To istny dramat żeby na sektor C była otwarta jedna brama o co w tym wszytkim chodzi pytam ???
Po to ludzie kupowali karnety by zaoszczędzić na kasie i na czasie.
Co do pierwszego postulatu nie mam zastrzeżeń to drugi to jawna drwina z kibica !!!
Czemu nie są otwarte bramy które są zaznaczone na karnecie na sektor C ????
Proszę o odpowiedzi konkretne bo szlag mnie trafił dzisiaj przed meczem.
-
-
Wejście na stadion !!!!
Masz racje ludzie tam stali po 30 min a huje z ochrony nie chcialy wpuszczac bez identyfikatorow!Huj w dupe czarnym!
Wejscie na sektor C to byl istny skandal !!! Stalem jak 20 minut co w ogole jest jakims nieporozumieniem a dodatkowo polowa zainteresowanych wchodzila bez kolejki a ja chcialem byc uczciwy i sobie postalem.
Ps. Ale meczyk mi oslodzil trud czekania
organizacja jeszcze III ligowa...
Na D tez byla spora kolejka ale tam szybko wmiare to szlo :]
To jest dramat być pod stadionem 45 min przed meczem a wejść 5 min przed rozpoczęciem spotkania,gdzie wiadomo jak jest.Siedzi 1 starszy jegomość a zajmuje 8 fotelików dla znajomych.
Ja jako posiadacz karnetu co robię??? zajmuję dobre miejsce na...schodach paranoja !!!
Dlatego lepiej byc wczesniej i wypic jeszcze piwko w kolejce :)
No z tymi bramami to sa jaja.ja na C wszedlem przez te bramki na D i bylem szybciutko :-)
Przyznajcie,że to nie pierwszy raz wykazano się mało-profesjonalnie jeśli chodzi o organizację.
2 bramy otwarte ile by to ułatwiło przykład mecz z Zabrzem dało się ??? to czemu się to zmienia co mecz ???
Maciek_rg napisał:
> Masz racje ludzie tam stali po 30 min a huje z ochrony nie
> chcialy wpuszczac bez identyfikatorow!Huj w dupe czarnym!
Pomijając Twoje marzenia seksualne to ochroniarze po to właśnie są, żeby nie wpuszczać bez identyfikatorów. I bardzo dobrze. Ordnung muss sein.
Czy to jakis problem, żeby sobie wyrobić identyfikator? Czy to coś kosztuje?
Wystarczy otworzyć więcej bram i będzie po kłopocie.
A gdyby każdy przygotował przed wejściem identyfikator a nie szukał go 5 minut po kieszaniach to też byłoby ciut szybciej.
mg A druga strona medalu jest taka,że jak by wszyscy stali cierpliwie w kolejce to też byłoby szybciej,natomiast kolesie wcinają się na sam przód i w dupie to mają ile kto stoi.
Sam słyszałem jak się klient cieszył że na Pasy można wejśc bez biletu bez zadnego problemu.
I to jestm potencjalny kibic Cracovii i na dodatek zajeb.ny że ledwie stoi na nogach i co ochrona go wpuszcza bo nie chcą mieć dodatkowych kłopotów.
Kto płaci tej ochronie i za co ??????????????????????????????
mariusz napisał:
> kolesie
> wcinają się na sam przód i w dupie to mają ile kto stoi.
To już kwestia kultury. Cóż, sport przyciąga sporo półgłówków. Siedziało dziś przede mną kilku takich, niemłodych już - prymitywy, chamy, imbecyle. Co chwila próbowali skandować hasła z k..., ch..., c... i innymi .... Wyzywali każdego piłkarza Groclinu, który pojawił się pojedynczo w zasięgu ich głosu. Bydło. Na szczęście po zwróceniu uwagi nie rzucali się zbytnio i trochę spuścili z tonu.
> Kto płaci tej ochronie i za co ??????????????????????????????
Pan płaci, Pani płaci... :-)
Trzeba wzmocnić ochronę i spowodować, żeby działali profesjonalnie.
Panowie i Panie DRAMAT DRAMAT I JESZCZE RAZ DRAMAT !!!!! z wejsciem na sektor C !!! coz z tego ze sa na karnecie i bilecie napisane 3 wejscia na ten sektor a zadne z nich nie jest dostepne i trzeba wchodzic przez brame przeznaczona na wejscie dla kibicow z sektora D !!! Nie dosc ze sie wydluza kolejka dla kibicow ktorzy prawidlowo wchodza na sektor D to jeszcze takie zamieszanie!! PYTAM SIE KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY !!! tylko prosze mi nie mowic ze Pani Maczugowska.
Okej to jeszcze jedna kwestia... z osraną bramą pomiędzy C i D...wchodzi się tym samym wejsciem zarówno na C jak i na D... Ziomek wpada na C i mówi chłopaki dajcie mi bilety bo tylko kumple chcą przejść przez bramę...czyli idziemy na mecz większą ekipką kupujemy połowe biletów na C połowe na D...przechodzimy przez "osraną" bramke na C po czym zbieramy bilety od tych co przeszli, jeden sie wraca i ci z biletam z D wchodzą na C... Kumacie bazke ? Jest urządzenie które zapobiegnie temu procederowi DZIURKACZ (taki biurowy) K**** Mać się nazywa... Dobranoc.
do góry, może ktoś to przeczyta.
był taki temat w drugiej lidze, po meczu ze Stasiakiem. W następnych meczach była zdecydowana poprawa
Pomalowaliście na karnetach tyle bram na stadion, na sektor C chyba 3 albo 4 bramy, a tu jak nie było tak nie ma.
Na sektor, na który wchodzi ok. 4tysiące kibiców jest otwarta tylko JEDNA brama!!!!!!
Co Wy do ****y nędzy nie widzicie, ślepi jesteście, upośledzeni czy co?? Jak można tak wpuszczać własnych kibiców na mecz jak bydło?? Kolejka o długości 50 metrów do wejścia na sektor, szkoda, że nikt zdjęcia nie zrobił tej żałosnej kolejce. Otwórzcie więcej bram od strony ul. Focha bo to na prawdę jest już obrażające dla nas kibiców. Jedna brama na największy sektor na stadionie, czy Wy macie jakieś zaćmienie mózgowe w sprawie wejść na stadion?? Przecież w zeszłym sezonie zdaje się było więcej bram otwartych na tą trybunę, a dlaczego teraz tylko jedna?? Co jest??
Brzydko i kolokwialnie mówiąć, licicie sobie z własnymi kibicami w ****a!!
Otworzyć przynajmniej dwie bramy na "C"!!!!
Jedna dla kibiców z biletami, druga- z karnetami!
Ochrona -kasujcie karnety, targajcie bilety!
Wpuszczając za frko-działacie na szkodę klubu.
Zacznijcie działać profesjonalnie to nie III, lecz I liga.
A propo's ochrony ewidentnie działa na szkodę klubu wpuszczając na jeden bilet kilkanaście osób.
Widać to gołym okiem jak na sektorze brakuje miejsc i ludzie są zmuszeni siedzieć na schodach to istny dramat !!!
Gra piłkarzy cieszy wyniki cieszą ale organizacyjnie to Uzbekistan się nam kłania.
Jak można dopuścić do tego,by stał ochroniarz a za jego plecami podają sobie bilety przez kraty ???
Czy Cracovię stać na taki luksus to otworzyć bramy i niech każdy wchodzi za friko a nie tylko "wybrani".
Niemam nic przeciwko tym co sobie wchodza na jeden bilet w piatke,ale z tymi bramami na C to juz przesada!!!!
Misiek.ksc.QN napisał(a):
> Niemam nic przeciwko tym co sobie wchodza na jeden bilet w
> piatke,ale z tymi bramami na C to juz przesada!!!!
>
Człowieku ! Co Ty gadasz ??? Jak to nie masz nic przeciwko ??? Bilet na D kosztuje 15 zl a na C 20 ! Nie wierzę, że kogoś nie stać RAZ NA DWA TYGODNIE zapłącić tyle za oglądanie meczu swojego klubu ! A jak ktoś w ten sposób okrada, tak właśnie, OKRADA swój klub, to ja mu na to niech w.y.p.i.er.d.a.l.a !!!
P.S. qrwa, sory, unisłem się...
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)