Panie Szefie kup pan napadziora bo szkoda zmarnowac ten potencjał kibicowski /ponad 7.000 na meczu 1 ligowym/,oraz dobrą prace trenera.
-
-
Wnioski do Prezesa Filipiaka!
piotrek 67 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Panie Szefie kup pan napadziora bo szkoda
> zmarnowac ten potencjał kibicowski /ponad 7.000
> na meczu 1 ligowym/,oraz dobrą prace trenera.
drobna poprawka: prawie 8 000.
..
[i]Tu Widzew nie płaci, tam sprawa korupcyjna, gdzieś jeszcze Cracovia, z którą do dziś się procesujesz. Nie zniechęca cię to wszystko? [/i]
Myślę, że zawodnicy w Polsce są niedoceniani. Zaraz ktoś odpowie a niby za co mamy doceniać Cóż, takich sobie wychowaliśmy, takich sprowadziliśmy. Ktoś ich oglądał, ktoś z nimi rozmawiał, ktoś ich wybrał, ktoś im zapłacił, ktoś ich wyszkolił. Skoro sami takich sobie załatwiliśmy, to ich szanujmy. Chociaż trochę! Obowiązującymi w Polsce przepisami jestem po prostu zażenowany. Może i zawodnicy nie są święci, daleko im do najlepszych, ale nie może być tak, że nie mają żadnych praw, że są kompletnie lekceważeni i olewani. Nie może być tak, że klub nie płaci piłkarzowi przez pięć miesięcy i mówi albo zrzekniesz się tej kasy i odejdziesz za darmo, albo będziesz kiblował w Młodej Ekstraklasie, trenując na boisku, na którym nawet krowa nie chce się pasać. W normalnym, cywilizowanym piłkarsko kraju coś takiego nie ma prawa bytu, a u nas... staje się coraz częstsze. Kluby w ten sposób tną koszty, wykorzystują luki w przepisach i są bezkarne. Właśnie o to poszło z Cracovią. Nikomu się to nie podobało, ale wszyscy się bali głośno odezwać, dopiero ja walnąłem pięścią w stół.
[i]Widząc Jakuba Tabisza, to ci się zbiera na...?[/i]
Odpowiem pytaniem na pytanie czy ktokolwiek, widząc Tabisza, ma inną reakcję? Bo ja nikogo takiego nie znam.
Tabisz mówił, że zamiast ciężko pracować, to co chwila przywoziłeś zwolnienia lekarskie, żadne od lekarza klubowego.
Zwolnienie przywiozłem raz, miałem wtedy problem ze zdrowiem. Jakie zwolnienia ma na myśli, wie pewnie tylko on.
[i]Filipiak też ciebie atakował, bo domagałeś się specjalnego miejsca parkingowego, bo nie chodziłeś w strojach klubowych poza meczem, bo słabo grałeś, bo nawet nie znałeś nazwy swojego klubu [w oświadczeniu piłkarze napisali Cracovia Comarch SSA przyp. PT].[/i]
Z tego, co pamiętam, to strzeliłem najwięcej dla Cracovii goli, byłem najlepszym strzelcem zespołu. Sprawa z miejscem parkingowym nigdy nie miała miejsca. W strojach mieliśmy być tylko w drodze na mecz i nigdy nie jechałem w dżinsach. Filipiak rzadko bywał w klubie, przy wielu rzeczach nie był, o niektórych sprawach dowiadywał się od Tabisza. No, a ten lubił mijać się z prawdą.
[b][i]O co z tą Cracovią chodzi? Gdzie tkwi tajemnica ciągłej nieudolnośc?i[/i]
Pieniądze są, stadion jest, kibice świetni, miasto przepiękne, piłkarze byli z nazwiskami. Trenerzy też byli i młodzi, i starzy, wielu się przez Cracovię przewinęło. Dlatego uważam, że problem nie tkwi ani w piłkarzach, ani w trenerach, tylko w rządzących. Bo jak nie w nich, to w kim, Jak nie tam, to gdzie[/b]
...
źródło:weszło..pl
Na Weszlo.pl mają jakiś poważny problem z Cracovią, zrobił im coś ktoś na trybunach czy jak ?
weszło jak weszło... swój świat, swój poziom...
Ale tu akurat piszą prawdę!!!!!!!!!!
no proszę - obrońcy bosów się znaleźli - no, no
wystarczyły ze dwa-trzy mecze z Okocimskim itp - i już wszystko jest ok
to że weszło lubi się nas czepiać, to jedno. to, że Matusiak już dawno rozmienił się na drobne i jest już śmieszny - to drugie. a to, że jego diagnoza głównego źródła naszych problemów jest trafna - to trzecie.
Profesorze.
Stawowy z bandy porozbijanych frajerów zrobił drużynę....ale ma poważne braki kadrowe.
Nie wolno go Panu zostawić bez napadziora i stoperów (mamy tylko 2-ch)
knur Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> to że weszło lubi się nas czepiać, to jedno.
> to, że Matusiak już dawno rozmienił się na
> drobne i jest już śmieszny - to drugie. a to,
> że jego diagnoza głównego źródła naszych
> problemów jest trafna - to trzecie.
3*TAK - zgadzam sie jak najbardziej
No niestety ...cala sportowa Polska uważa fatalne zarządzanie sportem w MKS za przyczyne spadku.
Teraz posyła Pan do walki o awans ekpę z ZEROWĄ ilością napastników i 2-a stoperami....
[b]"to se ne da, pane Havranek".[/b] Niedobrze.
Niech Pan coś zrobi i przynajmniej kolejnego okna Cracovia niech nie zawali.
Khalid 100% racji .Profesorze -Stawowemu trzeba pomóc .Braki kadrowe są widoczne gołym okiem !!!
Potrzebne nam są 3-4 dobre transfery i tej drużyny nie zatrzyma nikt .
Moje propozycje -
Hosek -mlody i bardzo dobry stoper
Pomocnik Stomilu Olsztyn grający z nr 8 -Litwin Kalonas
Napastnicy Flis i ....drugi wyszukany przez Stawowego.
Profesorze walczyć z pzpn do samego końca my nie możemy tego dziadostwa tolerować.Okienko się skończyło szkoda że się nie wzmocniliśmy !!!
Panu profesorowi Filipiakowi wypada pogratulować biznesplanu, polegającego na tym, że najpierw postawiono klub w sytuacji przymusowej, by w ostatniej chwili podjąć negocjacje transferowe. Fatalne zarządzanie sportem w MKS może być przyczyną finansowego regresu związanego z dłuższym okresem pobytu na zapleczu ekstraklasy.
Ja napiszę profesorowi wprost czy w pana Comarchu jest do pomyślenia by pozbywać się kluczowych pracowników nie mając pomysłu kto ma ich zastąpić ?Pewnie nie ALE ZA TO W CRACOVII DZIEJE SIĘ TO PO RAZ KOLEJNY !!!
Który już raz wyzbyto się napastników nie mając następców ?.
Wniosek jest jeden -czas walnąć pięścią w stół i pogonić pracowników do roboty .To że okienko się zamknęło nie jest alibi na NIEUDOLNOŚĆ .Trzeba szukać zawodników bez kontraktu bo tacy na rynku są !!!
To jest profesorze nasze być albo nie być -bez dobrego napastnika nie narobimy tyle punktów by mieć spokojną zimę .
100 % RACJI !!! Potter. Tylko kto to ma zrobić? Prezes w rozjazdach,Jakubek ? :)
Szaraniec, bez ich "błogosławieństwa",sam nie da rady.
potter Napisał(a):
>
> Który już raz wyzbyto się napastników nie
> mając następców ?.
Nie wiem skąd pretensje do Filipiaka skoro był gotowy wyłożyć kasę na transfery tyle, że trener Wojciech od dłuższego czasu powtarza w kółku , że napastników nie potrzebuje.
Romper ale ty jestes naiwny
A.W.B. - nie, nie potrzebuje, tylko potrzebni mu są zawodznicy ofensywni... czy on sie nazywa napastnik, ronaldo czy messi to nie ma żadnego znaczenia... kolejny raz kopiesz dołki... czy w tym Klubie nie jest ważny interes wyższy, a tylko swoje niechęci?...
Potter, wyluzuj troche... okno jest zamknięte, nikogo sensownego sie nie da kupić, a lamentowanie nic tu nie zmieni... gramy tym co mamy, a do Janusza Filipiaka jest sporo innych, ciekawszych w tym momencie tematów... jak chociarzby wypierdolenie Tabisza na zbity pysk...
Wy naprawde myslicie ze mu zalezy na sukcesach w Cracovii? Pewnie za kilka dni przyleci, da wywiad w swoim stylu (az sie boje) a tak naprawde ma, mowiac gimnazjalnym slangiem w.y.j.e.b.a.n.e.
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (2 użytkowników)
Goście (2)