ligi zagrał 12 meczów w barwach US Salernitana 1919
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/najgorszy-trener-jakiego-kiedykolwiek-mialem-byly-pilkarz-cracovii-zmasakrowal-probierza/283638
"Kiedy ja i Otar Kakabadze, który jest jedyną osobą, która pozostała z moich czasów, zobaczyliśmy, że został trenerem reprezentacji Polski, poważnie myśleliśmy, że to ukryta kamera - stwierdził."
Hehehe
haha grubo
nic, moje zdanie o ogrodniku nie uległo zmianie, wręcz się umacnia :D
najlepsze jest to: Tak się robi w Polsce, nie tak jak w pieprzonej Danii - miał mówić trener
[img]https://media.tenor.com/YXIfrVj2wfcAAAAC/lol-rofl.gif[/img]
5 dni później
Zapomnieliśmy trochę, a tu Rózga wyleczył kontuzję. Po 30 dniach przerwy zagrał 11 minut i złapał żółtą kartkę.
W międzyczasie stracił:
- dwa mecze ligowe
- mecz fazy grupowej Pucharu UEFA z Rangersami
- mecze reprezentacji U21 z Czarnogórą i Szwecją
Fabian Bzdyl natomiast jest już dopuszczony do gry. Niestety w ostatniej kolejce cały mecz przesiedział na ławce.
Fajnie, że mamy tak mocną ekipę że można było spokojnie zapomnieć o tych dwóch kociątkach.
15. minuta na Celtic Park - asysta Rózgi przy golu na 0-1 w meczu Celtic - Sturm Graz.
[img]https://cracovia.krakow.pl/uploads/media/2025-10/rozga-celtic-jpg-10372754.jpg[/img]
[quote]#post1688353 [quote]#post1688352 Piękne czasy gdy steblecki i wdowiak stanowili o sile ofensywnej Cracovii i Madsen[/quote]
Piękne zdanie, tylko uj wie o co chodzi.[/quote]
A wiesz co to sarkazm?
Sarkazm sarkazmem , ale że Steblecki i Wdowiak stanowili o sile nie tylko Cracovii ale i "Madsen" to nie wiedziałem.
[url=https://m.youtube.com/watch?v=7PFm0io8Cf8&t=28s&pp=ygUUVGVuIG5hcGFzdG5payBtYSAyMDA%3D][/url]
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)