Podhale - Polonia

Terminarz meczów o brązowy medal:

21 marca 2017 (NT)
24 marca 2017 (Bytom)

Skoro w rywalizacji o brązowy medal są wyznaczone tylko dwa terminy, stąd wniosek, że o zdobyciu brązowego medalu zadecyduje bilans dwumeczu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2017, 07:57 przez jurassic.

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

Twixxx
Liczba postów:3,758 Reputacja: 9
18-02-2017, 00:33 #2
Panowie fachowcy od hocka,
czy ktos moze mnie oswiecic w kwesti meczow u siebie/na wyjezdzie w polfinale i finale (ew. grze o 3-cie miejsce)?
Mam w marcu wyjazdy sluzbowe do DUB oraz narty rodzinne w Austrii i chcialbym to tak poukladac, aby stracic jak najmniej spotkan na S7 (moze tez uda sie cos urwac z wyjazdow).
Tylko przed bookowaniem lotow przydaloby sie wiedziec, kiedy i gdzie gramy. Wiem, ze rywal ma znaczenie przy kolejnosci gier, ale moze cos juz teraz mozecie podpowiedziec?
Z gory wielkie dzieki!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2017, 00:34 przez Twixxx.

To marzenie Twego ojca w dniu Twoich narodzin,
że w przyszłości Ty bedziesz, tak jak on, na mecze chodził!

*REVENATOR*
Liczba postów:7,671 Reputacja: 425
18-02-2017, 10:16 #3
Faza mistrzowska – play off:

– Kwalifikują się zespoły zajmujące miejsca: 1 - 6, w grupie ,,A’’,
– Kwalifikują się zespoły zajmujące miejsca: 1, 2, w grupie ,,B’’,

– Zespoły zajmujące miejsca: 3 - 7 w grupie ,,B’’ uczestniczą w meczach o utrzymanie w PHL,
– Zespół SMS PZHL U20, nie uczestniczy w meczach mistrzowskich fazy play off, bądź w meczach o utrzymanie w PHL,

Runda I – ćwierćfinały (do czterech wygranych)

- układ meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom, wyjazd, dom.
- pary ćwierćfinałowe:
1 grupa ,,A’’ – 2 grupa ,,B’’
2 grupa ,,A’’ – 1 grupa ,,B’’
3 grupa ,,A’’ – 6 grupa ,,A’’
4 grupa ,,A’’ – 5 grupa ,,A’’
– zespoły przegrywające w tej fazie rozgrywek kończą sezon ligowy, klasyfikowane są wg miejsc zdobytych w sezonie zasadniczym,

Runda II – półfinały (do czterech wygranych)

- pary półfinałowe:
1 – najniższe miejsce po sezonie zasadniczym,
2 – wyższe miejsce po sezonie zasadniczym,

Runda III – Finał (do czterech wygranych spotkań)

- terminy: 21.03.2017, 22.03.2017, 25.03.2017, 26.03.2017, 29.03.2017, 31.03.2017,2 kwietnia 2017,
– para finałowa: zwycięzcy półfinałów,

Mecze o brązowy medal (do dwóch wygranych)

- terminy: 21.03.2017, 24.03.2017, 26.03.2017,
- układ meczów: dom, wyjazd, dom.
- para: zespoły przegrywające w półfinale.

Twixxx
19-02-2017, 10:04 #4
Dzieki ogromne! Czesc "dom-wyjazd" wyjasnia wszystko. Teraz tylko jakos zgrac to z wyjazdami (przy zalozeniu, ze nie ma niespodzianek w wynikach) i moze sie uda.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2017, 10:39 przez Twixxx.

tomex
Liczba postów:2,896 Reputacja: 744
19-02-2017, 14:52 #5
[i]- terminy: 21.02.2017, 22.02.2017, 25.02.2017, 26.02.2017, 1.03.2017, 3.03.2017, 5.03.2017,

nie rozumiem. To znaczy, że jeśli (hipotetycznie) w parze 1. Tychy odpadną z Hecą - to zostaną sklasyfikowane na 1. miejscu? Ktoś ten regulamin w związku tworzył na kolanie.

Pisbolszewia każdemu równo nosa utrze: bogatych zdusi jutro, a biednych - pojutrze
Duj w chupę gtsom
Wpis ocenzurowany (osoby o pewnym IQ nie potrafiły go zrozumieć;)

*REVENATOR*
19-02-2017, 15:22 #6
tomex chodzi o to ze kto odpadnie ćwierćfinałach (1 runda ),to nie gra się o miejsca 5-8 tylko , drużyny klasyfikowane są wg miejsc zdobytych w sezonie zasadniczym
i na przykład Tychy mają już w najgorszym wypadku 5 miejsce ,Cracovia -6 itd!!-jesli n,p, nie przechodzimy 1 rundy!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2017, 15:31 przez *REVENATOR*.

tomex
19-02-2017, 15:38 #7
dzięki za info

*REVENATOR*
19-02-2017, 19:43 #8
We wtorek rozpocznie się najważniejsza część sezonu, czyli faza play-off. Jest kilka zmian w regulaminie.

Zacznijmy od tego, że ćwierćfinały i rywalizacja play-out będą rozgrywane do czterech zwycięstw. Zmianie ulegnie także format dogrywek.

W sezonie zasadniczym, w przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po regulaminowym czasie gry, oba zespoły rywalizowały w trzyosobowych składach przez pięć minut. Gdy nie padł złoty gol, o losach spotkania decydowała seria rzutów karnych.

W fazie play-off, będzie to wyglądało nieco inaczej. Otóż w ćwierćfinale i półfinale play-off oraz w meczach o utrzymanie oba zespoły będą walczyć przez 10 minut w czteroosobowych składach. W przypadku braku rozstrzygnięcia kibice będą świadkami pięciu serii rzutów karnych.

W meczach finału play-off będzie obowiązywało nieco inne rozwiązanie. Czas dogrywki będzie wynosił 20 minut, a oba zespoły zagrają w pełnych formacjach, czyli 5 na 5, po wcześniejszym wyczyszczeniu lodu. Jeśli zwycięzca nie zostanie wyłoniony, o losach spotkania przesądzi seria rzutów karnych. W tym wypadku będziemy świadkami aż pięciu serii.

Każde ze spotkań poprowadzi czterech arbitrów.

quentin
Liczba postów:6,002 Reputacja: 246
19-02-2017, 22:10 #9
Co runda to nowy sposób na dogrywkę i tak w przeciągu 2 miesięcy związek serwuje w lidze 3 rozwiązania. Jakby ktoś pytał to, że tak powiem, taki mały teścik co fajniejsze. Przecież w zawodowej lidze nie może być normalnie i cały sezon tak samo. Kto wie może jest to sposób by media ogólnopolskie zaczęły coś mówić/pisać o hokeju.

jurassicu ty się n ie czepiaj spikera, bo sam nie napisałeś w pierwszym poście z jaką Unią gramy Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2017, 22:11 przez quentin.

jurassic
19-02-2017, 23:30 #10
Wiadomo z jaką !

quentin
20-02-2017, 00:16 #11
Zakładam że po tym jak spiker ogłosił że gramy z tą z Tarnowa to w szybkiej sondzie ze stadionu co najmniej 70% uznało by że wiadomo że z tą tarnowską Big Grin.

agent44 Moderator
Liczba postów:4,690 Reputacja: 83
20-02-2017, 10:43 #12

Jutro sędziują Breske i Kryś. Na nudę raczej nie będziemy narzekać. Big Grin

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016]

Continental Cup - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

MSC
Liczba postów:4,853 Reputacja: 60
21-02-2017, 09:49 #13
to już dziś Smile

*REVENATOR*
21-02-2017, 20:59 #14
Pozostało jeszcze 11 spotkań do wygrania i obronienia mistrzostwa !gratulacje za wygranie pierwszego spotkania w play-offach w sezonie 16\17
Pierwsza tercja niemrawa i po prostu słaba ,powiedzmy badanie przeciwnika!,druga tercja , to było to mniej więcej to na co oczekują kibice!,trzecia tercja to pilnowanie wyniku !!.Pierwsza i trzecia formacji plus Sinagl z drugiej na plus !mam wrażenie ze Sinagl jakos nie ma z kim sobie pograć w drugiej formacji ,i stąd tyle solówek?.Pozostali poprawnie ,ale nie zachwycili Wróbel tez musi się pokazać, ale nie na ciągłym przebywaniu na karach !!
Powtórzę moja tezę ze bardziej od jakości ,naszych zawodników bardziej niepokoi mnie ze jest nas za mało!dlatego nie możemy przegrać żadnego spotkania z Unią !

21-02-2017, 21:25 #16
(20-02-2017, 10:43)agent44 napisał(a):  Jutro sędziują Breske i Kryś. Na nudę raczej nie będziemy narzekać. Big Grin
Prorok jakiś czy cuś? Big Grin

Gratulacje za przejście pierwszego schodka

w pozostałych meczach wygrali bez wyjątku ci, co byli wyżej w tabeli
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2017, 22:03 przez tomex. Powód edycji: pozostałe

sterby
Liczba postów:9,681 Reputacja: 1,016
21-02-2017, 21:32 #17
ufff, nie jest tak źle jak wyglądało w piątek.

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, przez dobę uchodzi za idiotę.

quentin
21-02-2017, 22:23 #18
Generalnie ślizgawka w każdym aspekcie. Przebłyski były, martwią błędy, które zawodowcom nie powinny się zdarzać. Czekamy na półfinały.

mkp
Liczba postów:491 Reputacja: 32
21-02-2017, 22:26 #19
W sumie to dobrze wyszło (o ironio!), że "pany sędzie" fantazję dzisiaj mieli. Przynajmniej Panowie poćwiczyli grę w osłabieniu. Dość dokładnie przećwiczyli.

quentin
21-02-2017, 22:39 #20
Jeszcze jedna uwaga, który to był ten starszy artysta figurowy? Kocie ruchy i obawa że sobie krzywdę zrobi jak się trzeba będzie szybko obrócić. Breske czy Kryś? Pełen folklor, dopełniający obrazu dzisiejszych zawodów.