Witaj! Logowanie Rejestracja
VicePrezes Tabisz - działalność w Cracovii, "ma odejść" , "ma zostać", praca w PZPN etc...CP 1906
Liczba postów:222 Reputacja: 287
Wczoraj, 10:15 #1,501
Organizować się. Jak? Co konkretnie? Nie wiem, nie myślałem nad tym. Ale na przykład zebrać wszystkie zarzuty przeciwko JT, wszystko co mamy mu przeciwko, konkretne sytuacje, kto co wie. Tylko konkrety, a nie na zasadzie: "źle zarządza klubem, bo traktuje je jak korpo"
Nesta pisze że każdy niejednokrotnie musiał się za działania JT wstydzić. Szczerze - ja kilka sytuacji o nim słyszałem, ale nie siedzę w klubie, więc to tylko pojedyncze przypadki. Sam chętnie bym poczytał, a wiele osób chociaż na forum by poczytało - taki Gargamel, który o żadnych występkach JT nie słyszał i wielu innych forumowiczów, nie będących na codziennie w klubie. Może by taka lista (błedów JT) by nawet trafiła do JF, STCM też by pewnie więcej wiedziało co i jak, bo pewnie nikt nie zna wszystkich jego popisów. To wszystko można nie wychodząc nawet z domu.
Już nawet nie mówię o rzeczy tak banalnej, o której już nie raz pisałem żeby zgadać się nawet na forum że w pewnym momencie meczu głośno wyrazić swoje zdanie. Macie pewnik że ja i pewnie wiele innych osób się przyłączy.

Nie możecie czekać że ktoś coś za Was/Nas zrobi.

P.S. To moja opinia, nie wiem skąd Ci Sterby przyszło do głowy że wypowiadam się w czyimś imieniu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 10:27 przez CP 1906.
tcf
Liczba postów:279 Reputacja: 30
Wczoraj, 10:30 #1,502
1.Sprawa murawy- dość oczywista.

2. Kilka lat wstecz hokeiści nie mieli zapewnionej wody na wyjazd, którą musieli kupić z prywatnej kieszeni.

3.
(25-04-2017, 12:44)szuwarek napisał(a):  CLJ jest dość pokażnie dofinansowana przez PZPN...a więc warto o nią zawalczyć.

W Makrolidze (która nie jest dofinansowana przez PZPN) juniorzy młodsi Cracovii na wyjazd do Łęcznej w liczbie ok 20 osób dostali od p Tabisza 300 zł....wyjazd był ok godz. 6 rano, a powrót ok północy...łatwo wyliczyć ile wypadło na łebka, na całe 18 godz.

I jeszcze opór więcej ale zapraszam zainteresowanych do wyliczanki ; )lambadia
Liczba postów:1,078 Reputacja: 87
Wczoraj, 10:37 #1,503
CP 1906, ja pisalem o takim temacie, gdzie powiedzmy wypowiedziało by się 200 osób.
Czy 200 osób z forum, osób które są na bieżąco z informacjami klubowymi dla Ciebie nie jest reprezentatywne?Autobus jest zatłoczony? To znaczy, że trasa się podoba-ZIKIT

sterby
Liczba postów:9,964 Reputacja: 1,289
Wczoraj, 12:11 #1,504
@CP, żeby było jasne, sam pisałeś, że nie należysz do Stowarzyszenia, ale niejako, na ochotnika, stałeś się jego adwokatem, stając w jego obronie
Stowarzyszenie nie raczy rozmawiać poprzez forum, no to tak sobie dywagujemy.

Ja w ogóle mógłbym napisać dłuższy list otwarty do Stowarzyszenia, ale mam obawy, że poświęcę swój czas, a ktoś mi ten list wykasuje.

A tak btw, poza plotkami, których nikt nie chce potwierdzić księgowy jest czysty jak łza.Kto ma rację dzień wcześniej od innych, przez dobę uchodzi za idiotę.

Nesta
Liczba postów:3,521 Reputacja: 124
Wczoraj, 12:40 #1,505
pocytujemy troche :

a wiec:

czesc pierwsza:

Dzisiaj wrócę pamięcią to tematu Cracovii. Z jednej strony fajny czas. Piłkarsko nie było ze mną tak tragicznie, miasto fajne, fajna drużyna plus mój ulubiony trener. Z drugiej jednak Jakub Tabisz. Człowiek o jednej twarzy – niesympatycznej. Jeszcze niedawno zacytowałbym filmowego klasyka, pisząc o prezesie Cracovii: „sprawca mego upodlenia, obiekt mej zemsty”. Nie chowam jednak długo w sobie urazy. Zresztą przegrał ze mną sprawę w sądzie, więc mam swoją małą satysfakcję.
Poza tym trochę mi go szkoda. Nikt go nie lubi, nikt mu nie wierzy. Może poza właścicielem klubu, który jest dla Jakuba wyrocznią. Przypomina mi się scena z „Poranku Kojota”. Czuję, że przy Kałuży może to wyglądać podobnie: panie prezesie, Januszu, Jasiu, skosztuj i rozpocznij ucztę… Tak pewnie otwierają catering na loży VIP......

....Tabisz wysłał Tomka, aby powiedział mi o karze za udzielanie wywiadów nie na ściance. Widocznie prezes czuł, że będę zły, wolał więc nie ryzykować. Chodziło o to, że nikt nigdy nie mówił nam, że mamy obowiązek stać na ściance i do tej pory udzielaliśmy wywiadów tam, gdzie redaktor nas zatrzymywał. Nie czułem się więc zobowiązany cokolwiek płacić. Rząsik stwierdził, że prezes ma rację i powinienem zapłacić. Nie zapłaciłem....

....Moja osobista opinia jest taka, że Jakub Tabisz nie zna się na piłce. To tak jakby prezes banku nie znał się na finansach. Może ma on jakieś inne przymioty. Podobno lubi i umie oszczędzać. Cecha pożądana, szczególnie w tych czasach. Jednak niewystarczająca....Nie będę już opowiadał wam o tym, co nie funkcjonowało w klubie dobrze, jakie wpadki zaliczał prezes, jak traktował młodych zawodników czy jakie stosował chwyty podczas negocjacji kontraktów.... ''[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTT537IeWYY7pAMCjvFOFW...V1wzTmOQhj]

CP 1906
Liczba postów:222 Reputacja: 287
Wczoraj, 12:42 #1,506
Lambadia - z samej definicji to to 200 osób mogłoby być co najwyżej reprezentacyjne, ale na pewno nie reprezentatywne.

Sterby natomiast nie wiem czy to co napisałeś to pierwsze zdanie to Twoja interpretacja, bo wprost czegoś takiego nie napisałem, więc nie wiem czy może mnie z kimś nie pomyliłeś. No ale to nie ważne. W każdym razie, no faktycznie bronię Stowarzyszenia w tej sprawie, bo naprawdę niesłusznie im się obrywa.
Chyba też nie dziw się że nie chce {SCTM} rozmawiać przez forum, dyskusja z ludźmi anonimowo rzadko daje jakieś efekty. Jeśli masz jakieś uwagi/przemyślenia to myślę że list otwarty z swojej natury byłby skuteczny, bo każdy poznałby Twoje/Nasze stanowisko.
W każdym razie zawsze można spróbować się skontaktować personalnie, choćby przez podejście do sklepu, tam zawsze ktoś będzie czy w inny sposób. Akurat woli dialogu Stowarzyszeniu odmówić nie można.

Ale żeby było jeszcze wszystko jasne. Naprawdę, jestem za tym żeby Tabisza wywalić. Tylko samo pisanie na forum i liczenie że ktoś się tym zajmie jest bez sensu. Samemu JF i SCTM trzeba pokazać, że naprawdę jesteśmy źli. Samym pisaniem na forum nikomu nic nie pokażemy, ani problemu nie zasygnalizujemy. A już przesadzanie, że nie można powyzywać takiego Hamalainena na meczu bo Tabisz, mi się wydaje niezdrowa.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 12:45 przez CP 1906.dzelo
Liczba postów:172 Reputacja: 32
Wczoraj, 17:28 #1,507
Tu wydaje mi się że nie chodzi o sam fakt czy wyzywac Hamalinena czy też nie, jak już wcześniej pisałem jeżeli za bezmyślny faul na Sandomierskim to jak najbardziej. Ale jeżeli za to że Lecha kopnął w dupsko to co mnie to obchodzi, to Lecha sprawa i niech sobie jadą po nim jak po burej suce. Chodzi o to że mamy swoje problemy i na nie powinniśmy reagowac. Kiedyś jak piłkarzyny grały słabo to była reakcja Pasy grac.....mac,i dostawali zjebe z trybun, a jak zasłużyli to było My to lubimy jak wszyscy razem walczymy. Pamiętam też że jak poprzedni z Jakubkiem było nie tak to wychodziliśmy, nie dopingowaliśmy. Wiadomo zostawali i tacy co uważali że jak bilet kupili to nie będą wychodzic. Za tyle lat stabilności finansowej żeby się tyle razy bronic przed spadkiem, to są dobre rządy ??? zawodnicy którzy odchodzili wszyscy skłóceni, rodzice prowadzający dzieci na treningi w sekcjach też miłych wspomnień nie mają i to jest dobrze ???? I nasuwa mi się na myśl że zawodnicy zamiast chciec grac w CRACOVII to wręcz przeciwnie, nie bardzo się do niej garną a w ręcz jak mają okazje to uciekają. Czyja to wina jest ???Vola1906
Liczba postów:699 Reputacja: 122
1 godzinę temu #1,508
Może ktoś przytoczyć sukcesy Cracovii za kadencji Vive prezesa Jakuba? Oprócz "awansów" do ekstraklasy. Chyba coś nie tak jest z naszym prezesem skoro od tylu lat nie jest w stanie zbudować prawdziwych struktur do funkcjonowania klubu piłkarskiego. Na serio proszę żeby ktoś przytoczył nasze osiągnięcia za jego kadencji na każdy sezon. Bo ja niczego nie mogę znaleźć oprócz tego że na wikipasy " jest związany z Cracovią od 2003r"Aro
Liczba postów:1,222 Reputacja: 0
44 minut(y) temu #1,509
Ale zakładasz, że mu zależy w ogóle na "zbudowaniu prawdziwych struktur do funkcjonowania klubu piłkarskiego"?"To jest taki typowo polski bałagan, że kluby typu Górnik czy inne, mają wielomilionowe długi i grają, a ja muszę konkurować z tymi, którzy dają pieniądze wirtualne. My dajemy rzeczywiste, mamy budżet zrównoważony, te pieniądze wypłacamy, a konkurujemy z kimś, kto obiecuje bardzo duże pieniądze, których w rzeczywistości nie ma."
Janusz Filipiak

RobertoBaggio
Liczba postów:660 Reputacja: 159
10 minut(y) temu #1,510
sukcesy Cracovii on ma w dupie.Pilnuje miedziakow a przez jego skapstwo na rzecz Cracovii uwazany jest przez Filipiaka jako bohater.Jest tylko jeden fakt na Cracovii sie niezle dorobil !
Skocz do: