Jaroszyński pierwszą asystę zaliczył dopiero w swoim 3 sezonie w I drużynie (źródło: wątki kanadyjskie na forum). Jeśli Pestka zrobi to w 2018, to już będzie lepszy od niego.

14-08-2017, 08:55 #182

piotrek67
Liczba postów:6,199 Reputacja: 897
14-08-2017, 08:56 #183
(14-08-2017, 08:41)natib napisał(a):  Sorry ale jak Pesta zagral jakikolwiek dobry mecz w Cracovii to czapki z głów ale przed wami. Poza faktem że facet mial chyba udzial w każdym przegranym przez Cracovię meczu to pominę. Ale może pora się obudzićPanowie. Skrajny obrońca nie jest na boisku od kopania przeciwników, wybijania autów czy przerywania akcji. W XXIwieku skrajny obrońca ma też inne zadania o których sam zainteresowany chyba zapomniał jak i jego poklepywacze po plecach. Gości którzy będą grać w ten sposób jak on są setki jak nie tysiące od A klasy do III ligiw tym kraju. To że ktoś jest ambitny i nie odpuszcza wcale nie czyni z niego pilkarza. Jak chcesz grać w ekstraklasie to potrzebujesz jeszcze umiejętności.
A teraz możecie sobie poubliżać a ja poczekam na jego pierwszą asystę sposkojnie do roku ... 2018 wszak i ślepej kurze kiedyś trafi się ziarno.
Przypomne ten post oj przypomnę i to za niedługo !

leszeczek
Liczba postów:12,017 Reputacja: 1,821
14-08-2017, 09:03 #184
Pestka już w pierwszym meczy miał taką wrzutkę, jakiej Jaroszyński nigdy nie zaliczył. Że nie padła bramka, to już wina napastnika.
Natib, znajdź sobie kogoś innego do opluwania.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Skrajność poglądów jest gorsza od głupoty

Dorwas
Liczba postów:792 Reputacja: 168
14-08-2017, 09:28 #185
Nie przypominam też sobie, żeby Jaroszyński choć raz zagrał tak dobrze w destrukcji jak Kamil. Z jego strony nie było żadnego zagrożenia, a jak już nawet atakowali, to przerywał każdą akcję.

Dorwas

Sejno
Liczba postów:196 Reputacja: 124
14-08-2017, 16:07 #186
(14-08-2017, 08:55)alocha napisał(a):  Piszę o obrońcach z e-klasy. Jeśli gość będzie w stanie wyłączyć każdego skrzydłowego drużyny przeciwnej, to dla mnie będzie świetnym obrońcą. Co nam z gościa na boku obrony, który będzie miał asystę nawet w co drugim meczu, jak w każdym będzie objeżdżany przez przeciwników i będzie zawalał bramki?
Jeżeli  kiedykolwiek doczekamy takiego bocznego obrońcę co zatrzyma każdego skrzydłowego w e-klasie to Tabisz go momentalnie sprzeda.

SaNtO
Liczba postów:22,693 Reputacja: 902
14-08-2017, 16:16 #187
Jeżeli chodzi o Pestke to super mecz. Bardzo dobry, solidny, agresywny i do bólu skuteczny. Ja w czasie meczu nie miałem żadnych pretensji o tą czerwień. Moja kobieta potwierdzi ze wstałem bólem brawo, dziekowalem za walkę. Miałem nieco pretensji ze jak już tak poszedł to nie złamał mu nogi. Mówiłem nic się nie stało młody wytrzynamy.

Byłem pewien że wytrzynamy ale niestety wiemy jak się to potoczyło.

Pojawił się argument ze faul był idiotyczny bo daleko od bramki i nie było sensu bo psy i tak nie istniały. Haha. Nie istniały bo? Nie istniały bo ich wybijalismy z rytmu już na 70 metrze i połowie między innymi takimi faulami. To była znakomita taktyka która zebrała swoje żniwo.

Kamil głowa do góry ja w Twoim wieku debiutował w bibiczance a Ty grasz pierwsze derby na rejmonta i dajesz radę. Nie ma się co załamywać bo nie ma w ostatecznym rozrachunku ani krzty Twojej winy. Takie były założenia taktyczne. Brawo

haec habui dicere
Gdybym miał dwa życia oba oddałbym tylko Tobie

eredin
Liczba postów:6,666 Reputacja: 806
14-08-2017, 18:08 #188
(14-08-2017, 16:16)SaNtO napisał(a):  Nie ma się co załamywać bo nie ma w ostatecznym rozrachunku ani krzty Twojej winy. Takie były założenia taktyczne. Brawo
Santo - jeśłi założenia taktyczne były takie by w 75 minucie dostać czerwoną kartkę to rzeczywiście Probierz się nie nadaje. Ale raczej podejrzewam, że Twoja ocena wynika z osobistej sympatii dla Pestki (też takową żywię). Moim zdaniem jednak Pestka NIE MIAŁ PRAWA faulować Małeckiego w taki sposób we tej strefie boiska, mając żółtą kartkę, dobry wynik i kwadrans do końca meczu.
Młody po prostu spierd..lił, co można z trudem (bo to derby) zrzucić na jego wiek i brak doświadczenia.
Pisanie że to wina taktyki a nie piłkarza delikatnie mówiąc mija się z prawdą.

> klaros Napisał(a):
> --------------------------------------------------

> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum a Marciniak pyk.
> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum, no i Żytko pyk.

quentin
Liczba postów:6,737 Reputacja: 834
14-08-2017, 18:14 #189
To byla znakomita taktyka. Dała wygraną przeciwnikowi. Wracając do Kamila świetny mecz pod wieloma względami. Trudno od chłopaka w 5 meczu oczekiwać cwaniactwa. Byla kontuzja? Mieliśmy piłkę? Trzeba było się kłaść i kraść sekundy. Szkoda.

Spodobał mi się fragment o tym ze w e-klasie trzeba miec umiejętności bo samo wybieganie prezentują nawet w a-klasie. Widac to co kolejkęSmile.

leszeczek
14-08-2017, 23:41 #190

gaudeamus
Liczba postów:1,889 Reputacja: 9
15-08-2017, 08:28 #191
Dostał chłopka czerwoną kartkę, bo walczył na całego i nie odpuszczał - zdarza się. Parę razy nam w tym meczu uratował tyłek.

CRACOVIA ZAWSZE PANY!

pasywpasy
Liczba postów:1,108 Reputacja: 222
15-08-2017, 08:50 #192
(14-08-2017, 18:08)eredin napisał(a):
Nie miał prawa, nie miał prawa, nie miał prawa, nie miał prawa, nie miał prawa... To takie gadanie...
nie miał prawa, ale to zrobił - bo chłopak ma 19 lat i nawet 500 minut na boiskach ekstraklasy nie spędził. Nie, to nie jest usprawiedliwianie, ale każdy, również trener, musi się liczyć z tym, że młody Pestka w każdej chwili może zrobić coś takiego. Inne wymagania stawia się Pestce, a inne Szczepaniakowi, który ma lat 26 i wiele gier za sobą. Pestka daje z siebie wszystko, czasami po prostu za dużo.

bodzio969
Liczba postów:400 Reputacja: 68
15-08-2017, 10:45 #193
(14-08-2017, 23:41)leszeczek napisał(a):  eredin, niejedna drużyna potrafi nie stracić gola grając w 10 znacznie dłużej niż 15 minut. Zwalanie winy na Kamila to szukanie kozła ofiarnego.

Dokładnie tak a najlepszym przykładem i to bardzo świeżym jest nasz mecz pucharowy gdzie grając w przewadze przez ok. 20 minut nie potrafiliśmy jednak strzelić bramki. A bywały mecze gdzie drużyny grały o wiele dłużej osłabione i nie traciły gola (czasem nawet strzelały). Równie dobrze Kamil mógł nie dostać tej kartki, zostałby zmieniony przez Deleu a i tak mogliśmy stracić te gole. Ale teraz to już jest tylko gdybanie. Im więcej graczy na boisku w danej dyscyplinie sportu tym mniej widać różnicę po osłabieniu któregoś z rywali. Dlatego w hokeju czy piłce ręcznej taka przewaga jest bardziej widoczna. I to niestety cała drużyna przegrała mecz i Ci co byli na boisku są winni utracie bramek a nie Pestka, który był już w szatni.