Hena Stroniarz, Janusz Kowalik, Krzysiek Hausner i inni też grali w reprezentacji ... po wojnie.
-
-
Michał Probierz - treningi, doglądanie bazy treningowej, budowa struktur, itp.
Rzadko go widziałem na żywo ale zapamiętałem jeden epizod. Po meczu z Lechią, tym dającym nam puchary, runda honorowa po gwizdku, piątki, zdjęcia, autografy...a cwelik odmówił młodemu kibicowi podpisania się na kawałku papieru
Pomyślałem sobie, ty kur... gwiazdeczko pier...lona
Giza.
Giza to nawet na MS pojechał, niestety nie wszedł nawet na minutę...
Kapustka grał na Euro. Ktoś z naszych grał na mistrzostwach?
ostatnio w 1938 roku Wilhelm Góra razem z trenerem Kałużą.
- Edytowany
Pany dajcie spokój z Kapustką . Pięterko ma wiele za uszami i absolutnie ich nie bronie. Bartek wiele zrobił dla Cracovii, i zawsze się z nami identyfikował, ale ON po paru latach w Anglii się ceni, i stać na niego było tylko i wyłącznie Cwelkę jeśli chodzi o naszą ekstraklasę.
Nas na niego nie było stać i akurat o to do pięterka pretensji mieć nie można.
Bartek mając ofertę z cwelki wybrał ją bo była dla niego korzystna - on z tego żyje i te pieniądze mają mu potem starczyć na dalszą część życia
Zapomniany wychowanek Kabla - stoper Andrzej Rewilak zagrał w kadrze w 1966 roku , w Cracovii 1960 - 1971 .
[quote='Chwostek' pid='1462058' dateline='1606393502']
Hena Stroniarz, Janusz Kowalik, Krzysiek Hausner i inni też grali w reprezentacji ... po wojnie.
[/quote]
Faktycznie niedawno. Sorry, ze zapomniałem.
Giza. Marciniak
Polczak...
Kapustka też fajnie poszedł na pełnej kurwie w derbach na Reymonta i wyleciał z czerwoną :)
[quote='Trapez' pid='1462036' dateline='1606377635']
Posłużę się cytatem z internetów :
[i]- Byłem kapitanem Cracovii, ale gdybyście zapytali setkę piłkarzy w ekstraklasie, czy podpisaliby kontrakt z Legią, toby się zgodzili - mówi Rafael Lopes[/i]
Kapustka widocznie tak samo myśli i zamyka to sprawę w jaki sposób trener go przekonywał do Cracovii bo i tak by nic nie wskórał
[/quote]
Trener nie przekonywał nawet nie próbował po co mu Kapustka Polak to nie jego strategia...
Michał Probierz jest trenerem z największą liczbą zwycięstw - 166 spośród trenerów pracujących obecnie w ekstraklasie. Gratulacje!
Poniewąz wiekszość odpuszcza oglądanie konferencji Michała Ogrodnika Probierza , to pozowolę sobie wkleic jego zlotą myśl o mlodych zawodnikach w Cracovii
" Kto z zespołu, który zdobył wicemistrzostwo Polski wprowadził więcej zawodników niż my? My wprowadzamy tych zawodników, mamy ich bardzo dużo, nawet umknęlo to wielu ludziom, że mielismy jeden z najmłodszych zespołów, w sostatniej kolejce w meczu z Legią"
Wychowankami stoimy!
[quote='szaleniec' pid='1462183' dateline='1606494145']
Poniewąz wiekszość odpuszcza oglądanie konferencji Michała Ogrodnika Probierza , to pozowolę sobie wkleic jego zlotą myśl o mlodych zawodnikach w Cracovii
" Kto z zespołu, który zdobył wicemistrzostwo Polski wprowadził więcej zawodników niż my? My wprowadzamy tych zawodników, mamy ich bardzo dużo, nawet umknęlo to wielu ludziom, że mielismy jeden z najmłodszych zespołów, w sostatniej kolejce w meczu z Legią"
Wychowankami stoimy!
[/quote]
K...a cyrk ! Dobrze że go nie oglądam ani nie słucham.
Jesteśmy po 10 kolejkach, czas na jakaś pierwsza ocenę .
Górna połówka licząc ujemne punkty biorąc pod uwagę przemeblowanie obrony, mecze w PP i SPP,kontuzje i c19 nie wyglada to źle. Nie jest jednak rewelacyjnie. Zima dojdzie 2-3 rozsądnych zawodników i będzie ok .
Derby będą na remis
Dojdzie 2-3 zawodników? Już teraz mamy chyba najszerszą kadrę w lidze. Najpierw odchudzić, pozbyć się balastów, potem dokupywać.
Dzisiaj Płock zjedzony taktycznie/piłkarsko. Powinno być za 4, to i Rodin nie musiałby faulować. Oby amunicja była oszczędzana na derby.
[quote="jarkos_" pid='1462320' dateline='1606514548']
Dzisiaj Płock zjedzony taktycznie/piłkarsko. [/quote]
Płock, po którym się covid solidnie przejechał, który nie trenował przez miesiąc, który dostaje od każdego.
A i tak mógł zremisować.
Z każdą inną drużyną dostalibyśmy łomot.
Płock pięknie taktycznie zrobiony. Tak jak Jarkos pisze wystarczyło jedna włożyć i Rodin by był na derby. Ale wyglądamy fizicznie bardzo dobrze. Derby nasze!!!
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (3 użytkowników)
Goście (3)