Witaj! Logowanie Rejestracja
Dalsze losy naszych byłych sportowców, trenerów, smakowite historyjki itp..hank
Liczba postów:7,491 Reputacja: 6,978
Wczoraj, 14:11 #4,301
(Wczoraj, 01:35)kaleb napisał(a):  Przy konflikcie w szatni w Niecieczy, nie wróżę mu sukcesów. Raczej nie jest znany z twardej ręki.
Może nieco poprzestawiać pionki na szachownicy , poklepie, pochwali i być może znajdzie wspólny język z zawodnikami . Gdy w najbliższym meczu Nieciecza osiągnie sukces nastąpi powtórka z rozrywki /Cracovii/ .Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy


Cthulhu
Liczba postów:731 Reputacja: 77
Wczoraj, 14:20 #4,302
(Wczoraj, 13:48)morata napisał(a):  
(20-02-2018, 22:53)farciarz2 napisał(a):  Można by się zastanawiać co by było gdyby został u nas Jacek Zieliński i wnioski są takie:
- na pewno przyszedłby do nas Kądzior, który robi teraz furorę w Górniku,
- nie kupilibyśmy Mihalika za 850 tys. euro.,
- nie doszłoby do kompromitacji w derbach.

A w obronie grałby Polczak i Hubercik , a w pomocy biegał Cetnarski , jakby mu się chciało .
Na szczęście trener przepędził tych szkodników. Strach pomyśleć jak mogłyby się skończyć derby z nimi na boisku... A jeszcze leniwy Cetnarski zamiast Mihalika który rzucił się psom do gardeł? brrrr....MakuKSC
Liczba postów:1,142 Reputacja: 852
Wczoraj, 14:34 #4,303
Cetnarski rzuca sie teraz do gardel przeciwnikom z pozycji lawki rezerwowych w drugiej od konca druzynie ligi. Tesknota za nim wydaje sie bardzo nieuzasadniona. Hubercik to gdzies lige nizej zakotwiczyl czy mi sie zdawalo? Dziwne ze sie o niego nie bili, bo przeciez kompletny jest.
A casus Mihalika to temat na pelnometrazowy film pt" Glupi i glupszy", tylko nie wiem kto sie nadaje do roli tego drugiego, Prezes czy sam Jareczek.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 14:35 przez MakuKSC.Bruno
Liczba postów:701 Reputacja: 334
Wczoraj, 15:29 #4,304
(Wczoraj, 14:11)hank napisał(a):  
(Wczoraj, 01:35)kaleb napisał(a):  Przy konflikcie w szatni w Niecieczy, nie wróżę mu sukcesów. Raczej nie jest znany z twardej ręki.
Może nieco poprzestawiać pionki na szachownicy , poklepie, pochwali i być może znajdzie wspólny język z zawodnikami . Gdy w najbliższym meczu Nieciecza osiągnie sukces nastąpi powtórka z rozrywki /Cracovii/ .
Ulubiona pozycja do ataku na trenerską karuzelę, Jacka Zielińskiego.Tyle,że w Niecieczy nie będzie miał autonomii w podejmowaniu decyzji personalnych .Esemesa ze składem dostanie w czasie odprawy przedmeczowej,nie wspominając o familijnym skautingu przy kominku w chłodne wieczory u Państwa Witkowskich...Musha rain dum a doo dum a da ..whiskey in the jar-oo !


Skocz do: