Na CAŁYM forum obowiązuje kategoryczny zakaz umieszczania jakichkolwiek postów, tematów, sygnatur, linków, obrazków itp. związanych z polityką! W przypadku złamania tego zakazu będziemy najpierw ostrzegać, a następnie bez zastanowienia się BANOWAĆ! (October 26)

Piast Gliwice - CRACOVIA 18.11.2017 godz.15:30

Merol
Liczba postów:1,404 Reputacja: 436
11-11-2017, 16:58 #1
Zakładam, podobnie jak temat z Zagłębiem, na tydzień przed meczem, z tego samego komputera Smile
Jedziemy z nimi jak Husarze!

AGAINST MODERN FOOTBALL
               CRACOVIA

gargamel9998
Liczba postów:5,483 Reputacja: 1,845
11-11-2017, 17:49 #2
Liczę na 0-2. Bramki: Szczepaniak i Vestenicky, asysty Michalik i Drewniak.
Jak przełamanie - to przełamanie Wink

13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

RobertoBaggio
Liczba postów:1,248 Reputacja: 598
12-11-2017, 10:33 #3
Taaaak Vestenicky na pewno...

12-11-2017, 12:33 #4
(12-11-2017, 10:33)RobertoBaggio napisał(a):  Taaaak Vestenicky na pewno...
Czemu? Może Probierz w końcu ogarnie, że to napadzior i da mu szansę na tej pozycji, a ten się odpłaci.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2017, 12:34 przez gargamel9998.

ian thorpe
Liczba postów:8,621 Reputacja: 4,348
12-11-2017, 13:02 #5
a na jakiej podstawie uważasz Gargamelu, że to Probierz ma się ogarnąć a nie Vestenicky ? Tak piszesz z pozycji fotela, czy masz jakieś głębsze przemyślenia po oglądnięciu zawodnika ? Wink

12-11-2017, 14:48 #8
(12-11-2017, 14:00)hank napisał(a):  Tomas jak na razie to nie łapie się nawet do osiemnastki meczowej , jest w tak słabej formie ?
Nigdy się tego nie dowiemy dopóki nie zobaczymy go w grze. I to nie 10-15 minut w 1 meczu, tylko przez min.5 spotkań po 30 minut (zakładam, że jest rezerwowym)

Bo skoro jest powoływany do reprezentacji, to chyba coś umie, tak jak Mihalik czy inni.

wrobelson
Liczba postów:1,549 Reputacja: 302
12-11-2017, 15:52 #9
"Mecz o 6 pkt." dlatego wyczuwam remis, po ktorym nikt nie bedzie zadowolony ... Rolleyes

leszeczek
Liczba postów:10,671 Reputacja: 2,351
12-11-2017, 18:25 #10
(12-11-2017, 15:52)wrobelson napisał(a):  "Mecz o 6 pkt." dlatego wyczuwam remis, po ktorym nikt nie bedzie zadowolony ...  Rolleyes

Też tak mam.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Skrajność poglądów jest gorsza od głupoty

świątnik
Liczba postów:365 Reputacja: 107
12-11-2017, 21:41 #11
Honor miasta, ekhm.. Piasta!
Jako ze wynik w Lubinie udalo mi sie wytypowac tuz przed wyjazdem z Krk w rozmowie ze znajomymi to moge powiedzieć tylko ze wygramy. Konkretow jeszcze nie znam nie stety Blush

ARTU
Liczba postów:617 Reputacja: 74
12-11-2017, 22:11 #12
Na wyjazdach gramy lepiej. Temat założył Merol. Nie wiem jak można tego meczu nie wygrać Big Grin

Bruno
Liczba postów:610 Reputacja: 242
13-11-2017, 01:21 #13
(12-11-2017, 14:48)gargamel9998 napisał(a):

Nie rozumiem, po co tak uparcie lansujesz tezę, że Probierz uparł się na biednego Tomaszka i trzyma go z daleka od pierwszej jedenastki ? Ty widzac chłopa raz na ruski rok w telewizji wiesz lepiej że trener robi na złość sobie i temu leniwemu gwiazdorowi , póki co, weekedowych salonów fryzjerskich i innych galeryjnych atrakcji.
Powołania do reprezentacji, zwłaszcza młodzieżowej, to dopiero długa lista oczekujących na zrobienie kariery.Powiedz, ile on bramek zdobył w tej kadrze , albo chociaż w ilu meczach zagrał przyzwoicie ?

Vestenicki i jemu podobni to cena jaką płaci Filipiak za tabiszowe zarządzanie w tym klubie.

..Musha rain dum a doo dum a da ..whiskey in the jar-oo !

13-11-2017, 12:37 #14
(13-11-2017, 01:21)Bruno napisał(a):

Jestem zwolennikiem by każdy dostawał szansę. Tak jak Sowah, Kanach czy inni. Albo coś wniosą albo w zimie trzeba będzie się pożegnać. Proste.

Miszczu2007
Liczba postów:5,881 Reputacja: 433
13-11-2017, 12:45 #15
Piątek i Szczepaniak są bez formy, więc to naturalne, że Vestenicky powinien dostać szansę. Gość przychodzi za taką kasę i nawet nie dostaje szansy? To na jakiej podstawie Probierz ocenia go, że jest nieprzydatny, skoro część zawodników gra słabo na treningach, a w meczach błyszczą? Czyżby Dimun bardziej zasługiwał na szansę? Wydaje mi się, że po prostu Probierz ubzdurał sobie, że Piątek musi grać, a właściwie przydałaby mu się ława na 2 spotkania.

Arena
Liczba postów:457 Reputacja: 44
13-11-2017, 12:46 #16

leszeczek
13-11-2017, 15:06 #17
Zaproponuję rozwiązanie kompromisowe. Trener zaprosi na trening reprezentację kibiców i oni podpowiedzą mu kto ma grać w meczu, bo wyraźnie widać, że chłop sobie nie radzi, gra swoje brudne gierki i złośliwie nie pozwala grać wybrańcom trybun w meczach, żeby nie wyszło na jaw jakie to tuzy.

UWAGA: to był sarkazm.

Miszczu2007
13-11-2017, 15:12 #18
(13-11-2017, 12:46)Arena napisał(a):  przede wszystkim mają pokazać się na treningach, jeśli na treningach są słabsi, dlaczego mają dostawać szanse w meczach?

Na szczęście Stawowy tak nie myślał gdy wystawiał Gizę w pierwszym składzie.

Mecze są ważniejsze niż trening, ale widocznie trenerzy forumowi wiedzą lepiej i ustalili, że Vestenicky jest słaby na podstawie jego braku występów. Dobrze, że Piątek i Szczepaniak grają teraz super :Smile Dimun pewnie był świetny na treningach :Smile Nie ma to jak logika :Smile

leszeczek
13-11-2017, 15:13 #19
miszczu, nie przyszło ci do głowy, że Dimun gra na innej pozycji?

Miszczu2007
13-11-2017, 15:21 #20
Nie, bo to w tej sytuacji nie ma najmniejszego znaczenia. Dlatego mój poprzedni post i argumenty, które w nim zawarłem są nieustannie w mocy i nie sądzę by ktoś był w stanie je obalić.