Cracovia - Forum kibiców Cracovii

  • Regulamin
    • Regulamin

    żuaw1863

    • Ostatnio 03.07.2011 o 03:06
    • Dołączył/a 03.07.2011 o 03:06
    • 3 postów
    • 0 polubień
      • Posty 3
      • Tematy 0
    • Odpowiedział w temacie Re: Jurij Szatałow - treningi sparingi taktyka
      • żuaw1863

        3
        0
      • 03.07.2011 o 13:00
        Post #769658 03.07.2011 13:00
      ian thorpe Napisał(a): ------------------------------------------------------- [i]> Oszukując, przyczynił się nawet do występu > tego klubu w pucharach ;) Cracovia wtedy, to > przeciwnik. Nie sprzedał tylko kupił ;)[/i] I dlatego bym mu nie ufał. Niech inni mu dadzą szansę. Szkoda mi tylko w tym wszystkim Piszczka, bo ciągnąć się to teraz za nim będzie przez całe życie, a sportowo facet jest bez zarzutu. Mam nadzieję, że jego kariera potoczy się chociażby na miarę Wałdocha, któremu nikt dziś nie wyrzuca błędu młodości.
    • Odpowiedział w temacie TRANSFERY - konkretne informacje, doniesienia prasy, oficjalne informacje. Post bez konkretnej informacji = BAN!
      • żuaw1863

        3
        0
      • 03.07.2011 o 12:09
        Post #746965 03.07.2011 12:09
      http://www.sportslaski.pl/wywiad-dariusz-fornalak-nie-posiadamy-nawet-zalazka-druzyny,sport-slaski,29302,info.html Z tego należy wnosić, że do przyjścia Żytki daleka droga. Łatwo powiedzieć [Rząsa], że "sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu dwóch dni", skoro Polonia nie chce się go za bardzo pozbywać, a Fornalak chce wokół niego budować nowy zespół.
    • Odpowiedział w temacie Re: Jurij Szatałow - treningi sparingi taktyka
      • żuaw1863

        3
        0
      • 03.07.2011 o 03:32
        Post #769647 03.07.2011 03:32
      Dla mnie już samo przyjście Mierzejewskiego do Cracovii jest dowodem na jego demoralizację i jakiś spowolniony proces myślowy. Najpierw uczestniczy w dealu, a później ma czelność zjawić się w progach swojej ofiary dodatkowo drenując jego kieszeń. W dodatku przez te kilka lat nie przyszła mu do głowy myśl, że może się wydać. Taki Moskit wiedział co się święci i w jakiej sytuacji postawi pracodawcę. Oczywiście wymyślił jakąś historyjkę, ale koniec końców wybrnął z tego z twarzą. Dla mnie temat Mierzejewskiego nie powinien istnieć. NIe przyjmie go Odessa, przyjmą z pewnością inni. Bądźmy poza podejrzeniami i tępmy takie zjawiska. Sportowo się nie wypowiem, ale nie tylko to się liczy. Czasami ważniejsze są zasady.

    Regulamin

    Cracovia - Forum kibiców Cracovii © 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone

    • Główna
    • Działy i kategorie