Witaj! Logowanie Rejestracja
spory polityczno-ideowe IIIstary kibol
Liczba postów:4,431 Reputacja: 311
Wczoraj, 20:27 #3,761
Marine Le Pen - tajna broń Putina
Sojusz Północnoatlantycki jest uważany za instrument amerykańskiego imperializmu, który według Marie Le Pen należy zastąpić sojuszem strategicznym z Federacją Rosyjską. I w tym miejscu trzeba poruszyć kwestię finansowania Frontu Narodowego. O moskiewskiej pożyczce na preferencyjnych warunkach w wysokości 40 mln euro wie praktycznie każdy, kto choć trochę interesuje się polityką europejską. 

http://www.defence24.pl/281781,marine-le...ron-putinaCracovia zawsze Pany!


stary kibol
Liczba postów:4,431 Reputacja: 311
Wczoraj, 20:29 #3,762
Relacja z targów w Hanowerze na TVN24- kolejna relacja w tej stacji Ian !!! SmileCracovia zawsze Pany!

gargamel9998
Liczba postów:6,627 Reputacja: 670
Wczoraj, 21:05 #3,763
Właśnie na "Polsat news" Winnicki zjechał jakiegoś posła ze .spedalonej

Najlepsza hipokryzja dotyczyła pobocznego wątku o "klatwie"13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

ian thorpe
Liczba postów:12,521 Reputacja: 1,475
Wczoraj, 21:43 #3,764
SK, ja już rozpoznaję tą "śpiewkę". Pewne środowiska z pełną świadomością wpychają kandydatów w ramiona Putina, by ugrać swoje. Tak było u nas, tak było gry wybierano Trumpa w USA, tak samo "zaśpiewano" przy nazwisku Filon. Gdyby coś takiego miało wzbudzić we mnie zastanowienie, to takie, czy Le Pen w związku z takimi działaniami jest na pewno tak bardzo prorosyjska, czy tylko jej taką "gębę" dorobiono, jak w przypadku innych.
Dlatego wiesz, jestem coraz bardziej sceptyczny do pewnych "informacji"
A tak dzisiaj oglądałem wiadomości TVN24. Był program o karze śmierci wykonywanej w jednym ze stanów w USA. Padło pytanie do jednego "mądrego", czy jest szansa na zniesienie tej kary. "Mądry" komentator dla tej stacji stwierdził, że nie, bowiem winnym jest Bóg, który występuje w ich kulturze a hasłem jest oko za oko, ząb za ząb.
Tak właśnie sprzedaje się informację. Bym mógł krzyknąć, Boże widzisz, słyszysz i nie grzmisz, gdy Cię o wszystko posądzają. Gdybym w niedzielę nie usłyszał o Bożym miłosierdziu, dla każdego, nawet dla wyrażającego takie durne opinie.
Swoje pomyślałem i...tyle. Chociaż, współczuję za odpowiedzialność brania takich słów na swoje ramiona. Jak to ktoś powiedział " jak nie ma Boga, to chwała Bogu, ale jak jest, to niech Bóg ma ciebie w swoich ramionach za to co uczyniłeś"JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Biorę przykład z elegancji dyktatora Kaczyńskiego. O Wałęsie: "wielki deficyt intelektualny". A mógł był powiedzieć po prostu, że uważa go za kretyna. Dlatego idąc za jego myślą,  nie z każdym będę polemizował.

gentlemen
Liczba postów:4,370 Reputacja: 144
Wczoraj, 21:49 #3,765
Ian, te źródło powinno Cię chyba przekonać Wink
http://niezalezna.pl/61718-europejska-sk...czny-dowod"Zawsze pamiętaj, że tłum, który oklaskuje twoją koronację, jest tym samym tłumem, który będzie oklaskiwał twoją egzekucję."
T.Pratchett

ian thorpe
Liczba postów:12,521 Reputacja: 1,475
Wczoraj, 22:04 #3,766
mnie nie musisz, Le Pen nie jest z mojej bajki. Wybór tych dwóch kandydatów, jest jak pomiędzy dżumą a cholerą. Liga Muzułmańska wezwała oficjalnie do głosowania na Macrona, który wygra. Niestety, Francja nie ma wielkich postaci w chwili obecnej na scenie politycznej. Kogoś, kto by się podjął poprowadzenia kraju.
Czy jest nadzieją ? Dzisiaj na tt znalazłem "historyczny" obrazek - nie było wtedy już nadziei dla Francji, wszystko w rękach wroga, poza podobno jedną małą wioską Wink
[Obrazek: C-KAbHKXsAAJCJy.jpg]
chociaż na dzisiaj wygląda to tak
[Obrazek: C-J-QRwXcAEVy7B.jpg]JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Biorę przykład z elegancji dyktatora Kaczyńskiego. O Wałęsie: "wielki deficyt intelektualny". A mógł był powiedzieć po prostu, że uważa go za kretyna. Dlatego idąc za jego myślą,  nie z każdym będę polemizował.

sterby
Liczba postów:9,944 Reputacja: 1,272
10 godzin(y) temu #3,767
(Wczoraj, 19:21)stary kibol napisał(a):  Filon podobnie jak Le Pen opowiadał się za zniesieniem sankcji wobec Rosji. Filon to wielki przyjaciel Putina i całe szczęście, że tym razem bóg miał nas w opiece i tego rusofila i populistę naród francuski wyautował.
Wybór Macrona w II turze wyborów prezydenckich we Francji byłby świetną informacją dla Polski.

Czytam teraz fascynującą książkę "Historia KPP w świetle faktów i dokumentów". Książkę napisał Żyd komunista, który ochrzcił się i przeszedł na stronę polskiej Dwójki. Mimo tego, że książka została napisana przeszło 80 lat temu to dostrzegam w niej takie same zagrania socjotechniczne jakie stosuje się obecnie. Przed wojną komuniści wszystko i wszystkich oskarżali o faszyzm. Obecnie w ten sam sposób oskarża się o sprzyjanie Putinowi. Oskarżenia te są jednak kierowane jedynie pod niektóre adresy. Ciekawe, że nikt nie oskarża o proputinizm jawnej ruskiej agentki Mogherini, niemieckiego rządu, który ponad głową innych państw UE dogaduje się z Rosją.
Lewicy zupełnie nie przeszkadzał proputinizm Tuska, Sikorskiego i Komorowskiego wiosną 2010 roku.

Stara metoda KGB, oskarżać o sprzyjanie Rosji wszystkich swoich wrogów. Przykład Trumpa jest tu najbardziej jaskrawy.


Tak, wybór Macrona, który podobno obiecuje każdemu "uchodźcy" 500 euro na zagospodarowanie, będzie znakomity dla Polski, pod warunkiem, że już wyślemy swoją flotę na południowy Pacyfik i spokojnie będziemy czekać na powstanie kalifatu frankońskiego. W odpowiednim momencie, bez walki, zajmie się Polinezję i będziemy mieli do dyspozycji świetne miejsce na wakacje Wink

Macron doprowadzi UE do upadku, ponieważ jest nieodrodnym dzieckiem socjal-liberalnej ideologii.
Zamiast witać pontony na Morzu Śródziemnym odbezpieczonymi karabinami maszynowymi, proponuje, typową dla lewicy ucieczkę do przodu.
Tak jak pisał Kisiel, FTSK, w ogóle mi ich nie żal.Kto ma rację dzień wcześniej od innych, przez dobę uchodzi za idiotę.


Skocz do: