Witaj! Logowanie Rejestracja
PIS wszystkiemu czyli...........hank
Liczba postów:7,510 Reputacja: 1,598
7 godzin(y) temu #6,961
Fachowcy ! Big Grin

BOR uszkodził nową limuzynę prezydenta wartą 2 miliony złotych

„Super Express” poinformował o incydencie, do którego doszło podczas eksperymentu procesowego będącego elemetem śledztwa w sprawie wypadku prezydenckiej limuzyny w marcu 2016 roku.
Prokuratura Okręgowa w Opolu zleciła funkcjonariuszom BOR przeprowadzenie eksperymentu procesowego na płycie jednego z lotnisk, aby sprawdzić, jak wytrzymałe są opony w limuzynie. W ten sposób śledczy chcieli porównać wytrzymałość opon z tymi, które były umieszczone w aucie, którym w marcu 2016 roku podróżował prezydent Andrzej Duda. Lidia Sieradzka z Prokuratury Okręgowej w Opolu poinformowała, że biegli mieli wydać opinię w sprawie sprawności czujników ciśnienia w oponach. Jej treść nie została jednak na razie upubliczniona, ponieważ nadal trwają przesłuchania uzupełniające. 
Ponieważ eksperyment odbywał się na nierównej płycie lotniska, a nie na prostej nawierzchni autostrady, w limuzynie BMW 7 High security wartej blisko 2 miliony złotych poprzez częste hamowanie zdarły się opony. Uszkodzone zostało również zawieszenie. Z informacji „Super Expressu” wynika, że po zakończeniu eksperymentu auto trafiło do serwisu. Biuro Ochrony Rządu na chwilę obecną odmówiło komentarz w tej sprawie.
Przypomnijmy, 4 marca na autostradzie A4 w okolicach Lewina Brzeskiego doszło do incydentu z udziałem prezydenckiej limuzyny. Po tym jak w samochodzie eksplodowała opona, pojazd wpadł w poślizg i dzięki umiejętnościom kierowcy z Biura Ochrony Rządu nie doszło do poważniejszego wypadku. Po tym jak "Rzeczpospolita" opublikowała artykuł dotyczący zajścia i faktu, iż w samochodzie założono stare opony oraz wykorzystano prezydenckie BMW niezgodnie z praktyką, pracę straciło kilku funkcjonariuszy BOR.
W sprawie wypadku z udziałem prezydenta toczą się dwa śledztwa - Prokuratura Okręgowa w Opolu prowadzi postępowanie w sprawie nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, natomiast na wniosek szefa BOR „o podejrzeniu narażenia życia prezydenta w związku z zaniedbaniami poprzedniego szefostwa Biura”. W BOR prowadzone są także wewnętrzne kontrole.

za http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pols...spartanntpSemper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy


leszeczek
Liczba postów:11,198 Reputacja: 875
3 godzin(y) temu #6,962
Ciekawe, czy PiS mając na uwadze jawność spraw finansowych oczyści się z zarzutów, czy ukryje prawdopodobny przekręt, tak jak ukrył SKOKi. Wszak wyznawcy i tak wierzą, że oni są czyści, a kto by się przejmował Polakami "gorszego sortu"

http://fakty.interia.pl/polska/news-po-c...Id,2386607"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Skrajność poglądów jest gorsza od głupoty

tomex
Liczba postów:3,187 Reputacja: 1,018
2 godzin(y) temu #6,963
Towarzysz Mateusz Morawiecki przynosi pecha wszystkiemu czegokolwiek się tknie

- stwierdził, że będziemy rozwijać produkcję "polskich" samochodów wyścigowych Hussarya (cudzysłów dlatego, ze poza projektem nadwozia nic w tym składaku polskiego nie było) - firma mająca je składać zbankrutowała
- zapowiedział, ze będziemy rozwijać produkcję gier komputerowych - akcje firmy CI Games poleciały na łeb na szyję
- zapowiedział w Davos wielkie inwestycje - indeks inwestycyjny spadłł do niespotykanego od lat poziomu

itp. itd

Brawo dojna zmianoHejhejaheja Cracovia mistrzem hokeja
Kaczyński mówi o dekomunizacji, ale on tak naprawdę chce komunizować Polskę
Nie chcieliśta ośmiorniczek - macie Ośmiornicę


misiekm
Liczba postów:634 Reputacja: 41
1 godzinę temu #6,964
E mądrale, skończcie z tym 'lizaniem się po fiutach' i sprawdźcie kursy walut do złotego.
TYLKO PASY !!!

tomex
Liczba postów:3,187 Reputacja: 1,018
21 minut(y) temu #6,965
taaa, bo kurs jest efektem dojnej zmiany

Nie wiem co ty liżesz, ale gdyby wasza idolka leperówna lepenówna wygrała 1 turę - kursy wyglądałyby nieco inaczej, mądralo WinkHejhejaheja Cracovia mistrzem hokeja
Kaczyński mówi o dekomunizacji, ale on tak naprawdę chce komunizować Polskę
Nie chcieliśta ośmiorniczek - macie OśmiornicęSkocz do: