Witaj! Logowanie Rejestracja
JACEK ZIELIŃSKI - treningi, taktyka, musi odejść lub nie, itp.szaleniec
Liczba postów:1,727 Reputacja: 167
Wczoraj, 06:29 #5,161
Czyli jak wykupimy wszystkie karnety w klubie zmieni sie na lepsze? Oj naiwni-jedyne co sie wydarzy to Filipiak utwierdzi sie, ze dobrze robi. Przytnie troche kady z Comarchu, bo bedzie mial kase z biletow, aTabisz łyknie premię.
Problem nie w ilosci, ale w tum, z ruch kibicowski jest niezorganizowany. Mam tu na mysli zatowno starszych kibicow jak i mlyn. Marazm i polityka cieplej wody udzieliła sie wszystkim. Filipiak to rekin biznesu i zjadl nas na sniadanie.
Villa_KS
Liczba postów:1,718 Reputacja: 14
Wczoraj, 07:51 #5,162
Zeszliście na peryferia dyskusji o treningach, taktyce etc. Badanie wpływu sprzedaży karnetów na formę piłkarzy jest mniej więcej tak racjonalne jak prognozowanie liczby urodzeń żywych na 1000 mieszkańców na podstawie aktualnej ceny bananów w popularnym dyskoncie.quentin
Liczba postów:6,005 Reputacja: 247
Wczoraj, 07:55 #5,163
To jest temat o trenerze, zatem proszę do niego wrócić. Wypociny o tym jak Filipiak zniszczył ruch kibicowski na Cracovii opowiadajcie sobie przy 4 flaszce (ewentualnie w tematach do tego odpowiednich) bo to się nadaje chyba tylko na taki moment, w którym już większość ma dość i odpływa.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 07:56 przez quentin.
Skocz do: