Właśnie rozpoczął się finał. Transmisja na Eurosport2

MISTRZ MISTRZ CRACOVIA !!!

KruszynaKSC
Liczba postów:7,988 Reputacja: 7,466
06-02-2018, 20:06 #4
Co decyduje o tym że grają w Szwecji a nie w Finlandii? W zeszłym roku też Frolunda grała u siebie ze Sprata Praga? Pozycja ligi w europejskim rankingu?

"Kocham,kocham tylko Ja!!!
Zawsze,zawsze bede z Nia!!!
Nawet,nawet w chwili zlej!!!
Nigdy,nie opuszcze Jej!!!"

mrówka
06-02-2018, 20:10 #5
Ilość wygranych meczy w bieżących rozgrywkach.

KruszynaKSC
06-02-2018, 20:16 #6
Dzięki wielkie!

Orlean
Liczba postów:2,498 Reputacja: 844
06-02-2018, 20:52 #7
30 min finału na razie bez bramek choć Vaxjo ma przewagę mecz bardzo dobry , przyjemnie ogląda się hokej tak składny, szybki, twardy.

jurassic
Liczba postów:5,108 Reputacja: 908
07-02-2018, 00:12 #8
Finowie górą 2:0, co będzie na IO ???

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

Hrabia
Liczba postów:884 Reputacja: 209
31-08-2018, 19:09 #9
Tyszanie grają jak równy z równym z IFK Helsinki. Po dwóch tercjach 3:3, a pierwszego gola zdobył Sykora Smile

Better dead than red.
Han pasado!

agent44 Moderator
Liczba postów:4,956 Reputacja: 500
31-08-2018, 19:32 #10
Nic dziwnego, to mega hokejarz jak na nasze warunki. Jeszcze wiele razy będziemy żałować, że gra przeciwko nam.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

Hrabia
31-08-2018, 19:56 #11
Niestety, 5:3 dla Finów, ale Tyszanie wstydu polskiemu hokejowi nie przynieśli ... grali ambitnie, bez kompleksów, zabrakło trochę umiejętności Smile

Agent - pełna zgoda co do Sykory

Han pasado!

Orlean
02-09-2018, 23:20 #12
Dziś Tyszanie otrzymali srogą lekcję od wicemistrzów Szwecji. Skelleftea pokonała Tyszan na De Golla 8-1, cóż konfrontacja z najlepszymi bywa bolesna. Szwedzi najprawdopodobniej po piątkowej porażce z Włoskim Bolzano poważnie podeszli do podopiecznych Gustlika.

Hrabia
06-09-2018, 21:03 #13
Oglądałem dziś 3-cią tercję meczu Tyszan z Skellefteą. Tyszanie zamknięci na swojej tercji, rzadkie kontrataki. Efekt - 6:2 w meczu dla Szwedów. Ciekawostką jest fakt, że w drużynie Skelleftei był Murzyn, co jest rzadkim zjawiskiem nawet w NHL Smile Na trybunach pustki, cóż dla szwedzkiej publiczności zespoły z naszej ligi nie są ciekawym przeciwnikiem Smile Natomiast dobrze słyszalni kibice tyscy, którzy dopingowali nawet pomimo utraty kolejnych bramek Smile

Han pasado!

MSC
Liczba postów:4,855 Reputacja: 510
06-09-2018, 21:12 #14
Dla szwedzkiej publiczności żaden rywal w ramach CHL nie jest ciekawym przeciwnikiem i tam zawsze są pustki. Co do murzynów to 2 lata temu gdy graliśmy z Farjestad to też grał czarnoskóry szwed Wink

Orlean
06-09-2018, 21:14 #15
Tyszanie mimo dużych wzmocnień jak na nasze realia ,wyniki póki co osiągają podobne do naszych. Niemniej ich problemem w tej edycji jest obsada bramki w pierwszym meczu z beznadziejnie bronił Murray ( w pierwszej tercji co strzał to gol) dziś zastąpił Go młody Lewartowski. Bez pewnej obsady bramki nie wywalczą upragnionego punktu... A Radzik w Sosnowcu będzie bronił Wink

Hrabia
06-09-2018, 21:29 #16

Dzisiaj bramkarz w 3-ej tercji był bombardowany gradem strzałów, zwłaszcza gdy Szwedzi grali w przewadze Smile

Han pasado!

MSC
06-09-2018, 22:51 #17
(06-09-2018, 21:29)Hrabia napisał(a):  Byłem na meczu z Farjestad, ale albo coś musiało mi umknąć albo zwyczajnie zapomniałem Wink

Poszperałem i znalazłem: Hugo Enock się nazywa i nie gra już w Farjestad Wink

kaleb
Liczba postów:3,679 Reputacja: 1,088
08-09-2018, 22:06 #18
Tychy całkiem niezły wynik wykręciły. Szacunek!

Hrabia
08-09-2018, 22:50 #19

Han pasado!

Orlean
09-09-2018, 10:01 #20
(08-09-2018, 22:50)Hrabia napisał(a):  Tylko 2:1 w plecy Smile Biorąc pod uwagę miejsce Polski i Finlandii w hokejowym świecie to bardzo dobry wynik Smile

Owszem, szkoda bo remis był w zasięgu Tyszan zadecydowały kary, dwa gole dla Finów padły gdy grali w przewadze, na uwagę zasługuję asysta Sykory przy golu.