[quote]#post1735282 Dla legia+ raczej powinna byc lepsza sobota bo więcej oglądających acz drugiej strony wieczysta gra z Lechem po drugiej stronie także nic z tego.[/quote]
Chyba kolega źle zrozumiał.
W 2 kolejce spada najlepszy termin i godzina meczu 1 sierpnia ( sobota) godzina 20:15 ,co ma Legia do tego? Maja bardzo dobry termin. Niedziela 14:45. Klub powinien się postarać dostać ten termin. Zna ktoś procedurę jak się załatwia taką sprawę ?
-
-
Terminarz PKO Ekstraklasy na sezon 2026/2027
[quote]#post1735233 Ani się ważcie😡[/quote]
I to własnie kibice Cracovii . Ch.j tam że dla Klubu i spolecznosci megakorzystna zmiana. Ważne JA i moje kibicowanie🤣🤣🤣
@ziper#6791 kolega chyba nie złapałeś legia+ to takimagazyn ligowy po ostatnim meczu I jego redakcja.
Co do meczu Wieczystą Lech o 17.30 to nie byłby aż taki problem. Najwyżej część Lecitów opóźniłaby powrót do domu o 3 godziny do jednej doby ;-).
Policja pbskoczyłaby 2 mecze jednym przejazdem...
Tak, wiem, że to nierealne.
6 dni później
https://x.com/SlaskWroclawPl/status/2072627406918082691?s=20
- Edytowany
Departament Logistyki Rozgrywek postanowił dokonać zmian w terminarzu 3. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.
Pogoń Szczecin - Motor Lublin - 8 sierpnia, 17:30 (pierwotnie 7 sierpnia, 18:00)
Lech Poznań - Piast Gliwice - 9 sierpnia, 17:30 (pierwotnie 8 sierpnia, 17:30)
Czyli nasz mecz z malinowymi pozostaje w poniedziałek,,,
[quote]#post1736455 Departament Logistyki Rozgrywek postanowił dokonać zmian w terminarzu 3. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.
Pogoń Szczecin - Motor Lublin - 8 sierpnia, 17:30 (pierwotnie 7 sierpnia, 18:00)
Lech Poznań - Piast Gliwice - 9 sierpnia, 17:30 (pierwotnie 8 sierpnia, 17:30)
Czyli nasz mecz z malinowymi pozostaje w poniedziałek,,,[/quote]
Jeszcze nic pewnego, okaże się jutro:
[i]Ponadto potwierdzenie terminu meczu Radomiak - Górnik Zabrze zaplanowanego na sobotę 8 sierpnia nastąpi w dniu jutrzejszym po zakończeniu II rundy eliminacji Ligi Europy i Ligi Konferencji. Górnik przed 3. kolejką zmierzy się ze zwycięzcą pary Twente/Ferencvaros (pierwszy mecz 1:2). W przypadku awansu Węgrów mecz Ferencvaros - Górnik może zostać rozegrany w środę 5 sierpnia, więc wówczas termin meczu z Radomiakiem nie ulegnie zmianie.[/i]
Korona Górnik przełożony mecz w tej kolejce, dlaczego nie zamienią naszego meczu na ten termin? Złośliwość?
Apteka gra w Krk w sobote
Już o tym pisałem przy okazji publikacji terminarza. Nie liczyłem i nie porównywałem wszystkiego dokładnie, ale odczucia mam takie, że nasz terminarz, w porównaniu do gts i Wieczystej jest słabo ułożony. Po prostu jakbyśmy to my byli dopasowani pod ich mecze, a nie na odwrót. Zobaczymy, może im dalej w sezon tym dostaniemy lepsze dni i godziny. Natomiast na jesieni gramy aż dziesięć razy u siebie, co jednak jest rzadko spotykane.
I ja się wcale nie dziwię, ba gdybym układał terminarz pod kątem atrakcyjności, to też brałbym obiektywnie uwagę, ze z jednej strony masz głaskaną medialnie po cyckach rzekę z 20 tysięczną widownią, ciekawostkę w stylu baby z brodą w postaci osiedlowego klubu udającego coś czym nie jest; z drugiej strony nudną i mniej więcej przewidywalną od ponad 20 lat drużynę, nie budzącą niestety nadmiernego zainteresowania ani sportowo ani frekwencyjnie. I choć wiemy, że „prawda jest inna” to tylko w naszych rękach (i nogach) jest odmiana tego stanu rzeczy. Nie ma co płakać tylko (i aż) przywrócić Klubowi należne mu miejsce na mapie polskiej kopanej. Trudne ale nie niemożliwe.
Na pewno nie powinno być tak,że jeden Klub gra dwa meczu pod rząd w poniedziałek,a tak jest aktualnie z nami.
Może w przedszkolu albo w idealnym świecie nie powinno, ale jest.
- Edytowany
Przecież wiadomo, ze w tym całym kurwidołku, dla nas jest z całej trójki miejsce nr 3.
Lizany po jajkach z każdej strony gts, wchodzenie im.do dupy jakby kurw... jakims galacticos byli, następnie proposowany Sławek, którego kazdy kocha i uwielbia... i na koncu my, dla których jesteśmy tylko piątym kołem u wozu. Zrozumcie maja "swoja" ukochana wisleke i nikt jej krzywdy nie zrobi.
Ciekawe czy znów będą ich wszelkimi możliwymi szwindlami starali utrzymać w E-klasie
Departament Logistyki Rozgrywek na wniosek Rakowa Częstochowa i GKS-u Katowice przełożył mecze tych drużyn w 3. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy.
W związku z tymi zmianami spotkanie Śląsk Wrocław - Cracovia odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia o 14:45.
[quote]#post1736482 Apteka gra w Krk w sobote[/quote]
w piątek, 20 listopada.
- Edytowany
[quote]#post1736530 [quote]#post1736482 Apteka gra w Krk w sobote[/quote]
w piątek, 20 listopada.[/quote]
aż na listopad przełożyli?
ja nie kojarze, zeby cos wczesniej mialo byc: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/212048/Krak%C3%B3w/Apteka/
- Edytowany
[quote]#post1736532 ja nie kojarze, zeby cos wczesniej mialo byc: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/212048/Krak%C3%B3w/Apteka/[/quote]
Offtop Super! Kodym w Garage pubie :)
- Edytowany
Departament Logistyki Rozgrywek postanowił dokonać zmian w terminarzu 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.
Mecz Piast Gliwice - Wieczysta Kraków odbędzie się w 15 sierpnia o 17:30 (pierwotnie 17 sierpnia, 19:00), natomiast Widzew Łódź - Korona Kielce tego samego dnia o 20:15 (początkowo 14 sierpnia, 18:00). Spotkanie Górnik Zabrze - zomo odbędzie się 16 sierpnia o godz. 20:15 (pierwotnie 15 sierpnia, 20:15). Mecz Wisła Płock - Lech Poznań zaplanowano na 16 sierpnia o godz. 20:15 (początkowo 15 sierpnia, 17:30).
Ponadto zmieniono godzinę spotkania Cracovia - Raków Częstochowa, które odbędzie się 16 sierpnia o 17:30 (pierwotnie 20:15).
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (3 użytkowników)
Goście (3)