Witaj! Logowanie Rejestracja
Giełda trenerów - odsłona kolejna.MakuKSC
Liczba postów:591 Reputacja: 224
22-03-2017, 21:15 #721
Jak mamy sie obracac wokol tych wymienionych nazwisk z naszego bagienka, to lepiej trzymac Zielinskiego na lawce, tylko dorzucic mu audytora zewnetrznego w kwestii przygotowania fizycznego. Jak mamy zmieniac trenera, to Janusz futbolu musi siegnac glebiej do sakiewki, wliczajac w to kontrakty dla calego "swiezego" sztabu.
tomex
Liczba postów:2,895 Reputacja: 743
22-03-2017, 21:43 #722
była już próba usunięcia sympatycznego grubaska, ale Zieliński bronił go bardziej niż socjalizmu, nawet ponoć postawił ultimatum, że jak pan od fuefu poleci to on sobie tez pójdzie - więc zostali obaj. Tak więc audytora od wuefu można sobie raczej wybić z głowy

choć wydaje się, że masz rację zakładając, iż puszysty kumpel to przyczyna niepowodzeń Zielińskiego w co najmniej 80 procentach.

ta gówniana liga polega wyłącznie na zapieprzaniu i gryzieniu trawy. Trenerzy stawiający na piłke delikatną i techniczną - dostają w niej po nosiePisbolszewia każdemu równo nosa utrze: bogatych zdusi jutro, a biednych - pojutrze
Duj w chupę gtsom
Wpis ocenzurowany (osoby o pewnym IQ nie potrafiły go zrozumieć;)zubereg Moderator
Liczba postów:10,169 Reputacja: 154
22-03-2017, 22:14 #723
Ian
Pewnie, nic nie zmieniajmy, samo się nagle odmieni. Jacka mają w d.pie zwodnicy od zimy gramy to samo....Khalid Pasiak
Liczba postów:14,071 Reputacja: 213
22-03-2017, 22:23 #724
(22-03-2017, 21:43)tomex napisał(a):  była już próba usunięcia sympatycznego grubaska, ale Zieliński bronił go bardziej niż socjalizmu, nawet ponoć postawił ultimatum, że jak pan od fuefu poleci to on sobie tez pójdzie - więc zostali obaj. 
Teraz nie będzie go bronił bo na hasło "pójdę sobie" zarząd zaklaska uszami i gotowe "rozwiązanie za porozumieniem stron" podsunie Wink
http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

ian thorpe
Liczba postów:12,154 Reputacja: 1,118
22-03-2017, 22:51 #725
Zubereg, ale ja nie mówię że nie należy nic zmieniać. Dla mnie trener czy zawodnik to najemnicy. Ale dam taki przykład - umowy kontraktowe zawodnika typu powiedzmy Pyrdek czy Dąbrowski są takie same. Zawodnicy mają podstawowe ubezpieczenie zdrowotne. Lepszy zawodnik, jak go stać, ubezpiecza się dodatkowo sam, bo go stać. Młodszy, na początku drogi, zazwyczaj to zlewa, i mamy taki przykład jak z zawodnikiem rezerw przy poważnej kontuzji, ze nie było kasy na jego leczenie, zwlekano, aż doczekano się terminu z funduszu Big Grin Ktoś zaoszczędził Wink Jest tak często z kontuzjami młodych. Ktoś powie, niech sobie sami płacą. A ja powiem tak, młody zawodnik jak jest wychowankiem, czy trafia do naszego klubu, powinien mieć jakieś "prowadzenie". Powinien widzieć profesjonalizm, powinien czuć zainteresowanie klubu. U nas jest tak, ze za opiekę opowiadają najczęściej rodzimi tatusiowie. Bo w klubie mają wyjebane. Nie mają wyjebane tylko wtedy, jak jakiś zawodnik już "odstrzelony" chce grać w jakimś wygwizdowie. Wtedy, po trupach chce się za niego kasę. Ostatnio do łez mnie doprowadziła sytuacja, która zaistniała przy jednym z byłych zawodników. Otóż ten zawodnik już teoretycznie zakończył grę, przez pewien czas zajmował się zupełnie czym innym nie związanym z kopaniem piłki. Zapragnął tak dla siebie pokopać gdzieś w najniższej lidze, a tu się okazało, ze jego kartę na wciąż klub. Jakie było jego zdziwienie, gdy mu stworzono problem z odejściem. Jest nieskończona ilość studentów młodych kopaczy, których można ściągać, czasem bierze się ich hurtowo i....radźcie sobie. Mi chodzi o ten profesjonalizm od samego początku. Ty Zubereg chcesz ratować za wszelką cenę Ekstraklasę, widzisz szansę w zmianie trenera, a ja widzę zbieraninę zawodników, którzy po szkole "życia" w Cracovii, co lepsi chcą odejść. Jest kryzys, może to jest ten czas by głośno krzyknąć, że po 15 latach chcemy profesjonalnego klubu, gdzie się dba o zawodników a nie traktuje jak zło konieczne. Gdzie chcemy gry o MP, chcemy wyników sportowych. Niech przyjdzie do Cracovii nawet Mourinho, jestem za, będę zadowolony. Ale gdzieś w kościach czuję, że problem jest gdzie indziej.JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Biorę przykład z elegancji dyktatora Kaczyńskiego. O Wałęsie: "wielki deficyt intelektualny". A mógł był powiedzieć po prostu, że uważa go za kretyna. Dlatego idąc za jego myślą,  nie z każdym będę polemizował.

PRZEMO KSC
Liczba postów:355 Reputacja: 4
22-03-2017, 23:15 #726
Każdy wie ze problem jest na pięterku, ale nikt nie wie jak z tym sobie poradzić. Albo nie chce wiedzieć. Jesteśmy przyzwyczajeni do marazmu, cieszymy się z nowego stadionu nie interesuje nas wynik sportowy. Napierdalamy na Stebleckiego Diego czy innego Jendriška, a kto tego czy innego kopacza tutaj ściągnął.... i to nie jest trener, mamy takich zawodników na jakich nas stać. Don Felipe nie będzie robił kominów płacowych.... zawsze będziemy na granicy spadku. Jak już mamy kogoś kto prosto kopnie piłkę przykład Dąbrowskiego to od razu mu się włącza gwiazda i chce odejść... Tacy za Cracovię nie będą umierać. Niektórym kończą się kontrakty albo nie ma tematu przedłużenia, albo są na żałosnych warunkach taki tez nie gra na 100% bo dlaczego ma grac żeby mu jakiś toporek nogę przetrącił i za 2 miesiące będzie bezrobotny? Filipiak niech się obudzi i my kibice tez się obudźmy nie jebajmy po piłkarzach, trenerach bo mamy takich na jakich Filipiak i jego giermek dajeMerol
Liczba postów:1,867 Reputacja: 88
23-03-2017, 08:02 #727
Czesiek Michniewicz jest do wzięcia. Ktoś jest za?misiekm
Liczba postów:618 Reputacja: 21
23-03-2017, 09:13 #728
(23-03-2017, 08:02)Merol napisał(a):  Czesiek Michniewicz jest do wzięcia. Ktoś jest za?
Dobra, a po Michniewiczu kto, bo jakie On ma znaczenie ?
TYLKO PASY !!!

ian thorpe
Liczba postów:12,154 Reputacja: 1,118
24-03-2017, 00:39 #729
(23-03-2017, 09:13)misiekm napisał(a):  
(23-03-2017, 08:02)Merol napisał(a):  Czesiek Michniewicz jest do wzięcia. Ktoś jest za?
Dobra, a po Michniewiczu kto, bo jakie On ma znaczenie ?

oj tam, jeszcze parę nazwisk jest, by rzucić kibicom na podjarkę...JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Biorę przykład z elegancji dyktatora Kaczyńskiego. O Wałęsie: "wielki deficyt intelektualny". A mógł był powiedzieć po prostu, że uważa go za kretyna. Dlatego idąc za jego myślą,  nie z każdym będę polemizował.


Skocz do: