Powrót
Powrót do działu

Cracovia - Forum kibiców Cracovii

  • Regulamin
    • Regulamin
    • Najwybitniejszy kibic

    • Jan Paweł Wielki 192
    • Rozpoczęto 02.04.2005 o 15:15
      Ostatnia aktywność 02.04.2005 o 16:38
      77 wyświetleń
    • gregorio

      542
      0
    • 02.04.2005 o 15:15
      Post #210431 02.04.2005 15:15
    Wlasnie obejrzalem material w tvn24 o milosci Ojca Swietego do sportu. Zaczelo sie od Cracovii i wiekszość była o Cracovii, ale nie zabrakło tez slow o naszej sasiadce. Papiez mowil, prawdopodobnie po meczu w Lazio-Wisla: "Mowi sie ze Wisla plynie do Gdanska, a okazalo sie ze Wisla dzis plynie do Rzymu!". Mowil to z nieklamana radoscia i uswiadomilem sobie ze to naprawde jest nasz najwybitniejszy kibic. Kibic, ktory kocha Cracovie, ale jednoczesnie naprawde cieszy sie z sukcesów takze drugiego klubu krakowskiego. Kibic, ktory cieszy sie sportem! Dalo mi to do myslenia jak malymi ludzmi jestesmy ze swoja nienawiscia, agresja. Po co nam to wszystko? Czemu ludzie zabijają się o przynależność klubową? Czy ze slow papieża nie wynika nic??? On wiele wysilku z siebie dal by przyjac nasz klub w Rzymie. Jak wiele zrobił, chyba nie trzeba mówić. Czy nie mamy wobec Ojca Swietego dlugu wdziecznosci? Dlugu ktory nalezalo by splacic nie tylko modlitwa, ale wyrzeczeniem sie tak przeciez bezsensownej agresji?
    • KsC*eNHa

      178
      0
    • 02.04.2005 o 16:38
      Post #210456 02.04.2005 16:38
    "gregorio" rzeczywiscie kibicowanie stalo by sie piekne gdyby opieralo sie to glownie na emocjach sportowych /// ... ale sam wiesz mamy to w genach rozjeby zawsze beda ... ale dzisiaj uszanujmy ten dzien (moze przjdzie nam szanowac i jutrzejszy dzien itp itd ) zostawmy dzisiaj sprawy hooliganskie i modlmy sie bo takiego kibica nie ma nikt ... takiego czlowieka nie ma nikt ... POZDRAWIAM ... NA ZAWSZE OJCZE SWIETY POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH

    Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!

    Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!

    Napisz odpowiedź...

    Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)

    Goście (1)
    • Główna
    • Działy i kategorie