[quote='SaNtO' pid='1299270' dateline='1515853915']
Konserwa to była smiechotka. Nie przygladales się nigdy technice biegu Wójcickiego? Sam o tym zresztą opowiadał że robił treningi biegowe ale jego trener powiedział że nie da rady tego zmienić i tak został najszybciej biegającym zawodnikiem niezginajqcym kolan w czasie biegu
[/quote]
a nazwał go tak Cetnarski, a działo się to podczas zaszłorocznej wuizyty Wójcickiego w Lidze+ ekstra
-
-
TRANSFERY CRACOVII (komentarze, listy życzeń, twittery itd...)
Haha tez próbowałem tak biegać bo myślałem że to może sposób na poprawienie mojej szybkości ale nie wyszło ;D
Jaką bramke strzelił Culina w sparingu? Widział ktoś?
Po niezłej wrzutce Diego z prawej strony Culina wykończył akcję głową.
https://www.youtube.com/watch?v=aV18wkuBo1Y koło 1:43:00
W sumie jak tak patrzę to na prawej obronie mamy Diego i Finka, na środek Dytiatiev, Siplak i Helik natomiast na lewej Pestka i Sowah. Fajnie jakby udało się wymienić Sowaha na kogoś solidnego i dorzucić do środka jakiegoś pewnego obrońcę ;]
Focus, jest ktoś na oku? ;]
przydało by się 3 obrońców: prawy, lewy i środkowy do Helika.
[quote='konserwa' pid='1299264' dateline='1515852595']
[quote='gargamel9998' pid='1299259' dateline='1515852292']
Prawdę mówiąc Dąbrowski, Drewniak i Hernandez nie są DP (typowymi czy "w obwodzie" ). Co do reszty - pełna zgoda
[/quote]
Dziś widzę, że u DP jest istotny obwód, tylko nie do końca wiadomo czego.
gargamelu, sprecyzuj :)
[/quote]
Wiesz dobrze, co miałem na myśli
[quote='gargamel9998' pid='1299209' dateline='1515843491']
[quote='Bruno' pid='1299208' dateline='1515843225']
Skoro jesteśmy nad morzem..Steinbors i Zbozień chyba szukają nowych klubów.
[/quote]
Nieprawda. Kończą im się kontrakty. Bardzo możliwe, że zostaną przedłużone, ale Steinborsa chętnie bym u nas widział ([b]Zbozień jest kibicem gts-u [/b]i odrzucił 1-2 razy naszą ofertę z 3-4 lata temu)
[/quote]
Nieprawda, nie jest.
Zbozień sam w wywiadach podkreślał, że jest NASZYM kibicem.
- Edytowany
Na trybuny jak Steblecki, bo na boisko się niezbyt nadaje.
Było cos takiego raczej mu bliżej do onych.
Tak, racja - cofam swoje słowa, pomyliły mi się wywiady. Naszym kibicem jest Bartosz Szeliga i otwarcie się do tego przyznaje, a nie Zbozień.
Zbozień to stosując się do nazewnictwa autorstwa trenera Kotasa „piłkarski debil”. Gość jest na prawdę mega słaby, i nie byłby wzmocnieniem nawet dla Dalinu Myślenice.
Straszna cisza po sparingu. Na meczu obecny był Tabisz, Probierz i żadna plotka od tego czasu nie pojawiła się na forum. Aż dziwne. ;)
Był też Rakels, mówił, że jeszcze nie podpisał ale wszystko będzie dobrze :D
Uściślił dla kogo? :D
[quote='morata' pid='1299140' dateline='1515786531']
Typuje Heberta z piasta do obrony , ale nie jest to sprawdzona informacja.
[/quote]
Raczej mocno chybiony strzał - [url=http://eurosport.interia.pl/klub-piast-gliwice/news-piast-gliwice-hebert-przeszedl-do-japonskiego-jef-united-ich,nId,2508006]Hebert przeszedł do Jef United Ichichara[/url]
[quote='quentin' pid='1299378' dateline='1515886400']
Uściślił dla kogo? :D
[/quote]
Stał z Tabiszem i śmiali się razem przez dłuższą chwilę więc chyba dla obu stron :D
zrobily mu sie zajady?
[quote='Diabel' pid='1299383' dateline='1515891224']
zrobily mu sie zajady?
[/quote]
Z naszej strony wszystko jest dograne ,badania ok tylko czekaja na jakieś papiery z Reading skąd będzie wypożyczony a Angolom się nie spieszy.
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (6 użytkowników)
awaria, Niewidoczni (2), Goście (3)