4 kupione :)
-
-
Puchar Polski 2014
Kaczko, tylko, że w tym samym czasie z tego samego komputera można było bez problemu kupić bilety w sektorze A1 na niedzielny finał - więc o jakich blokadach mówimy?
Nie było biletów na A1 na półfinał, na finał udało mi się nabyć.
kupione - oby final byl z Tychami i nasz :)
torreador Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kaczko, tylko, że w tym samym czasie z tego
> samego komputera można było bez problemu kupić
> bilety w sektorze A1 na niedzielny finał -
> więc o jakich blokadach mówimy?
Pytałem owego pana o to. Dokłądnie nie zacytuję, ale właśnie o adblokerach, fajerłolach i ciasteczkach bredził, pewnie głodny był. A tak na serio to te adblokery, fajerłole i ciasteczka zapamiętałem, bo to była odpowiedź uniwersalna na każdą wątpliwość, taka stała trójca. Aha, no i jeszcze powiedział, żebym odświeżał stronę, albo skorzystał z "rezerwowego komputera". Ale zapewniał że on na ekranie ma ten sektor działający i widzi, że bilety tam się cały czas rewerwują i sprzedają. Eventim.żal.pl
Potwierdzam - kilka minut po 16-tej cały sektor A1 na półfinał był niedostępny. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś w 3-4 minuty cały sektor wykupił.
A już zupełnie nie wierzę w ciasteczka, adblocki i takie tam ściemy.
W każdym razie bilety nabyte (półfinał A-4, finał A-1).
a kupywal ktos juz w empiku? nie moge kupic przez ta strone
Tak ja kupowałem wczoraj, w Galerii Krakowskiej.
Z Empikami jest ten problem, że co chwilę mają "awarię systemu".
pewnie ciasteczek nie akceptują
i podobno maja tylko na sektory Sanoka :D
Gdzie się można "zaszczepić" przed PP w najbliższym otoczeniu Areny ??? (Chodzi o coś podobnego do naszego Wierzynka ! ;))
Leesior Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A1 na półfinał był niedostępny. Nie chce mi
> się wierzyć, że ktoś w 3-4 minuty cały sektor
> wykupił.
A powinieneś w to uwierzyć.
Ale chyba nie zrobił tego wczoraj po 16, tylko wcześniej.
Zapewne koło 16.
nie ma co robic afery, bo na A2 tez jest ok, ale sprawa jest conajmniej dziwna - wszedlem na strone o rownej 16 i jeszcze nie bylo biletow, o 16:03 sie pojawily i juz nie bylo dostepnego zadnego miejsca na A1 - co jest o tyle dziwne, ze zawsze jakies pojedyncze by zostalo, wiec albo ktos mial dostep wczesniej do systemu, a musialo to byc kilka osob bo przeciez jednorazowo calego sektora nie mozna kupic...chyba ze np wczesniej wyslal maila na jakies grupowe zamowienie to ok, choc chyba tez nie tak to powinno wygladac.
Widać są równi i równiejsi. Jedni mogli kupić od 16-tej, a ci równiejsi koło 16-tej (to znaczy przed 16-tą), mimo, że sprzedaż - jak wiadomo - była od 16-tej.
Oczywiście w moim poście o 3-4 minutach chodziło o minuty między 16-tą a 16:05.
Ale nie będę tego już dalej wałkował. Podejrzewam, że wiem któż to taki (jaka firma) te bilety wcześniej (?) wykupiła - ale zostawię te przemyślenia dla siebie. Zobaczymy zresztą kto będzie tam siedział. Pewno tacy, co to hokej pierwszy raz w życiu na żywo widzą. Trzeba by im zapowiedzieć, że są trzy tercje, żeby bidoczki nie wyszli po drugiej. X(
PS. W ramach śmieszności dodam, że na naszej głównej stronie nie ma żadnej informacji o sprzedaży biletów na jakiś tam półfinał i finał PP.
Zapewne sektor A1 i pozostałe wzdłuż linii mogły zostać w całości zarezerwowane dla zaproszonych gości, dla grup zorganizowanych, na konkursy może jakieś itp itd
tylko mogli to napisać a nie sciemniac z ciasteczkami, adblokerami i fajerłolami...no nic nie burzmy radosnej atmosfery świąt ;)
Zawsze można ich przesadzić bliżej naszych gości ze wschodu >:D<
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)