Co do reszty racja. Kask chroni Mirka li tylko i wyłącznie od zderzeń. Na treningach a zwłaszcza w siatkonodze kask jest zbędny bo chłopaki na niego uważają
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2017, 22:04 przez SaNtO.

Gdybym miał dwa życia oba oddałbym tylko Tobie

Khalid Pasiak
Liczba postów:13,484 Reputacja: 547
30-11-2017, 22:18 #1,602
(30-11-2017, 22:03)SaNtO napisał(a):  Dorabianie ideologii do tego nieszczęsnego i przypadkowego zdarzenia jest zwyczajnie niepoważne. Gdy pada z ust Misia to jakoś szczególnie się nie przejmuję ale gdy pisze o tym Khalid to zaczynam się martwić.

Absolutnie nie twierdzę ,że &*(^t skoczył specjalnie aby zrobić krzywdę Miro. Natomiast nie skakał do piłki i nie gadaj mi ,że to co gra F. to jest normalne.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

KruszynaKSC
Liczba postów:6,765 Reputacja: 4,013
01-12-2017, 10:03 #1,603
To jeśli nie skakał do piłki to do czego skakał Miro będący z nim ramię w ramię? Jakiś balkandki taniec Miro prezentował a Fojut się chciał dołączyć tylko kroków nie znał?

01-12-2017, 13:40 #1,604
W tej chwili najważniejsze jest aby Miro wrócił do pełnego zdrowia i przygotowany do sezonu pojawił się na boisku .Nic na siłę , niech wróci póżniej ale zdrowy i w formie .

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Zibiland
Liczba postów:4,582 Reputacja: 333
01-12-2017, 13:48 #1,605
(30-11-2017, 19:24)squier strat napisał(a):  czyli co wiedzą? bo każdy z nas se tak może napisać

To nie tak jak myślisz...Miro raczej nie zyczylby sobie by otwarcie mówić.
Uchylajac rąbka... Za dużo środków p.bólowych ,brak koordynacji leczenia. Jakiś lekarz ze szpitala w Brzesku gdy kliniki i lekarze są na miejscu. Duze pokłady możliwości leza w sferze mentalnej...

Haruj, gryź trawę, wygrywaj, daj rozwijać się klubowi i zmierzaj do celu, jeśli go masz. Jeśli nie, arrivederci.

To już nie na moje nerwyWink

Ja to bym wolał spokojne 3-0 do przerwy a w drugiej połowie dorżnąć watahę sforę

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

> --------------------------------------------------

> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum a Marciniak pyk.
> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum, no i Żytko pyk.

02-12-2017, 00:59 #1,612
Mnie wystarczy każde zwycięstwo, a Miiro życzę pełni zdrowia!

gargamel9998
Liczba postów:5,516 Reputacja: 1,890
02-12-2017, 13:55 #1,613
(01-12-2017, 15:06)Sehtan napisał(a):  Niech odpoczywa i dojdzie do siebie by w Derbach wyjść mógł od pierwszej minuty. Wcale bym się nie obraził gdyby znów po Jego strzale w doliczonym czasie gry moglibyśmy się cieszyć ze zwycięstwa - piękna to była chwila! Smile
Pamiętam ten mecz. Akurat stałem "na równi" z Mirem przy tej bramce i jak widziałem jak Miro wyskoczył to od razu powiedziałem, że będzie brama (przypadek? ;Wink

13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

hank
02-12-2017, 14:05 #1,614
Stosowny plakat wisi na ścianie od tego czasu , tak ,że codziennie spoglądam na Mira z uniesioną z radości ręką . Smile

RobertoBaggio
Liczba postów:1,292 Reputacja: 615
02-12-2017, 16:04 #1,615

A ja chciałbym żeby seniorzy powtórzyli wynik młodszych kolegów.6:2 pieknie by bylo.A co ?Dlaczego nie !

02-12-2017, 16:15 #1,616
Ja tam wolałbym 10-0 jako pamietny rewanż za porazke juniorow, sprzed 2 lat(?) :p

leszeczek
02-12-2017, 17:19 #1,617
O powstał już wątek derbowyWink

stnczyk
Liczba postów:103 Reputacja: 83
03-12-2017, 00:44 #1,618
(01-12-2017, 18:11)Miszczu2007 napisał(a):  A ja bym chciał żebyśmy ich gnietli cały mecz, ale nie mogli strzelić, a w 90 minucie karny dla nas z kapelusza i 1:0, a potem jeszcze jedna akcja i 2:0 Smile

Wygrać mamy uczciwie. Żadne karne z kapelusza. Co my, gts jesteśmy czy inne resortowe &@#$, żeby dla nas drukowano?

A koncepcja "żebyśmy ich gnietli cały mecz, ale nie mogli strzelić" mnie poraża. Takie gniecenie może się skończyć, na przykład, karnym z kapelusza dla gts. Ja bym chciał żebyśmy ich gnietli i punktowali golami. I nie tylko o moje nerwy mi chodzi.

I w ogóle co za porządki - oni płacą różnym Hiszpanom czy rzeźnikom,  a zalegają za stadion. Może jakaś kontrola powinna się temu przyjrzeć i siąść np. na wypłatach dla zawodników? Jako mieszkaniec Krakowa sobie nie życzę, by moje podatki szły na jakichś Hiszpanów w ubeckim towarzystwie.

sterby
Liczba postów:5,869 Reputacja: 2,911
05-12-2017, 09:37 #1,619
Jak to dobrze, że będący jedną nogą w grobie Mirosław zagrał wczoraj pół godziny i to zagrał całkiem przyzwoicie.
Na Madalińskiego płacz i zgrzytanie zębów.

Z prawdą jest jak z poezją i dlatego większość ludzi jej nienawidzi.

farciarz2
Liczba postów:1,635 Reputacja: 1,045
3 godzin(y) temu #1,620
W obu ostatnich meczach z Koroną (na 2-2) i z Lechem - Cracovia straciła bramki bezpośrednio po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i to co najgorsze po strzałach głową (błąd w kryciu).
Mam dziwne przeczucie, że gdyby na boisku był Covilo tych bramek byśmy nie stracili.
Podobnie było w ostatnich derbach na R22 - dopóki był na boisku Covilo prowadziliśmy 1-0 i wydawało się, że mecz mamy pod kontrolą. Gdy Covilo zszedł gra drugiej linii się "posypała" i straciliśmy dwie bramki, przegrywając mecz.
Jeśli Covilo nie wystąpi w derbach to biorąc pod uwagę ostatnią fatalną dyspozycję drużyny - szanse na dobry wynik będą minimalne.