Witaj! Logowanie Rejestracja
Michał Probierz musi odejść !!!RobertoBaggio
Liczba postów:1,982 Reputacja: 1,382
13-10-2018, 15:03 #121
Chciałem wcześniej napisać że w normalnym klubie ogrodnik by był w.y.j.e.b.a.n.y .Ale doszedłem do wniosku że nie jesteśmy normalnym klubem tylko szyldem dla comarchu.
gargamel9998
Liczba postów:5,620 Reputacja: 3,009
13-10-2018, 15:13 #122
Farciarzu - ale zatrudnienie Forsella byłoby wówczas "karygodne". Gość miał nadwagę i to wyraźną. Przy całym szacunku nie powinniśmy być klubem dla takich zawodników.

To może powinniśmy wziąć Dawida Janczyka? Gość przyjdzie tylko do nas, wyleczyć się z alkoholu i pewnie coś tam pyknie, jak przywróci formę w rezerwach?13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

bartoloksc
Liczba postów:278 Reputacja: 43
13-10-2018, 15:55 #123
My nie mamy rezerw.piotrek67
Liczba postów:7,954 Reputacja: 3,801
13-10-2018, 17:53 #124
Mocne !

Adam Duda
Miał w tym swój udział Michał Probierz, z którym nie masz najlepszych wspomnień.
- Ludzie są różni. W każdym zawodzie znajdzie się osoba, na którą pracownicy narzekają, przychodząc do pracy. Wiele osób w dzisiejszych czasach jest fałszywych, myślących tylko o swoich interesach. Nie ma co ukrywać, że najwięcej problemów przysporzył mi trener Probierz. Od początku miał do mnie problem, nie podobało mu się, że lubili mnie kibice, dziennikarze i ludzie z klubu. Przez pierwsze pół roku starałem się nie reagować na jego złośliwości, ale on za wszelką cenę chciał pokazać, że się nie nadaję. Sprawił mi wiele przykrości, na treningach przy całej drużynie bezpodstawnie mnie krytykował, co było bardzo dołujące i demotywujące. Ale chyba o to mu właśnie chodziło. Chciał mnie zniszczyć.
Była raz taka sytuacja, gdy w rezerwach prezentowałem bardzo dobrą formę i strzelałem sporo bramek. Pojechałem na mecz z Zagłębiem do Lubina. Byłem pewny, że dostanę szansę, ponieważ udowodniłem, że jestem w dobrej dyspozycji. Tymczasem przed samym meczem trener Probierz powiedział, że jestem numer „19” i nie ma mnie w kadrze meczowej. Przejechałem całą Polskę, by nawet nie móc usiąść na trybunach. Upokorzył mnie przed całym zespołem, to było straszne uczucie. Żałuję, że na niego trafiłem. Co więcej, przez jego nastawienie zostałem namówiony do odejścia do Chojnic, gdzie moja kariera wyhamowała prawie do zera.
- Przed odejściem do Chojnic miałeś okazję pójść na wypożyczenie do Ekstraklasy, ale cię nie puścił. Dlaczego?
- To była dziwna sytuacja. Twierdził, że do Ekstraklasy mnie nie puści, bo nie będę tam grał. Ja mu odpowiedziałem, że to klub, do którego pójdę oceni, czy się nadaję, czy nie. Potem wypowiedział się w mediach, że nie chce wzmacniać konkurencji, więc tak naprawdę sam sobie zaprzeczył. Skoro byłem dobry, to czemu chciał mnie oddać? Zrobił mi to celowo, a ja chciałem grać, więc stąd była decyzja o odejściu do Chojnic.
http://www.2x45.info/aktualnosci/56654/a...t-szydzic/Diabel
Liczba postów:4,612 Reputacja: 1,840
13-10-2018, 18:01 #125
gosc kariery nie zrobil bo Probierz mu zazdroscil ze go lubia Smile
a w Chojnicach mikroklimat zakazujacy grac w pilke, przez to jego kariera wyhamowala do zera
co za stek bzdur Smile= sietniok na Madagaskar, won z Cracovii!! ===
To My

morata
Liczba postów:1,312 Reputacja: 760
13-10-2018, 19:13 #126
Duda to było nieporuzmienie . Kaczmarek w betonach na niego uparcie stawiał . Gość bez techniki i wykończenia . Marnował na potęgę .Bruno
Liczba postów:858 Reputacja: 481
Wczoraj, 10:39 #127
Cienias,który tuła się po klubach w czwartej lidze,który w wywiadzie otwarcie mówił,że woli grać z ławki,by nie czuć ciśnienia niech lepiej zacznie rozliczać siebie samego.Probierz go wysłał do Chojnic po to,żeby poprawił skuteczność,bo marnował większość setek na które pracował cały zespół.Grajek zamiast pokazać charakter i udowodnić jak choćby Kądzior,że coś jest wart,jebnął się na tapczan przed telewizorem i szuka winnych swojego upadku...Musha rain dum a doo dum a da ..whiskey in the jar-oo !

Jarek44
Liczba postów:1,170 Reputacja: 1,284
Wczoraj, 20:27 #128
Abstrahując od cieniasa opisanego wyżej, u nas MP miał mimo wszystko chyba największe możliwości budowania autorskiej drużyny. Ta budowa przypomina mi budowy z lat 70 - długo się budowało i na koniec było zaje.biście dużo usterek. Tylko wtedy mieszkańcy latami poprawiali te błędy, ale my nie mamy tyle czasu... Niektórzy spokojnie uważają - spadniemy i za chwilę awansujemy... To nie jest takie pewne, przypominam ostatni (trochę niezależny od nas) awans do ESA.

ZbigniewT
Liczba postów:157 Reputacja: 192
5 godzin(y) temu #129
Ja Polska reprezentacja będzie tak grała dalej pod sterami Brzęczka, to jest szansa,że nastąpi zmiana na stanowisku selekcjonera i tym razem Probierz nie odmówi Bońkowi a nam spadnie kamień z serca..i spełni się życzenie z tego wątkuhank
Liczba postów:8,747 Reputacja: 10,476
1 godzinę temu #130
ZbigniewT napisał :
"Ja Polska reprezentacja będzie tak grała dalej pod sterami Brzęczka, to jest szansa,że nastąpi zmiana na stanowisku selekcjonera i tym razem Probierz nie odmówi Bońkowi a nam spadnie kamień z serca..i spełni się życzenie z tego wątku"

A nie żal Koledze mimo wszystko reprezentacji ?Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

piotrek67
Liczba postów:7,954 Reputacja: 3,801
48 minut(y) temu #131
Boom!
Ja bym go brał i dał mu szanse już kiedyś nas uratował !
"Mirosław Hajdo nie jest już trenerem Garbarni Kraków. Jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Bogusław Pietrzak, który w nowej roli ma zadebiutować w piątek meczem z @BB_Termalica."
Skocz do: