witam,
temat absolutnie na serio:
1. proszę o kontakt wszystkich amatorów zbierania grzybów, organizują pewien spory wyjazd grzybiarski w okolicach Krzyża w Wielkopolsce, termin - wrzesień
2. z zupełnie innej beczki: mam do zlikwidowania w pewnej nieruchomości spory grzyb na ścianie, mokry, duży, brzydko pachnący, coraz większy, nie znacie jakichś ekip, które potrafią suszyć i eliminować takie niefajne zjawiska? oczywiście z polecenia i nie za drogo?
pozdr
-
-
Grzybiarze poszukiwani...
jak grzyby to do Szczawnicy i Jaworek-tam gdzie sie owce wypasa tam są i grzyby.
Turbacz, ale nie wsiadaj po nich do auta, bo sie obudzisz w sputniku ;)
RoMan a zapomniałeś czyich grzybów zdjęcia zamieszczałeś zeszłej jesieni w GW?
To może ja w takim razie opowiem grzybiarski dowcip. Sorry, ze nie w śmiesznościach.
Pewna pani mieszkająca w bloq miała pozamałżeński romans z sąsiadem z dołu. Żeby jednak nie wzbudzać podejrzeń sąsiadów, wywiercili sobie dziurę między swoimi mieszkaniami i przez nią się kochali. (Pan zrobił sobie rusztowanie pod sufitem i umieszczał się na nim przylegając do sufitu, a pani siadała w odpowiednim miejscu na podłodze.)
Pewnego razu mąż tej pani wrócił wcześniej niż zwykle z delegacji. Zastał żonę podczas igraszek miłosnych z sąsiadem. Wchodzi do pokoju. Wystraszona żona szybko poprawia włosy, porządqje ubranie na sobie....
Mąż mówi:
No tak, jak mnie nie ma to zawsze tu jest syf. Majtki porozrzucane, dywan przesunięty. A popatrz tam: musiałaś tego pokoju chyba tydzień nie sprzątać, skoro nawet grzyb tu wyrósł.
tylko kieleckie okolice Włoszczowej i Małogoszczy ! :)
potwierdzam, że kolega Dementor potrafi znajdowac okazy o jakich filozofom sie nie śniło..
dokładnie w okolicach Rabki..
El Duce, a gdzie dokładniej? tez słyszałem, że tam dobrze grzybowo..
Jak to gdzie koło dworca we Włoszczowej,
B.dobry dojazd
Expres K-ów - Wawa zatrzymuje się we Włoszczowej specjalnie dla grzybiarzy
Jak grzyby to tylko ochotnica. Do lasu sie jeszcze nie dojdzie a juz trzeba wracac wymienic siatki.
[img]http://i1.tinypic.com/4ls9p8n.jpg[/img]
[IMG]http://i31.tinypic.com/6h49vo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.tinypic.com/29z7scj.jpg[/IMG]
mój okaz który znalazłem dwa lata temu. Niestety przez jebana emigracje zarobkowa nie mogłem
robić jednej z moich ulubionych rzeczy w czasie wakacji czyli chodzenia po górach w Muszynie i na grzyby
:) nie moge powiedziec gdzie bo byscie mi wyzbierali :D
Grzybbing to moje życiowe hobby. Wolne chwile latem i jesienią przesiaduję w lasach. Tu wokół Gliwic jest dużo lasów, okolice Wodzia są słabo zalesione, ale jak się wie co, kiedy i gdzie szukać, to się znajdzie.
Moje doświadczenie życiowe pokazuje, że grzyb najlepiej bierze na przełomie miesięcy: a to między lipcem a sierpniem, między sierpniem a wrześniem i między wrześniem a październikiem. (Oczywiście zależnie od pogody trzeba zrobić korekty.)
Najwięcej grzybów zbieram między Gliwicami a Rybnikiem.
jak wrócę z Wiednia to Wam wkleję moje zeszłoroczne okazy
Grzybobranie jest prawicowe czy lewicowe ?
Zależy która ręką zbierasz.
No to spoko, a już się bałem ze jest lewicowe.
Pytanie podejrzewam nie jest całkiem bez sensu, aczkolwiek odpowiedź na nie jest zapewne trudna. Uważam, że prawicowość lub lewicowość może przejawiać się nawet w sposobie spedzania wolnego czasu.
[img]http://img340.imageshack.us/img340/15/grzybblaszkifk9.jpg[/img]
[img]http://img180.imageshack.us/img180/3379/grzyby04px1.jpg[/img]
[img]http://img180.imageshack.us/img180/2866/grzyby13df5.jpg[/img]
[img]http://img206.imageshack.us/img206/5392/grzyby22gf5.jpg[/img]
[img]http://img409.imageshack.us/img409/8425/grzyby28tt1.jpg[/img]
No i co z tego, ze niejadalne??
Mówisz jak baby na kleporzu.
podczas zbiorow polecam sluchawki na uszy a w nich tematyczna nuta:
http://pl.youtube.com/watch?v=OAxL6aFt28g
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)