swistak! Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dinth: NIE ROZMYWAJ!, informujcie ludzi, może ktoś
> zrobić projekt małego plakaciku by każdy mógł
> wydrukować i powiesić gdzieś na mieście?
Świstak to Ty nie rozmywaj :P. Skoro nie z naszej winy są dwie gale a jeden temat to można w nim pisać o obydwóch
Dinthalion pewnie Craco będzie miał bo filmował cała galę więc Turnaua też tylko że wymyślili że będą dawać po kawałku codziennie.
-
-
Bilety na Gale!!!
aha :D mam nadzieje ze ta piosenka o Cracovii i zaklinaniu deszczu bedzie nastepna bo wyszla naprawde swietnie !
Prawdopodobnie jestem upierdliwy ale jeszcze jedno pytanie! :P Czy na gale wejde z karnetem z B na C badz odwrotnie? Jak wspomnialem ide z zona i mam karnet na C a kumpel nie idzie i ma na B :/ wiec chcial mi dac ,tylko czy wejdziemy razem na C?
a ja mam pytanie: czy bedzie ładna pogoda?
:D
a ja mam pytanie o posiadanie wlasnych %%% :)
%%%%%% to cię naładuję pod Algą : )
pod ALga to bym sie spodziewal prowokacji policji jak zwykle
Swistak ja mysle ze reklama jest wystarczajaca(bilboardy, radio, internet) i nie trzeba robic plakatow.
a namioty już sie budują na bocznym
oj z tego co widze to grubo będzie :)
[b]TEŻ JESTEM CIEKAWY OFICJALNEGO STANOWISKA CO DO ALKOCHOLU!!!
BĘDZIE MOŻNA NABYĆ NA MIEKSCU BĄDŹ WNIEŚĆ WŁASNY???[/b]
cos mi sie wydaje ze po ostanich wyglupach naszego jebnietego rzadu bedzie lipa z tymi procenentami :/ obym sie mylil !!!
Korzec Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ktoś może wie:
> Czy bedzie mozna wychodzic ze stadionu w trakcie
> Gali?
Można o ile nie umyjesz rąk. :) Będa przybijac pieczątkę na rece.
Info potwierdzone w klubie.
Swoja droga Cracovia dziala bardziej profesjonalnie niż większośc firm w tym kraju, odpisali mi na maila niemal od ręki a było już późne popołudnie.
nie chcę rozsiewać plotek ani robić złudnych nadziei co poniektórym (w tym i sobie) ale z tego co właśnie widziałem to jeden z postawionych namiotów na bocznym boisku zaopatrzony jest w logo żywca :)
może tylko taki namiot, a może ... :)
[b]I NIECH WSZYSCY MODLĄ SIĘ DZIŚ O SŁONECZKO NA JUTRO !!![/b]
Lipa się gotuje bo tak patrze na pogode i dziś leje w telewizji mówią że jutro też ma padać to lipa będzie ja i tak bede od samego początku po samiuśki koniec.
no podobno jakies tam piwka beda :)
cytat z wywiadu z TP.
"Przez cały czas trwania imprezy będą funkcjonować stanowiska grilowe i stoiska z napojami przygotowane przez Wierzynek – mówi Katarzyna Szczepska. W wydzielonych miejscach będzie można napić się piwa. Ta część uroczystości odbędzie się na parkingu, a poprowadzi ją Irek Bielennik. "
To jest tan nowa głupia zasada (wynika z ustawy) wprowadzana jest na niektórych dużych imprezach w Polsce. Pić mozna w oddzielonych miejscach ale nie na całym obiekcie np. (na dyskotece nie wejdzie się tańczyć z piwem). ale i tak spoko :)
czy można bileciki kupić na stadionie jutro?
Żeby tylko pogoda dopisała.
Robinksc Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> cytat z wywiadu z TP.
> "Przez cały czas trwania imprezy będą funkcjonować
> stanowiska grilowe i stoiska z napojami
> przygotowane przez Wierzynek – mówi
> Katarzyna Szczepska. W wydzielonych miejscach
> będzie można napić się piwa. Ta część
> uroczystości odbędzie się na parkingu, a
> poprowadzi ją Irek Bielennik. "
>
Jeśli piwa też będą sprzedawane przez Wierzynek, to będzie to Kompania Piwowarska, gdyż Wierzynek ma umowę wyłącznościową z KP.
no ja mysle ze to bedzie przynajmniej po czesci sponsorowany grill ? :)
będzie można napić się Żywca.
Ja czeggos nie rozumiem jest czesc rozrywkowa i czesc sportowa i na to i na to trzeba miec bilety aha jeszcze jedno PS u mnie dziala fundusz socjalny i w kasie chcialbym wziasc paragon bo wtedy firma pare groszy zwruci:) a jak przedstawie bilet to lipa:(
querva sorki - to Wy tylko na wypitkę (w dodatku superdarmową) się wybieracie?
re tacy dwaj bo mnie nie stac na bilet:( i to jest zalosne ale kombinuje jak prawdziwy polak:P ciekawe czy by bylo cie stac 250alimenty + mecze 100 +oplaty przy pensji netto 750zł. Jak przy kasach paragonu nie dostane to nie wejde bo ide jako muj ojciec bo to jemu zwracaja:( a na wjazd mnie nie stac zawsze za pasami:):):)
=>=>=> crac77
wiem, rozumiem i popieram. dlatego w tym wątku napisałem onegdaj:
[i]Re: Bilety na Gale!!!
Autor: tacy dwaj (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2006 - 21:41:28
To takie za przeproszeniem "nie krakowskie", bez "kindersztuby"....
Już sobie wyobrażam swoje np. "okrągłe urodziny". Zapraszam gości ale każę im płacic za wódkę i zakąski - ustalam: kto chce przyjść musi zapłacić "za wstęp"...
Rozumiem - przy takowych okazjach - dostawanie prezentów (np. w tej sytuacji: w formie wielkiej skarbonki na datki dla np. Stowarzyszenia Wspierania Młodych Talentów).... Ale nawet zapraszając za ślub i wesele jest obyczajem, że zapraszamy "XX wraz z małżonkiem (ą)" ... i nie piszemy o dzieciach, bo ich współobecność jest rzeczą naturalną.[/i]
ale jednocześnie vqurevia mnie (jakem nie abstynent), że ostatnich kilkanascie postów dotyczy tylko i wyłacznie możliwości wypitki... rozklimiłeś?
:):):)
oki ja to rozumiem tylko mnie to wkur..a ze od dziecka mam pasiasta krew dziedziczona z dziada pradziada a teraz jestem niczym:) chyba ze karnet sprrzed dwoch lat jeszcze obowiazuje jak jeszcze mialem dobra prace i zone:( a tak tylko serce peka bo tyle lat i na sto lat nie bedzie mnie bo jestem w tym momencie biedny:( bardzo boli
45 dni później
Straż Miejska chce ukarać Cracovię za Galę
Okazuje się, że Cracovia może być ukarana za wszystko. Nawet za wzorowo przeprowadzoną imprezę jaką była majowa Gala z okazji stulecia Klubu.
[sorry, ale najpierw mnie poniosło, a potem dopiero zauważyłem że już o tym jest w innym wątku]
Cześć, wygląda na to, że interesuje Cię ten temat!
Kiedy utworzysz konto, będziemy w stanie zapamiętać dokładnie to, co przeczytałeś, dzięki czemu możesz kontynuować dokładnie w miejscu, w którym skończyłeś. Otrzymasz również powiadomienia, gdy ktoś Ci odpowie. Możesz także użyć „Lubię to”, aby wyrazić swoje uznanie. Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć konto!
Aktualnie przeglądający (1 użytkowników)
Goście (1)