[8] Cracovia vs Jkh | wtorek, 02.10.2018, godz. 18:30

agent44 Moderator
Liczba postów:4,913 Reputacja: 461
02-10-2018, 10:36 #1
Tylko 3 punkty!

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

delGado
Liczba postów:883 Reputacja: 71
02-10-2018, 20:36 #2
Bramkarz wygląda na kocura ?

Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka,
a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata (Łk 6,42)

KamilloLce
Liczba postów:4,585 Reputacja: 1,519
02-10-2018, 21:01 #3
Jason ma potencjał na gwiazdę ligi. Rewelacyjny występ. naprawdę mi zaimponował.

kaleb
Liczba postów:3,588 Reputacja: 966
02-10-2018, 21:06 #4
Napiszcie coś więcej. Nie każdy może urwać się z roboty na mecz.

Hrabia
Liczba postów:804 Reputacja: 149
02-10-2018, 21:24 #5
W skrócie - mecz wyrównany, gol po strzale Noworyty, z ciekawszych sytuacji kara 10 minut dla zawodnika Jastrzębia za uderzenie o bandę naszego zawodnika, po którym trochę leżał na lodzie (chyba Szurowskiego), dobry występ nowego bramkarza "Casha", zadowolenie kibiców ze zwycięstwa nad zdecydowanym faworytem Smile

Better dead than red.
Han pasado!

*REVENATOR*
Liczba postów:6,939 Reputacja: 660
02-10-2018, 21:44 #6
Pozycja bramkarza u nas wydaję się być najlepsza od niepamiętnych czasów !?
super pokazał się nowy bramkarz ''Cash",mega debiut!!na 27 strzałów wszystkie wybronił
gorzej to wygląda z napastnikami ,ale to chyba widzą wszyscy,i coś z tym trzeba zrobić !
co najmniej dwóch solidnych snajperów potrzebnych koniecznie !!
a ze jest cienko z napastnikami ,wystarczy ze na 12 drużyn w PLH Cracovia w ilosći goli wyprzedza tylko Kadrę PZHL (U23)
My mamy 16 bramek na koncie ,a Kadra PZHL-u (U23)-14
trzeci od końca są Podhalanie z 18 trafieniami ,ale oni mają o 2 spotkania mniej !!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2018, 21:46 przez *REVENATOR*.

CHT
Liczba postów:1,507 Reputacja: 254
02-10-2018, 21:49 #7
Cashu z dobrym debiutem z nienajgorszym Jastrzębiem, które jednak ostatnio troszkę przystopowało. Mimo wszystko jestem zadowolony z tego debiutu, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, zobaczymy jak z GKS-ami sobie poradzi. Poza tym kupmy w końcu jakichś napadziorów przez duże N i gramy o majstra.

kaleb
02-10-2018, 23:22 #8
Mozna sie rozmażyć - dwóch napadziorów klasy Casha!

zubereg Moderator
Liczba postów:7,775 Reputacja: 1,574
03-10-2018, 01:17 #9
Kowalówka lub Łuba powinien iść na wypożyczenie. Szkoda by marnowali kolejny sezon

jurassic
Liczba postów:5,105 Reputacja: 903
03-10-2018, 08:09 #10
Mecz na duży plus. Lepsze 1:0 po ładnym meczu niż jakiś remis z dogrywką i karnymi po bucuwie, jak to bywało rok temu.
Nowy bramkarz rewelacja, moim zdaniem będzie gwiazdą tej naszej plastikowej ligi hokejowej. Szybki, zwrotn,y jak Rafał 10 lat temu i posturą też Rafała bardzo mi przypomina ! Smile

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!