No to mamy tyle punktów co lider /przegrana Przeboju z Puszczą/ i dwa mecze pod rząd u siebie.
-
-
CRACOVIA II
szybkilopez Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bojcie sie chamy!!!!!!!!!!!!!! Do III ligi
> wracamy!!!!
Jaki jest najwyższy poziom ligowy Cracovii II?
PS. A derbów rezerw w III lidze może nie być. Jak dotąd Wisła II śmiało dąży ku spadkowi.
3 liga w latach 80dziesiatych (a wg slow fachowcow i wczesniej tez pare sezonow)
najlpeiej byloby zebysmy sie z rezerwami gtsu nie rozmineli bo derby 4 razy w roku to jest cos:-)
FortArt chyba nie zrozumial :)
Cracovia II - MKS Trzebinia/Siersza 7 września, 16:30
a później na sparing z Kmitą......
pomyłka-sparing jest jutro :-)
wiem ,ze bladze ale gdzie gra Cracovia II czyli na jakim stadionie .
rezerwa grywa na "Kablu"
Khalid, jak to na Kablu?? Podobno rezerwa rozgrywa swoje mecze na stadionie Orła Piaski Wielkie...
Teraz to juz nic nie wiem.
Jak ktoś wie na 100% to proszę o wpis w temacie co bym nie jeździł na darmo w poszukiwaniu Cracoviackich rezerwistów.
Rezerwa Rafi juz ma swoje boisko! Orła wynajmowali na czas remontu murawy na Kablu!!!! Teraz za pieniazki od Cracovii Orzełek wyremontowal sobie murawke!!! ha ha ha! Fajny ukladzik!
...i wszyscy zadowoleni. Niestety ciągle o jakieś 3-y płyty mamy za mało....
ale dwie kolejne juz na przyszły rok w planach:)
MisioPas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rezerwa Rafi juz ma swoje boisko! Orła wynajmowali
> na czas remontu murawy na Kablu!!!! Teraz za
> pieniazki od Cracovii Orzełek wyremontowal sobie
> murawke!!! ha ha ha! Fajny ukladzik!
To powinien na czas remontu grać na Wielickiej przynajmniej Cracovia odzyskałaby troche gotówki :)
więc tak:
mecz sie odbył
wynik znany
przy bramce miał też udział Moskała... nie można mu odmówić jednego, że chciał grać, zabłysnąć... ale umiejętności i akualna forma na to nie pozwoliły. moment: wyróżnił się lapiąc żółtą kartkę i rozbawiając zgromadzonyh swą nieporadnościa gdy na 18 m. miał nic nie robić tylko wejść w pole karne i strzelić (niestety szukał obrońcy o którym mógłby się przewrócić)
PS. Z tymi daltonistami, sedziami to już totalne jaja. Trzebinia na biało, no to my musieliśmy na błękitno
Po meczu rezerw parę uwag:
Chciałbym zwrócić uwagę na grę Wacka był wyróżniającym się zawodnikiem.Ładnie kierował obroną,wyprzedzał,dawał dobre długie piłki kolegom, starał się być aktywny przy stałych fragmentach.Po ostatnich pieriepałkach mógł obrazic się na Cracovię,mógł ale tego nie zrobił.Widać serce ma w pasy co nie można powiedzieć o innych,tych z zaciągu.Jeżeli będzie tak dalej grał to licząc na to ,że Profesor jest nerwus ale oczy ma jest szansa na powrót do I zespołu.Moim zdaniem umiejętności piłkarskie Wacka są dużo większe niż np.Piątka.
Na pochwałę za mecz oprócz w.w. zasłużyli nasi dryblasi Zimoń i Okińczyc, nie źle
i robi postępy Uszalewski.Drumi cienko a Moskała po staremu.Dlaczego on się ciągle przewraca nawet bez starć.Nie wiem.Może ma uszkodzony błędnik bo chyba korki potrafi dobrać.
P.S.Giza nie brał udziału w późniejszym treningu ale kontuzja chyba nie groźna.
Dzisiejszy skład Cracovii II:
Olszewski - Suślik, Wacek, Baliga, Uszalewski - Zimoń, Waksmundzki (70 Szlęzak), Drumlak, Karcz - Moskała, Okińczyc (88 Biegajło).
Bardzo dobry mecz Wacka. Wyróżniali się też Baliga , Zimoń (kolejny dobry mecz).
Poza Wackiem pierwszoligowcy nie zachwycili:(
a Zimoń, przecież on jest pierwszoligowcem z zawodu,a Okieńczyc jak wypadł???????
Okinczyc bardzodobry mecz zagrał, przynajmniej w 1 połowie był najlepszy na boisku.Mało widoczny był Drumlak, aktywny Zimoń ale w 2 połowie zabrakło troszke sieł,
no i oczywiście niezawodny Wacek. aha no i jeszcze nasza gwiazda Moskała jak tylko miał piłkę wbiegał w obrońce i sie przewracał.
sialalalala Cracovia Kochanaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
O której jutro mecz?
no wlasnie o ktorej ??
A tak w ogóle, to gdzie gra druga drużyna? Na Wielickiej? (wybaczcie za pytania :) )
no 90minet podaj 16 i ma sie rozumiec ze na Wielickiej ??
kkk_84 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> no 90minet podaj 16 i ma sie rozumiec ze na
> Wielickiej ??
90 panienek gotowych na minety o 16-tej i to wszystko na wielickiej!
Ja rano zadzwonie do klubu,moze bedą zorientowani o któej grają :P chociaz różne rzeczy się zdażały :P
http://www.radio-krakow.pl/www/www_rk2.nsf/ID/notowanie4z_05-06
czyli 16-a
przy okazji dzisiejsze wyniki:
6 kolejka:
10.09.2005.
Prądniczanka Kraków - Garbarz Zembrzyce 1-1
Fablok Chrzanów - Bolesław Bukowno 3-0
MKS Trzebinia Siersza - Proszowianka 4-1
Puszcza Niepołomice - Alwernia 2-0
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków 3-1
11.09.2005.
16.00 Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom
16.00 Karpaty Siepraw - Garbarnia Kraków
16.00 Cracovia II - Słomniczanka
Czy ktoś wie, że na pewno o 16? Czy o 16.30, jak w ostatnią środę?
Jak tam zna ktoś wynik LIVE ???
Przegrali 1-0 , z pierwszej grali Drumlak , Wacek.
C-S 0:1. Bramka w 80 minucie. Cracovia przeważała, ale grała mało skutecznie i nonszlancko. Ładnie dla oka w środku i beznadziejnie pod bramką. Skąd my to znamy.
awaria Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Przegrali 1-0 , z pierwszej grali Drumlak ,
> Wacek.
Jezuu, ze Słomnikami przegrali!...Przecież to najsłabszy zespół IV ligi, dostawali regularnie na początku, skutecznością to My nie grzeszymy...
fakt zaskakujący wynik.
SENSACJA myślę i to spora... Ale fakty są mniej więcej takie, że z dobrymi, tzn. takimi, którzy nie tylko bronią dostępu do bramki, gra się z pewnością łatwiej. Słomniki tymczasem podejrzewam, że grały bardzo defensywnie, murowały bramkę, wyszła im kontra i po sprawie. Taka niestety jest IV liga, nie zawsze wygrywa lepszy...
Rezerwy grały podobnie do I zespołu.Dużo podań w środku i kompletny brak skuteczności w ataku.Wszystko środkiem gdzie Mazanek zagęścił obronę Słomnik.No cóż wie jak grać z Cracovią.Pod koniec nasi się odkryli ,poszła szczęśliwa kontra i "po ptokach".Goście grali ambitnie i to ich jedyny plus.Z naszych ładnie Zimoń,słabiej Okińczyc do Wacka też nie można mieć pretensji.Drumi tak aby zbyć a Szczoczarz podobno grał w pierwszej połowie.Podobno tzn był na boisku.Pytanie/Dlaczego trener nie rozciągnie gry skrzydłami kiedy widzi że środkiem nic nie wychodzi?.Odp.Albo nie ma kim albo to inna szkoła.
Brakowało Bani oj brakowało ;)
Uzupełniając.Baliga-jeden z największych juniorskich talentów jakie mamy w rezerwie.Jest już dobry prawie w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.Dlaczego więc trenerzy uporczywie wystawiają go na stopera kiedy z góry wiadomo,że z racji warunków nigdy nim profesjonalnie nie zostanie? Dodatkowo zawsze stoperami w IV lidze mogą być niegrający obrońcy I zespołu.Nie marnujmy tego piłkarza dla łatania dziur w zespole.Dodatkowo brak zgrania pozbawił nas dzisiaj punktów.
był ktoś na meczu?????? Może zda ktoś dokładną rezencję meczu i poszczególnych zawodników????
Tylko_Pasy!!!!!!
Mecz dosc przecietny. Cracovii brakowalo pomyslu, w przeciwienstwie do Slomniczanki, ktora podpiela sie pod dzisiejsze uroczystosci rocznicowe obrony Czestochowy.
Jak dla mnie bardzo slabo zagral Uszalewski, ale to byl pierwszy mecz ligowy, jaki ogladalem z jego udzialem, wiec ciezko mi mowic o "poziomie do ktorego przyzwyczail". Generalnie nic mu nie wychodzilo; niecelne podania, zle dosrodkowania, zle prowadzenie pilki (chyba ze dwa razy w idiotyczny sposob wyszedl z pilka na aut). Kapitalna okazje zmarnowal tez w drugiej polowie Tatara, ktory wychodzac z atakiem 2:1 podal pilke bramkarzowi, zamiast na "patelnie" koledze.
Mnie sie najbardziej podobal ten gracz z siodemka, o ktorym wspomina Muertes. Faktycznie, chlopak ma papiery na gre, zwlaszcza w pierwszej polowie mieszal w srodku i rozdawal ladne pilki, ze az milo bylo popatrzec.
Ogolnie pod wzgledem techniki i rozgrywania pilki w srodku pola Cracovia byla o klase, albo i o dwie klasy lepsza od Slomniczanki, ale co z tego, skoro pod bramka nic im nie wychodzilo, a zamiast strzalow z daleka byly koronkowe akcje knocone w decydujacym momencie. Slomniczanka zrobila w ostatnich dziesieciu minutach trzy kontry; najpierw byl strzal w poprzeczke, potem bramka, a w ostatniej minucie skuteczny wslizg naszego obroncy. Problem naszych rezerw w tym meczu polegal na tym, ze oni chcieli grac jak w pierwszej lidze, a w czwartej sie tak nie da. Tu jest "(wy)kopnij, biegnij, naparzaj" i dzieki takiej taktyce wygrala z nami Slomniczanka, choc w pierwszej polowie nie goscie nie mogli wyjsc z wlasnej polowy.
Brawo Słomniczanka,brawo Strychu i reszta Pasiaków!!!
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (3 użytkowników)
Goście (3)