Chłopaki wrócili ze Szczecina w piątek ok.06.00 rano.
Wdowiak nadal nie wystapi z powodu kontuzji,Kapustka zaczyna w poniedziałek treningi tak więc może wystąpi w rewanżu.
-
-
Juniorzy CRACOVII
Obserwowałem dziś poranny trening, chłopcy są mocno nabuzowani - tak trzymać. Kilku Was trzymam za słowo. Obiecane lody PODWAJAM:):):)
piotrek67 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chłopaki wrócili ze Szczecina w piątek ok.06.00
> rano.
> Wdowiak nadal nie wystapi z powodu
> kontuzji,Kapustka zaczyna w poniedziałek treningi
> tak więc może wystąpi w rewanżu.
Bartek wraca do treningu ogólnego, ale nie do meczu. Mateusz wg mnie pożegnalny mecz dla Cracovii zagrał w Mielcu.
Finały będą transmitowane tutaj: https://www.youtube.com/user/LaczyNasPilka
Trener Podoliński-... nie mogliśmy jeszcze sięgnąć po naszych juniorów, na razie im kibicujemy i czekamy na fajny wynik z Wisła. Mama nadzieje, że TRZECH, CZTERECH z nich dołączy do nas po tym, jak wypoczną. - Trzech znam, ale kto może być tym czwartym?
szuwarek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Trener Podoliński-... nie mogliśmy jeszcze
> sięgnąć po naszych juniorów, na razie im
> kibicujemy i czekamy na fajny wynik z Wisła. Mama
> nadzieje, że TRZECH, CZTERECH z nich dołączy do
> nas po tym, jak wypoczną. - Trzech znam, ale kto
> może być tym czwartym?
Na sto procent Szewczyk, Panek? Ale kto jeszcze?
Moze Surma bo asystowal ostatnio az milo.
Kapustka , Wdowiak
według znawców Wdowiak już u nas nie zagra.
ps. nie doszukujcie się tych 3-4 juniorów. trener po prostu tak rzucił, na pewno nie ma jeszcze rozeznania w naszej piłce młodzieżowej.
Wisła Kraków - MKS Cracovia SSA Kraków- powołani zawodnicy:
Barczuk Krzysztof
Bartosz Michał
Ceglarz Eryk
Dudek Tomasz
Gala Dawid
Kapera Kacper
Kiebzak Szymon
Klimczyk Sebastian
Kobyłka Damian
Król Hubert
Moskal Patryk
Panek Mariusz
Piątek Paweł
Ropski Krzysztof
Surma Dawid
Szewczyk Krzysztof
Szymczak Marcin
Wilk Adam
Trzymam kciuki! Ewentualne zdobycie tytułu byłoby miłą rekompensatą tegorocznej bryndzy hokejowej (i to z nawiązką).
POWODZENIA .
transmisja zaczeta od wyzwisk :D
Cracovia: Damian Kobyłka - Patryk Moskal, Krzysztof Barczuk, Michał Bartosz, Kacper Kapera - Tomasz Dudek, Dawid Gala, Mariusz Panek, Sebastian Klimczyk, Krzysztof Szewczyk - Krzysztof Ropski
głupie kurwy hymnu nie znają
Rzeka w swoim stylu, hymn Polski w głośnikach, a Ci śpiewają swój. Ubeccy patrioci na posterunku.
No to patrzmy...
DO BOJU ! ! !
kto to komentuje??
Ale z hymnem to w ogóle skandal. No ludzie - jak grają Mazurka Dąbrowskiego, to zawodnicy mają stać na baczność, a nie rozbiegać się na swoje połowy.
jak 90min ma tak wygladac to zejde na serce ;)
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (2 użytkowników)
Goście (2)