Mistrzostwa Świata Elity 2017 Kolonii i Paryżu

jurassic
Liczba postów:5,832 Reputacja: 542
05-05-2017, 16:59 #1
Prawie godzinę temu z rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Elity w Kolonii i Paryżu ! Smile

Transmisje na żywo na TVP Sport.

O godz. 16.10 zaczęła się transmisja meczu Szwecja - Rosja, a o 20.10 będzie transmisja meczu Czechy - Kanada !

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

hank
Liczba postów:10,449 Reputacja: 4,858
05-05-2017, 17:39 #2
W pierwszym meczu obydwie strony jak na razie fatalnie rozgrywają przewagi , jak widać nie tylko u nas problem z grą w tym elemencie .

05-05-2017, 20:03 #4
Transmisje też na niekodowanym niemieckim SPORT1. Dziś o 20:15 mecz USA-Niemcy.

Plan rozgrywek tu:

jurassic
06-05-2017, 19:40 #5
Dziś o 20.00 na szwabskim Sport1 mecz Niemcy - Szwecja.

Edit:

Często narzekamy na naszych komentatorów ale niemiecki komentarz całą formą to tragedia na całości, długie chwile przemilczeń, zero emocji w głosie, wyciszone na maksa odgłosy z tafli lodowiska i chociaż nie rozumiem nic poza "volkswagen das ist gut deutche auto", to wolę naszego Snopka czy nawet Szpakowskiego komentującego hokej ! Wink

Szwaby dostały wciry od Szwedów 7:2 ! Big Grin

I chyba tylko Płachta wie dlaczego on trenuje (trenował ?) naszą kadrę, a jego syn gra w kadrze ... szwabskiej !  Angry
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017, 23:38 przez jurassic.

Jaf
Liczba postów:1,537 Reputacja: 38
07-05-2017, 12:59 #6
A to tam normalne. Big Grin komentator komentuje mecz i tyle, jak nic się nie dzieje przez 3 minuty na boisku czy tafli to się nic nie odzywa. Taki germański temperament.

Przeciwieństwo Hiszpanów, którzy w każdym, nawet nic nie znaczącym meczu obcych drużyn wykonują swoje goooooooooooooooooool gol gol gol gol gol gol gol.

Aston1906
Liczba postów:15,393 Reputacja: 2,893
07-05-2017, 22:25 #7
Francja rozjeżdża Finlandię 5-1, co szokuje tym bardziej, że wczoraj nie sprostali przeciętnej Norwegii.

Słowacja właśnie wyłapuje oklep od Łotyszy, a wcześniej punkt urwali im nawet beznadziejni Włosi. Chyba nikt tak nie podupadł w ostatnich latach jak nasi południowi sąsiedzi...

MSC
Liczba postów:5,037 Reputacja: 189
07-05-2017, 22:31 #8
Słowacki hokej to równia pochyła od kilku lat.

edit: dlatego nie ma się co pchać do ich ligi jak wielu proponuje bo to trup bez pieniędzy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017, 22:33 przez MSC.

kaleb
Liczba postów:3,297 Reputacja: 382
07-05-2017, 22:51 #9
Ale i tak o wiele wyżej od nas, zarówno sportowo, jak i organizacyjnie. Na pewno wiele byśmy skorzystali na takiej współpracy.

MSC
07-05-2017, 23:01 #10
Sportowo to oczywiście dla nas wyżyny niebotyczne. Natomiast pod względem płac zawodników to my i Tychy moglibyśmy grać spokojnie środek tabeli oczywiście kontraktując miejscowych zawodników bo ze swoimi to byśmy uja ugrali.

jurassic
08-05-2017, 22:50 #11
Finlandia - Czechy, mecz palce lizać, Czesi z 0:3 w 1 tercji, na początku 3 wyciągnęli na 1:3 i w praktycznie ostatnich dwóch minutach na 3:3 i wygrali w karnych 1:0 ! Ech, jak ja lubię takie mecze !

kaleb
09-05-2017, 01:28 #12
Przyznaję, po obejrzeniu drugiej tercji nie wierzyłem w Czechów - odbijali się od Finów jak od ściany.

hank
09-05-2017, 13:01 #13
(08-05-2017, 22:50)jurassic napisał(a):  Finlandia - Czechy,  mecz palce lizać,  Czesi z 0:3 w 1 tercji,  na początku 3 wyciągnęli na 1:3 i w praktycznie ostatnich dwóch minutach na 3:3 i wygrali w karnych 1:0 ! Ech,  jak ja lubię takie mecze !
Mogłem oglądnąć tylko 1/2  meczu ale gra paluszki lizać .Byłem pewny, że Finowie dowiozą a tu nagle taki zwrot sytuacji .Ot , cały hokej i właśnie dlatego jest piękny . Smile

16-05-2017, 15:40 #17
Nie posypali chlopu lodu to sie wywrocil co chcecie Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Za slisko bylo Big Grin Big Grin

16-05-2017, 16:03 #18
(16-05-2017, 11:06)Aston1906 napisał(a):  Widzieliście wczorajszą bramkę na 2-0 w meczu Dania-Włochy? Big Grin

Małoś Waść widział. Wink

Całkiem niedawno temu, w grudniu 2015 w meczu PP Cracovia - Jastrzębie zresztą niejaki Zabołotny wyjechał kawalek przed bramkę,  i zrobił dokładnie to samo. Był nawet filmik na forum

Poznamy prawdę albo stwierdzenie, że prawdy ustalić się nie da (PiSJaro)
Cenzura ma służyć wolności słowa (PiStreżyńska)