Podobno kolejki potężne - jutro niszczymy Sanok dopingiem już od 1 sekundy na lodzie!
-
-
Karnety i bilety - 2012/2013
Wie ktoś (znający 'stan ludzki' pod lodowiskiem) czy dostanę normalne bilety po godzinie 17? bo mam zajęcia wcześniej... :(
Bilety kupione :) W kolejce cały czas 20osób co ktoś odejdzie to nowy przychodzi. Będzie nadkomplet :)
jakis wał z biletami. 600biletów w 2h poszło?
W chwili otwarcia kasy na Siedleckiego kolejka liczyła już ok. 70 osób, a trzeba pamiętać, że nie ma ograniczenia 1 bilet na 1 osobę.
Przy takich kolejkach nie dziwię się, że poszły. Moim zdaniem dziś może braknąć wszystkich, chyba, że jest jakiś przepis jak w piłce, że w dniu meczu mają być jakies bilety jeszcze.
Od dziewczyny w kasie usłyszałem, że otworzyła o 12:50 i w niecałą godzinę sprzedała wszystkie ulgowe bilety.
kolega byl teraz juz nie ma ulgowych, kupił normalne podejrzewam ze u konikow przed meczem beda
Wszystkie ulgowe bilety sprzedane, oficjalna potwierdza - [url=http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci/wszystkie_promocyjne_bilety_sprzedane]KLIK! [Cracovia.pl][/url]
Niech ktoś kumaty napisze czy jutro da rade z samego rana kupić bilecki? I ile sprzedali dzisaj bilecików?
Z tego co usłyszałem w kasie - ktoś kilka miejsc przede mną wykupił ostatnie 26 zniżkowych, a w kolejce stanąłem przed 13. Ja rozumiem wziąć kilka dla znajomych (dom, wyjazdy, szkoła, praca), ale przydałoby się jakieś ograniczenie.
Znowu od jakiegoś parcha którego zobacze pierwszy raz będę musiał jutro kupić bilet pewnie po zawyżonej cenie! Kibice sukcesu... gdzie byliście od września?
Bilety ulgowe... Choć mógłbym brać na legitkę studencką i w sezonie zasadniczym nieraz brałem, to na p-o odpuściłem. Skoro sam potrafię sobie wypracować pewien dochód, to nie muszę podkradać z puli bardziej potrzebującym. Jestem w stanie zrozumieć, że dla młodziana z gimnazjum obskoczenie wszystkich meczów p-o na pełnym bilecie może być zbyt trudne finansowo. Inny przypadek - dla ojca, który chciałby zabrać żonę i trójkę dzieci na 3 półfinały, to daje 300zł - sporo.
Niejednokrotnie przecierałem oczy ze zdumienia jakie osoby biorą bilety ulgowe. W sezonie zasadniczym, to jeszcze nie miało zbytniego znaczenia - frekwencja była jaka była. Natomiast na p-o jest to trochę, moim zdaniem, nie fair. No ale może to jest powód, dla którego oni podjeżdżają dobrymi furami pod halę, a ja ciulam autobusem. ;)
Ale mecz i grono kibicowskie to nie jest kino albo tetr, czy prawda to, że koniki bilety sprzedają? I nikt ich nie pogoni z kumatych?
Na teraz: w okienku dostałem info, że pozostało 400 biletów.
jednak nie ma już biletów na Wielickiej:)
http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci/zostalo_tylko_500_biletow
Oficjalna mówi jeszcze o 500 :)
Czyli jeszcze godzinka i mamy komplet :)
Dzwonił kumpel i na chwilę obecną zostało magiczne 300 biletów, przydała by się 4-5 tyś. hala hehe
Będzie jak 2 lata temu na decydującym finale, co był przemarsz po meczu piłki z Lechem i wejście z bramą wtedy nadkomplet był niezły :P
Wtedy tak!!!
Super byłoby mieć halę na 4000 miejsc, ale pomyślcie sobie jak dramatycznie wyglądałoby to w sezonie zasadniczym, kiedy na lodowisko przychodzi nas np. 600 osób :)
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)