Play - Off 2017 !!! Walczymy o 12-te złoto !!!

klekot
Liczba postów:527 Reputacja: 8
5 godzin(y) temu #801
Cieszę się że Panowie na forum studzicie emocje, natomiast martwi mnie gra naszych hokeistów...gdyby nie kara Dziubińskiego i postawa Radzika w 2 tercji o teorii Karvina byśmy prawdopodobnie nie rozmawiali !
W 1 tercji byliśmy zdecydowanie lepsi mieliśmy więcej bramkowych sytuacji w tym dwie sam na sam Drzewka oraz świetną sytuacje Sinagla i Kapicy wpadły 2 bramki jedna miód techniczny i cfaniacki Kalusa oraz przypadkowa ale prawdziwa bramka Drzewka spokojnie mogło być dla nas 3:0 gdyby Drzewko choć jedną setę wykorzystał. Bramka tyszan po ewidentnej karze dla Galanta na Sykorze, ewidentny błąd sędziów !
Tyszanie mieli jedną setę Bepierszcza...
2 tercja spokojna, pod kontrolą do kary Dziubka i show Radzika !!!!! Kara Dziubińskiego ewidentna choć moim zdaniem na 2 min., sędziowie z tą dychą przesadzili. Faul Dziubińskiego głupi i nieodpowiedzialny, tercja neutralna, nic się nie dzieje a on wali o bandę Woźnice bez sensu, ryzykował karę meczu i tak jak Semorad nawet 5 minutowe osłabienie, na szczęście Woźnica gra w masce i ponadto pochylił się ponizej linii bandy, tam nie ma plexi i jak by go Dziubek trafił na kant bandy to nawet maska by mu nie pomogła, prawdopodobny koniec sezonu dla obu graczy.
Po karze Dziubka nastąpił Radzik show....przez nikogo nie prowokowany uderza tyszanina kijem ewidentna dwójka i powoduje że gramy w podwójnym osłabieniu, mimo czasu i interwencji Rohacka, trwa dalej show Radzika, uderza w od tyłu w krocze tyszanina (kolejna dwójka a może nawet 2+2 potencjalnie) i tam zostawia kij, gra bez kija puszcza gola akurat pod porzeczkę, kij mu nie był potrzebny i popycha bramkę w kierunku sędziego, gdyby trafił tą bramką sędziego pewnie kara meczu, nie rozumiem zachowania Radzika, było ono kompletnie nieodpowiedzialne i w konsekwencji show naszego bramkarza tyszanie wyrównali.
Przy 3 bramce też nie rozumiem interwencji Radzika, broni strzał Makrova,rzuca się do przodu, gdzie nie ma krążka do złapania, leży na brzuchu przed bramką i Rzeszutko strzela do pustej bramki !!!!!
Do tego proszę dodać próbę uderzenia Zatki rękawicą oraz w pierwszym meczu uderzenie łapawicą tyszanina ( ewidentna kara która sędziowie puścili) a przecież takie rzeczy robi gracz bdoswiadczony, który za uderzanie rękawicą już miał nauczkę na MŚ w Krakowie...przypomnę zawieszenie na 1 mecz i graliśmy wówczas z jednym bramkarzem !!!!
Oczywiście występom Radzika postanowiłem się uważniej przyjrzeć gdyż Kolega przy oglądaniu w TVP pierwszego meczu zwrócil mi uwagę na dziwne zachowanie Radzika przy drugim golu dla tyszan...kto moze niech spojrzy uważnie ( wiele razy oglądałem stop klatkę ) otóż Radzik chowa sie za tyszanina i wyjeżdza w swoje lewo poza światlo bramki, po prostu zostawił bramkę pustą, strzału na bramkę bezpośrednio nie było bo krążek został podany do Kristka, który strzelił do opuszczonej bramki przez Radzika, w której został Dziubek...
Nie da się wygrać finału bez bramkarza, oczywiście Radzik obronił kilka setek ale to go nie rozgrzesza, z tych nieodpowiedzialnych i nie wytłumaczalnych dla mnie zachowań, które generalnie nas osłabiają a dają szanse tyszanom.
Sorry dużo szczegółów ale jeszcze mnie trzyma i oglądam powtórki, przegraliśmy na własne życzenie dwa wygrane mecze a przeciez jak widać tyszanie są w naszym zasięgu !!!!

Finał Pucharu Kontynentalnego jest w naszym zasięgu ! Panie Profesorze, Panie Trenerze, Panowie Zawodnicy nie spieprzcie tego !

klekot
4 godzin(y) temu #802
Osobnego posta chciałbym poświęcić królowi ubieglorocznego play off, który jak się wydaje abdykował.
Krystian Dziubiński, moim zdaniem gra grubo poniżej swoich możliwości, a wszak to center pierwszego ataku narodowej reprezentacji i chyba najlepszy środkowy narodowy hokeista w PHL.
W pierwszym meczu finału jego dorobek to asysta przy bramce Sinagla w 5 na 3 dwa "+" za przebywanie na tafli przy golach Sinagla i Rompkowskiego oraz dwa "-" za przebywanie przy dwóch golach dla tyszan; jeden to słynna pierwsza zmiana 1 formacji gdzie w 24 sekundzie stracili gola oraz drugi - za przebywanie przy straconym golu w 3 na 4 patrz postawa Radzika opisana w poprzednim poście.
W drugim meczu dorobek Dziubka to kara 2+10 .... trochę mało jak na króla ubiegłorocznego play off.
Słaba postawa Dziubka skutkuje tym iż nasz pierwszy atak nie stanowi wielkiego zagrożenia dla tyszan, już w półfinale PP z Podhalem zauważyłem że Dziubek gra dziwnie słabo, wówczas strzelił pierwszego gola i zniknął na resztę meczu, wówczas wynik pociągnęli Svitana i Jencik.
Krystian niestety jest slaby i bezproduktywny na lodzie ale za to mocny w gębie, mam na myśli wywiad krytykujący kolegów którzy łapią kary.
Nie wiem do kogo personalnie miał pretensje,do McPhersona za idiotyczny faul na Zigardym ? ale generalnie jest to naganna postawa wytykająca błędy innym podczas gdy sam nie jest w porządku, nie jest to postawa zawodnika który chce zdobyć Majstra i wygrać 1,0 MPLN.
Tak, nasi hokejarze grają o 1,0 MPLN tyle mają do podniesienia od Generała wraz oczywiście z zamrożonymi premiami.
Tylko jak patrzę na ich postawę a zwłaszcza zawodników narodowej reprezentacji, którzy powinni być dla mnie liderami tej drużyny to nie widzę aby chcieli się schylić po tę kasę.
Oczywiście jak przegrają finał to winni będą przepłaceni imigranci i wypalony trener, a narodowi hokeisci krystalicznie czyści.
K...wa Panowie stać was na pokonanie tyszan tylko trzeba zacząć grać całe mecze tak jak pierwsze tercje.
Nie wierzę że nie macie sił, jesteście źle przygotowani to jest teoria dobra dla laików.
Brawo zubereg za celne spostrzeżenie, jak tyszanie prowadzą to dają nam grać po rogach i kontrują ale jak my prowadzimy grę to naprawdę mają z nami problem. Tak się układa mecz i tak wygląda, drużyna slaba fizycznie w trzeciej tercji nie bylaby w stanie zamykać tyszan i kręcić ładnych pare minut

torreador
Liczba postów:2,521 Reputacja: 24
53 minut(y) temu #803
Klekot z całym szacunkiem ale chyba za duzo przebywasz w okolicach swoich tyskich kamratów podczas naszych meczów i przyjąłeś ich retorykę.
Pytanie, czy to przypadek?

Dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą

Khalid Pasiak
Liczba postów:14,070 Reputacja: 209
41 minut(y) temu #804
Ja tam osobiście nie mam do Tyszan pretensji ,że są tak "zakręceni na mistrza" i w czasie meczu
wywierają stały nacisk na sędziów. To w końcu oni przegrali z nami 5-ć finałów z rzędu bez jednego sukcesu.
To można wybaczyć, nawet to ,że w meczu coś tam krzykną czy zagwizdają dla mnie i moich kolegów  od
przez 60minut hokeja czy 90 piłki mecz zgodowy różni się od normalnego tylko tym ,że przeciwnika się nie wygwizduje i absolutnie nie obraża. Jak jest mecz to liczy się tylko Cracovia. Co innego przed i po meczu. A wtedy w Tychach kibice są naprawdę super . W tamtym roku gość potrafił mi pogratulować po meczu przed którym "już witali się z gąską złotym medalem"

Natomiast sugerowanie po meczu ,że Cracovia kupuje sędziów albo obrona decyzji sędziowskich po meczu
takim jak środowy w którym błędne decyzje sędziowskie pomogły GKS-owi wygrać sa normalnie po ludzku mega-wkurzające!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 36 minut(y) temu przez Khalid.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!