Witaj! Logowanie Rejestracja
spory polityczno-ideowe IIIA.W.B.
Liczba postów:3,847 Reputacja: 44
14-10-2011, 18:58 #1
Poprzedni wątek zniknął w tajemniczych okolicznościach więc zakładam następny

http://www.rp.pl/artykul/28,731947-Inter...-RAF-.html

Heimat w niebezpieczeństwie.
El Duce
Liczba postów:2,326 Reputacja: 0
14-10-2011, 19:09 #2
widocznie miał zniknąć więc z łaski swojej nie zakładaj nowego.. z Miasta Włókniarzy ..

Go Cha
Liczba postów:2,068 Reputacja: 59
14-10-2011, 20:28 #3
Cenckiewicz twierdzi, że pomimo iż w zasadzie akta WSW jak i Zarządu II Sztabu Generalnego są jawne, to historycy boją się do nich zaglądać. Ludzie byłego Zarządu II Sztabu Generalnego często występują w mediach, prowadzą rozmaite działania lobbingowe i polityczne. Generalnie o ludziach wojska, pokroju Dukaczewskiego czy Kiszczaka, jest taka opinia: lepiej się nimi nie zajmować, bo oni bardzo dużo mogą.

http://www.sdp.pl/rozmowa-dnia-slawomir-cenckiewiczGeopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:8,387 Reputacja: 126
14-10-2011, 21:36 #4
Ja z Wojskowym Kontrwywiadem w połowie lat 80. ubiegłego stulecia grałem w qlki. Pewnego razu wysłałem z wojska list do mojego qmpla, który szybciej wyszedł do cywila, w którym pisałem, że to wojsko, mojego dowódcę i całą komunę mam gdzieś obficie kląc na czym stoi. Dla pewności wysłałem podczas wycieczki z Bolesławca do Wodzia w Kędzierzynie. Oczywiście list przechwycili (każdy list można przeczytać ile razy się go złoży bez otwierania). Nie doceniłem przeciwnika. Wniosek, że musieli za mną chodzić i patrzeć, bo przecież nie obstawili wszystkich poczt gdzie mogłem pisać, tym bardziej, że ten mój qmpel był dość mało znaczący w moim życiu.
Idę sobie drogą, spotykam Gumowego Ucha, zupełnie przypadkowo. Mówi: Wdupi pan kiedyś, sprawa nadawała się do proroka, ale żal mi młodego człowieka. Na co ja, ale niech mi obywatel kapitan powie o co chodzi, bo trudno mi się ustosunkować... Gumowe Ucho: Pan dobrze wie o co chodzi!
No dobra.
No to ja zacząłem z wojska pisac listy do znajomych w których zawierałem informacje typu: Dziś rano spotakałem się z Janem Kowalskim (w nawiasie jego data urodzenia, adres). Dane były prawdziwe, ale chodziło o normalne spotkania, np. żeby mi pożyczył książkę czy kasę na piwo.
Raz jak już się zbliżało wyjście do cywila, to napisałem, że oficjalna data jest nieważna, bo bażąnt, którego zainstalowaliśmy w sztabie o pseudonimie "Żbik" twierdzi co innego. Oczywiście czytali moje listy i zorientowali się, że robię happeningi.
Jak mnie Gumowe Ucho mijał na ulicy to się śmiał do rozpuq. Po prostu nie mógł się powstrzymać jak na mnie pa3ł
Wracam do cywila. Przez przypadek mój dobry kolega ze Śląska wylądował w tej samej jednotce co ja. Następna fala bażancia, jak ja wyszedłem, on po kilku dniach przyszedł do tej samej jednostki w której ja służyłem i jeszcze służył tam 8 miesięcy.
Politruk zrobił zebranie dla młódych bażantów. Przedstawił spośród tych co odeszli wzór i antywzór. Tym antywzorem byłem oczywiście ja. Ale już wtedy studiowałem na Ujocie filozofię i mogli mi naskoczyć.
Zacząłem do tego mojego kumpla wysyłać listy w których pisałem o tajnym spotkaniu KPN w którym omawialiśmy plan obalenia komuny. O której to na Błoniach wyląduje 7 spadochronowa US Marines, kiedy mamy wysadzić Most Grunwaldzki, o której na Balicach nasi mają zająć lotnisko, kiedy w Kryspinowie nastąpi desant 8 spadochronowej Bawarskiej z Garmisch Partenkirchen etc.
Potem w liście do qmpla zrobiłem przerywnik typu: Cholernie zimno obywatelu kapitanie, golnij se pan setkę.
Niektóre listy docierały, inne nie. Ten w którym napisałem Gumowemu Uchu, że se ma setkę golnąć nie doszedł.
W końcu dostałem do Wodzia ten list, który kiedyś wysłąłem do qmpla w którym gnoiłem ustrój i wojsko. Był przerwany, na nim jakaś pieczątka: nie znaleziono adresata, przechowano w jakimś centralnym urzędzie poczty w jakimś Tczewie czy coś w tym rodzaju.
Po prostu dali mi do zrozumienia, żebym się uspokoił. Nie miałem zamiaru się uspokajać i jeszcze kilka listów wysłąłęm. Na przykład szczegółowy życiorys mojego sąsiada z konstatacją: No to już niestety Kontra będzie wszystko wiedzieć. Te listy też nie doszły.
Przed spadnięciem ze schodów na Szewskiej lub utopieniem się w Rudawie uratował mnie fakt, że ten mój qmpel wyszedł z wojska i nie było już do kogo pisać, a potem upadła Komuna.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

Dementor
Liczba postów:10,283 Reputacja: 1
14-10-2011, 22:15 #5
ale qrwa jaja Big Grinbezapelacyjnie... do samego końca... mojego lub jej... !

Oczywistym jest, że stwierdzenie "ubecki" jest wywodzącym się z wielopokoleniowej tradycji kibicowskiej tradycyjnym określeniem kibiców GTS Wisła.
Dem, 09.11.2010 r :D

jurassic
Liczba postów:5,511 Reputacja: 357
14-10-2011, 22:48 #6
Mnie najbardziej martiw jedno, że 30 lat temu wszyscy ówcześni bojownicy o wolność i demokrację walczyli o Krzyż w Sejmie, szkołach , itd., a teraz ich ten Krzyż w oczy kole ! Sad Panowie, jak juz dorwaliscie się do koryta, to Pan Bóg już wam jest niepotrzebny ??? Sad
I zapomnieliscie wołanie naszeo Ojca Świętego Jana Pawła II-go: "Brońcie Krzyża" ??? SadZawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:8,387 Reputacja: 126
14-10-2011, 22:55 #7
Moim zdaniem kwestię wieszania symboli religijnych powinna rozwiązywąć ustawa (nie ustawka!). Powiedzmy jak w jakiejś szkole czy innej instytucji określony symbol religijny życzy sobie zawiesić 20% ludzi, to może wisieć. Na tej zasadzie może ich wisieć więcej. Po prostu tak jak jest z dwujęzycznymi nazwami. W razie sporó trzeba pewne rzeczy doprecyzować.

[W wyrazie "sporó" zabrakło "w". Po prostu napisałem w liczbie mnogiej, tylko przez przypadek zgubiem literkę.]Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

Jake Blues
Liczba postów:558 Reputacja: 0
14-10-2011, 23:01 #8
szkoly i uczelnie sprywatyzowac, kazda niech wiesza sobie co chce. w sejmie niech wisi, bo nasza kultura jest chrzescijanska.A.W.B.
Liczba postów:3,847 Reputacja: 44
15-10-2011, 09:31 #9
Bębnią w mediach, że w Wawie dzisiaj ma się odbyć protest solidarności z tymi oszołomami ( pewnie porządni ludzie ale za cholerę nie rozumiejący obecnej sytuacji ) co protestują na Wall Street i w Madrycie. Na koniec dodali, że za protestem stoją uczniowie z wielokulturowego LO im. Jacka Kuronia czyli w większości lewicowe oszołomy. Czytajcie co te głąby wypisują:
http://15pazdziernika.pl/podpisz/
''Istnieją prawa podstawowe, które powinny być zapewnione przez system społeczny: prawo do mieszkania, zatrudnienia, dostępu do kultury, opieki zdrowotnej, edukacji, udziału w polityce, nieskrępowanego rozwoju indywidualnego, zdrowego i szczęśliwego życia. ''

''Obecny system polityczny i ekonomiczny nie zapewnia tych praw i stanowi przeszkodę w rozwoju społecznym''
'
'Żądza władzy i koncentrowanie jej w rękach mniejszości powoduje nierówności, napięcia i niesprawiedliwość społeczną. To prowadzi do przemocy, którą odrzucamy. Obecny przestarzały i nienaturalny model ekonomiczny blokuje rozwój społeczny i zamyka go w samonapędzającej się spirali, która pozwala na bogacenie się tylko garstki ludzi, a resztę wpędza w biedę. Aż do swego upadku. ''

''Jeśli jako społeczeństwo nauczymy się nie powierzać naszej przyszłości abstrakcyjnej rentowności ekonomicznej, która nigdy nie przynosi korzyści większości, będziemy mogli wyeliminować nadużycia i braki, z którymi spotykamy się na co dzień. ''
'
'Przerwać proces masowych eksmisji skutkiem którego, lokatorzy wyrzucani są do kontenerów komunalnych. Prawo do mieszkania jest prawem każdego obywatela i Państwo, musi zapewnić mu dostęp do lokalu socjalnego, w którym będą warunki pozwalające na godnego życie. Mieszkanie nie jest towarem tylko prawem każdego obywatela. '' ( no to może młodzi lewicowcy chwycą za łopaty i zaczną budować mieszkania socjalne np. na Pradze - AWB ).

''Zapewnić odpowiednią ilość darmowych miejsc w publicznych żłobkach i przedszkolach dla dzieci. Prawo do darmowego miejsca w żłobku, a tym bardziej miejsca w przedszkolu jest jednym z pierwszych, podstawowych praw każdego dziecka. Wprowadzić płatny urlop rodzicielski na okres 3 lat (z wyraźnym zaznaczeniem, że połowa jest do wykorzystania przez jednego rodzica, a druga połowa przez drugiego rodzica; w przypadku osób samotnie wychowujących dzieci, płatny urlop rodzicielski obowiązuje w pełnym zakresie). Dla osób, które nie są zatrudnione na etacie, zapewnić na ten okres płacę minimalną, tak, aby dziecko miało warunki i równe szanse na odpowiedni rozwój. '' ( czyli jak np. samotna matka zrobi se czwórkę dzieci to będzie mogła żyć na koszt państwa czyli nas przez 12 lat - AWB ).

''Zapewnić każdemu dostęp do darmowej opieki zdrowotnej i darmowego leczenia szpitalnego''

''# Zapewnić darmową opiekę społeczną potrzebującym, głównie osobom starszym i niepełnosprawnym. Rozbudować system socjalny, aby obywatel czuł, że państwo się o niego troszczy i w razie kłopotów może mu pomóc lub wyrównać jego szanse. ''

''Usunąć zapis o wprowadzeniu drugiego płatnego kierunku studiów. Wycofać się z Procesu Bolońskiego, gdyż sprzeciwiamy się ekonomizacji w myśleniu o edukacji. ''

''Wstrzymać ciągłe podnoszenie wieku emerytalnego, jednocześnie nie zabraniając pracować osobą, które wiek emerytalny lub lata pracy mają już przekroczone. '' ( akurat tutaj druga część zdania jak najbardziej słuszna )

''Wstrzymać proces prywatyzacji polskich banków, publicznej służby zdrowia oraz najważniejszych sektorów gospodarczych'' ( wstrzymanie procesu prywatyzacji polskich banków to już totalny pokaz indolencji umysłowej młodych lewicowców, głąby piszą w liczbie mnogiej a de facto tylko jeden bank gdzie większościowym akcjonariuszem jest państwo nadaje się do prywatyzacji czyli PKO BP SA. Prywatyzacja pozostałych banków pozostających w rękach państwa czyli BGK czy Ochrony Środowiska na razie nie wchodzi w rachubę w związku z celem w jakim powstały te podmioty - AWB).

''Wprowadzić refundację środków antykoncepcyjnych.'' ( Ja żądam refundację karnetu na Cracovię )

''Wprowadzić parytety na listach wyborczych oraz 50% kwot w radach nadzorczych publicznych spółek, jednocześnie obniżając płace w radach nadzorczych.'' ( to już totalny odlot, czemu państwo ma się wpie... w prywatny biznes, jak jakaś baba jest dobra to się ją bierze do RN a jak słaba to nie, to samo dotyczy chłopów. A, że obecnie w RN jak i zarządach mężczyźni dominują jest wyłącznie efektem tego, że w pewnych zagadnieniach specjalizuje się o wiele więcej facetów niż kobiet -AWB ).

''Wprowadzić obowiązkową i rzetelną edukacje seksualną do szkół, prowadzoną przez wykwalifikowanych ekspertów, z zaznaczeniem, że zajęcia nie mogą być prowadzone przez katechetki/ów i ludzi związanych z kościołem. '' ( lewica dyskryminuje Wink )

''W polityce zagranicznej kierować się wartościami zapisanymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i zasadą pokojowej współpracy społeczeństw. Domagamy się również upublicznienia śledztwa w związku z tajnymi więzieniami CIA w Polsce i postawienia przed Trybunałem Stanu odpowiedzialnych za tortury. Polska powinna również wspierać kraje walczące lub zamierzające walczyć o potępienie zbrodni przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. '' ( że co ? -AWB )

Podsumowując, typowe dla lewicowych oszołomów postulaty oderwane od zasad ekonomii. Obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice i ani jednego zdania skąd na to wytrzasnąć pieniądze.Željezničar
Liczba postów:1,470 Reputacja: 0
15-10-2011, 11:00 #10
Młodzież z zasady jest lewicowa. Jak byłem młodzieżą licealną to też byłem lewicowy, bo taki już jestem, że na krzywdę ludzką mam wrażliwość, powiedzmy, chrześcijańską. Do tego jako słuchacz mniej lub bardziej lewackich kapel rockowych (The Beatles, Sonic Youth, The Clash) i konsument wszelakiej kontrkulturowej sztuki (powszechnie wiadomo, że lewacy mają sto tysięcy razy lepszą sztukę, literaturę, muzykę od siermiężnej w tym temacie prawicy) uważałem, że lewicowość jest czymś zupełnie naturalnym i stukałem się w głowę na samą myśl o tym, że kiedyś miałbym głosować na Korwina. Pamiętam raz w Cieszynie siedziałem z piękną dziewczyną i oboje polewaliśmy z JKM, który akurat przemawiał na cieszyńskim rynku. Bo niby czemu miałbym wówczas uprzykrzać sobie życie realizmem skoro można było bujać w utopiach?

Na studiach dokonałem przeskoku od Marksa do Misesa i tak mi już zostało. Dlatego nie osądzajmy tej młodzieży z liceum im. Kuronia, bo niezbadane są ścieżki ewolucji naszych poglądów i sposobu patrzenia na rzeczywistość, nie?"Ilu ludzi, tylu wrogów, możem mieć na świecie. Bóg jest z nami, kto nam wrogiem, tego Bóg nasz zmiecie!"

__A__
PASY
__Y__

gimli
Liczba postów:1,545 Reputacja: 4
15-10-2011, 11:19 #11
Większość tych postulatów oderwanych od rzeczywistości i to kompletnie.

Czytałem,że Brukseli ma być jeden z większych marszów, może pójdę zobaczyć jak wyglądają tutejsi "oburzeni"; raczej nie powinno ich tutaj brakować, wszak wymagania mają tutaj duże; taki przykład zauważony na dniach- przed sklepem w którym robię zakupy żebrze jakaś kobieta, z nią pies- pies ma 3 miski- na dwa rodzaje karmy i jedną na wodę.C R A C O V I A !

Hrabia
Liczba postów:2,366 Reputacja: 0
15-10-2011, 14:49 #12
Rozwinę 2 rzeczy napisane przez A.W.B., bo reszta trafnie skomentowana:


A.W.B. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ''Wstrzymać ciągłe podnoszenie wieku
> emerytalnego, jednocześnie nie zabraniając
> pracować osobą, które wiek emerytalny lub lata
> pracy mają już przekroczone. '' ( akurat tutaj
> druga część zdania jak najbardziej słuszna
)


Z pierwszą częścią zdania też się zgadzam odnośnie "normalnych" emerytur (poza emeryturami uprzywilejowanymi np. mundurowymi lub górniczymi). To nie fair, że ktoś zaczyna pracować i oczekuje, że w wieku 65 lat dostanie emeryturę, a gdy ma 55 lat dowiaduje się, że nie za 10 lat tylko np. za 12 lat może przejść. Najlepiej oczywiście zlikwidować przymus ubezpieczeń społecznych, ale jeśli istnieje, to nie może być zmiany reguł w trakcie gry. Wyjątek to uprzywilejowane emerytury, na które przechodzi się w młodym wieku. Tutaj sprzeczność z ogólnym celem systemu emerytalnego jest tak duża, że można zmienić reguły w trakcie gry.


A.W.B. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ''Wprowadzić parytety na listach wyborczych oraz
> 50% kwot w radach nadzorczych publicznych
> spółek, jednocześnie obniżając płace w
> radach nadzorczych.'' ( to już totalny odlot,
> czemu państwo ma się wpie... w prywatny biznes,
> jak jakaś baba jest dobra to się ją bierze do
> RN a jak słaba to nie, to samo dotyczy chłopów.
> A, że obecnie w RN jak i zarządach mężczyźni
> dominują jest wyłącznie efektem tego, że w
> pewnych zagadnieniach specjalizuje się o wiele
> więcej facetów niż kobiet -AWB
).


Dodałbym jeszcze, że kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn nie chcą zostawać po godzinach (poświęcenie dla firmy też jest doceniane), częściej przebywają na zwolnieniach lekarskich i zazwyczaj nie pasjonują się wykonywaną pracą (przeważnie mają zainteresowania bardziej ukierunkowane na rodzinę), co przekłada się na jakość pracy (byle szybciej i iść do domu).Better dead than red.
Han pasado!

Elwood
Liczba postów:1,007 Reputacja: 8
15-10-2011, 23:02 #13
Poczytajcie

http://ptovmasyan.salon24.pl/354651,star...ztalconego

Aha,No i wiem że to żart[Obrazek: Elwood.jpg]

Całkowita mądrość świata jest wielkością stałą w czasie. Problem w tym, ze ludzi wciąz przybywa

rmszar
Liczba postów:11,639 Reputacja: 235
15-10-2011, 23:31 #14
Po lekturze tekstu wrzuciłem w wujka Gógla niezrozumiały dla mnie akronim OSOM i wyskoczył mi: Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn. To już na operatora dźwigu czy koparki uczą w tym Wielokulturowym Liceum Humanistycznym?"Some people believe football is a matter of life and death. I'm very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." - Bill Shankly

A.W.B.
Liczba postów:3,847 Reputacja: 44
16-10-2011, 01:28 #15
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktual...tajne.html

Ciekawa sprawa ...m8k
Liczba postów:307 Reputacja: 0
16-10-2011, 11:59 #16
Do tego powyżej jeszcze kawałek informacji od p.Joanny na ten temat:

[pre]W dniu 12.09.2011 Sąd zamknął rozprawę i wydał wyrok, w którym uniewinnił mnie od postawionego przez
lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką zarzutu zniesławienia.

Niestety nie mogę przedstawić uzasadnienia, które Sąd sformułował, ponieważ jest tajne,
jak cały proces do tej pory, na życzenie oskarżycielki. Dysponentem jawności jest Wanda Nowicka,
od jej uczciwości i transparencji zależy czy Państwu te informacje ujawni, czy nie.


Nie ulega jednak wątpliwości, że sam wyrok potwierdza, iż moja wypowiedź, że Wanda Nowicka
jest na liście płac przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego była prawdziwa
, a zarzucanie mi nieprawdy
było tylko taktycznym wybiegiem polityków popierających przemysł aborcyjny, mającym na celu
wyeliminowanie mnie z debaty publicznej i zastraszenie innych niezależnych publicystów.

Proces trwał 2.5 roku, odbyło się 16 posiedzeń, na zdecydowanej większości z nich Wanda Nowicka była nieobecna
[/pre]A.W.B.
Liczba postów:3,847 Reputacja: 44
16-10-2011, 16:16 #17
Gimli, Hrabia, Elwood, Rmszar najlepsze jest to, że te rozwydrzone i głupiutkie nastolatki organizują protest pod roszczeniowymi hasłami w stylu '' chcemy dobrobytu '' a chodzą do LO w którym miesięczne czesne wynosi 880 zł hahahaha.
Co Ty na to Geopijatyku powiesz ? Na tą roszczeniową wobec państwa postawę lewicowych dzieciaków z w miarę zamożnych domów ?
Chyba zachodzi jakaś poważna zmiana pokoleniowa związana z mentalnością a głównie podejściem do odpowiedzialności i życia, które ''ma wyglądać jak w bajce'' ( czyli tak jak w kolorowych czasopismach i w TV ).
Ja tam wychowałem się w blokowisku i moich rodziców nie było stać na czesne w wysokości 880 zł i jakość nie żądam ''prawa do dobrobytu'' ani nigdy nie oczekiwałem, że wszystko za mnie załatwi państwo ( jak te oszołomy od postulatów )Jake Blues
Liczba postów:558 Reputacja: 0
16-10-2011, 17:08 #18
ja sie kiedys nad tym zastanawialem i doszedlem do nastepujacego wniosku: w gruncie rzeczy te lewicujace srodowiska uwazaja sie za swego rodzaju "wyzsza kaste", nowa arystokracje, glegoko pogardzajaca motlochem - arystokracja nie rodowa, z krwi, tylko z ukladow i kolesiostwa. w takim kapitalizmie koles z blokowisk ciezka praca i byc moze zdolnosciami moglby przeskoczyc spolecznie ta holote, ktora musialaby zasluzyc na pozycje, obecnie dziedziczona. dodatkowo pozycja ta czestokroc pochodzi z zycia z podatkow zabieranych innym.

wiec trzeba trzymac status quo w obronie swohje pozycji, przy okazji mozna sie polansowac przy imprezach charytatywnych, ktore nie kosztuja lansera ni grosza.Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:8,387 Reputacja: 126
16-10-2011, 17:26 #19
Rozwydrzenie młodzieży niejedną ma przyczynę, nie należy zapominać, że społeczeństwo pod względem moralnym powoli podmywa kapitalizm. Kapitalizm powoli, ale systematycznie prowadzi do tego, że ludzie zajmują się głównie kasą i nie mają czasu na chodzenie do kościoła i realizację innych wartości. Nawet to co było dobre w kapitalizmie czasem stało się swoją karykaturą. Pierwotny protestancki ascetyzm o którym pisze Weber zostaje zastąpiony swoim przeciwieństwem: konsumpcjonizmem. Polecam xiążkę Rifkina "Koniec pracy", tam jest taki rozdział o tym jak kapitaliści robili powoli, systematycznie, precyzyjnie grunt pod to by człowiek stał się kiszką: chodził po supermarkecie, jadł i srał. Człowiek nie rozróżnia potrzeb rzeczywistych od wywołanych rekalmą. Przecież o tym a nie o niczym innym bębni cała socjologia w XIX i XX wieq.
Oczywiście od kapitalizmu nie da się uciec, przynajmniej na razie, to jest chyba oczywiste. Tym niemniej nie ma co mydlić sobie oczu, chować głowy w piasek i zbywać autentyczny problem hasłami typu: Naomi Klein i Chomsky to troglodyci.
Dziwolągi hybrydowe o których pieprzy JKM: wolny rynek, zero podatqw, brak demokracji, monarcha na czele i inne takie pierdoły to takie same trele morele jak uśmiechnięty "wolny" pracujący w swojej fabryce robotnik socrealistyczny.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

gimli
Liczba postów:1,545 Reputacja: 4
16-10-2011, 17:58 #20
No więc siedzę sobie od kilku dni w Brukseli, mieszkanie położone świetnie, po drugiej stronie ulicy park, 5 minut piechotką od Komisji Europejskiej, 7 minut do Parlamentu Europejskiego...i wczoraj cały wieczór było słychać jakieś hałasy z parku. Dziś będąc na spacerze okazało się,że "oburzeni" rozbili miasteczko namiotowe w tymże parku. I tak stoi tam te kilkadziesiąt namiotów, jest około 100 ludzi, wszelkiej maści brudasów z całej Europy, smród okropny, nawet zrobili sobie mini kuchnię polową i coś tam pichcą- wygląda to trochę jak jakieś miasteczko hipisów generalnie. Mieszkańcy miasta i turyści przychodzą z ciekawości i robią zdjęcia tej zbieraninie. Nie sądzę,żeby ktokolwiek z nich kiedykolwiek skalał się pracą.. Oni mają zbawić nasz świat? Śmiem wątpić.C R A C O V I A !


Skocz do: