Dziękujemy Trenerze za wszystko, za niesamowite emocje, za mistrzostwa i pozostałe medale, za wzloty i upadki, za łzy radości i smutku !
I prosimy o więcej i życzymy zdrowia i jak zawsze ... doczekania emerytury z Cracovią ! :)
-
-
(WIKTORIA) 10 lat Trenera Rohaczka ! (WIKTORIA)
Dziękuję Trenerze za te wspaniałe 10 lat, i zdecydowanie proszę o więcej!
Życzę również zdrowia!
Hokeiści chcą dla Trenera ponownie zdobyć Puchar Polski, a też szykują i inną niespodziankę: http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115700,16963645,Jaroslaw_Klys__Uczcimy_jubileusz_trenera_Rudolfa_Rohaczka.html
To wielka sprawa móc uczestniczyć w tym co Rudi stworzył.
Jeśli tylko będzie miał narzędzia to znów zrobi wynik.
Brakuje jednego tytułu aby wyrównać rekord wszech czasów w polskim hokeju.
Jednego medalu albo dwóch Rudiemu trzeba do wyrównania rekordu w ilości medali, ale Palus miał bodajże 8 złotych, więc to zależy jak liczyć. Przydałyby się 3 złote i byłoby wtedy "pod każdym względem".
Do emerytury Rudi ma jeszcze czasu dużo, więc spokojnie, prześcignie wszystkich i pozostanie niepokonany i niedościgniony! :)
10 dni później
Rudi uhonorowany przez Klub.
[url=http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci/trener_rudolf_rohacek_uhonorowany_przez_klub][Cracovia.pl][/url]
Fajnie, ale nie mogę nie zapytać - czemu na meczu piłki, a nie na hokeju?
Tzn. ja wiem, tacy jak ja to kibice 2-giej kategorii, ale szkoda, że na meczu hokeja nie było absolutnie nic. No i szkoda również, że od kibiców nic nie było, właściwie to wstyd nam powinno być tak prawdę mówiąc...
Dziękuję za wszystkie wspólne chwile w Cracovii te dobre, i te gorsze a przede wszystkim za te które są ciągle przed nami.
żółta kaczka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie, ale nie mogę nie zapytać - czemu na
> meczu piłki, a nie na hokeju?
>
> Tzn. ja wiem, tacy jak ja to kibice 2-giej
> kategorii, ale szkoda, że na meczu hokeja nie
> było absolutnie nic. No i szkoda również, że
> od kibiców nic nie było, właściwie to wstyd
> nam powinno być tak prawdę mówiąc...
Moze pokazowka, moze zachecenie jakiegos grona kibicow"pilki" zeby przyszli i podziwiali prace trenera,moze zeby pokazac Podolinskiemu ze za dobra prace moze miec spokojny dobrobyt w Cracovii...etc ;)
żółta kaczka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tzn. ja wiem, tacy jak ja to kibice 2-giej
> kategorii, ale szkoda, że na meczu hokeja nie
> było absolutnie nic. [b]No i szkoda również, że
> od kibiców nic nie było, właściwie to wstyd
> nam powinno być tak prawdę mówiąc..[/b]
Rozumiem o co Ci chodzi i częściowi się z Tobą zgadzam, ale tylko częściowo. Moim zdaniem jesteś zbyt skromny. Od kibiców, a ściślej - od kibica, był fantastyczny, niezwykle ciekawy i bardzo ważny wywiad, właściwie to rozmowa, na 10-lecie RR w klubie. Apeluję byś nie deprecjonował własnej, blogowej aktywności. Jest oddolna, jest kibicowska i jest rewelacyjna. Czapki z głów!
Dzięki :) Ale i tak powinno przed trybuną, na meczu, od kibiców coś być i to jest proste.
[small]PS: wiesz, nieskromnie się przyznam, że symbolicznie mini prezent był. Przed wywiadem trener dostał ode mnie tort urodzinowy z 10 świeczkami i wspomniałem, że wywiad dla kibiców, więc tort od kibiców na urodziny - tak jakoś czułem, że jeśli ma coś dostać, to trzeba brać sprawy w swoje ręce...[/small]
Zgadzam się że ta uroczystość winna mieć miejsce na Siedleckiego, zarówna dla Rudiego jak również dla tych którzy chodzą przede wszystkim na hokej. Niemniej pochwalić należy klub za pomysł i inicjatywę i za to że stało się to teraz czyli mniej więcej na 10-lecie. tego wydarzenia.
Osobne podziękowania należą się koledze ŻK za cykl wywiadów z naszym trenerem !!!
Profesor chodzi jak narazie na pilke regularnie a na hokej od swieta ipewnie temu podziekowania byly na pilce.
566 dni później
[i] Z okazji jubileuszu orderem Cracovia Restituta zostali odznaczeni: Jacek Majchrowski, Mieczysław Błażek, [b]Rudolf Rohaczek[/b], Antoni Smoleń, Stanisław Słomka, Tadeusz Wojczuk, Janusz Winnicki i Jan Okoński.[/i]
Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/sport/a/czekaja-na-swoja-hale,10101486/
Czyli sezon już jest załatwiony. Mamy medal ;)
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)