Diabel
Liczba postów:4,389 Reputacja: 1,354
11-05-2018, 13:00 #1
12 maja (sobota):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia, godz. 15:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia, godz. 15:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

13 maja (niedziela):

gts - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wisła Płock - Korona Kielce, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

=============
To My

hank
Liczba postów:8,001 Reputacja: 8,142
11-05-2018, 13:18 #2
Ciekawe czy i tym razem arbiter będzie dla nas "szczęśliwy" ?

Sobotni mecz Sandecja Nowy Sącz - Cracovia poprowadzi Bartosz Frankowski.
Arbiter z Torunia był już w tym sezonie sędzią trzech meczów z udziałem naszej drużyny - w dwóch zanotowaliśmy wygrane (3:0 z Pogonią Szczecin i 4:0 z Górnikiem Zabrze), a jeden zremisowaliśmy (0:0 z Legią Warszawa).
W sumie w poprowadzonych 28 meczach sezonu 2017/2018 sędzia Frankowski pokazał 112 żółtych kartek, sześć czerwonych kartoników, podyktował też pięć rzutów karnych.

13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

kaleb
Liczba postów:3,272 Reputacja: 715
11-05-2018, 13:46 #4
Ho, ho, ho, ale optymista. Ja myślę w sposób bardziej skomplikowany i mniej życzeniowy.

12-05-2018, 16:56 #5
Zielinski wyratowal nas kiedys przed spadkiem i poki co to samo robi z Termalica. Na ten moment spada Sandecja i Piast Shy

Vola1906
Liczba postów:1,393 Reputacja: 857
12-05-2018, 17:03 #6
Ja bym chcial zeby spadła lechia i piast Smile. Po pierwsze bo ich nie lubie a po drugie przereklamowanych 2 trenerow spuszcza zespoly z ekstraklasy Big Grin

Orlean
Liczba postów:2,293 Reputacja: 506
12-05-2018, 17:26 #7
(12-05-2018, 16:56)wrobelson napisał(a):  Zielinski wyratowal nas kiedys przed spadkiem i poki co to samo robi z Termalica. Na ten moment spada Sandecja i Piast  Shy

Na pewno leci Sandecja, drugi spadkowicz zostanie wyłoniony w ostatnim meczu w Gliwicach gdzie Piast gra z Brukiem, Piast aby się utrzymać musi wygrać remis daje utrzymanie drużynie Zielińskiego.

Miszczu2007
Liczba postów:6,158 Reputacja: 731
13-05-2018, 18:22 #8
Ależ ten gts jest słaby. Bez Carlitosa to drużyna 2 połówki.

Hehe, tam rzeczywiście buda się pali Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018, 19:24 przez squier strat.

craco8878
Liczba postów:920 Reputacja: 599
13-05-2018, 19:23 #12
Zobaczymy ile zwiselka kary dostanie. Co za mozgi sami sobie azyl spala Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018, 19:25 przez craco8878.

SaNtO
Liczba postów:15,972 Reputacja: 2,366
13-05-2018, 20:05 #13
(13-05-2018, 19:23)craco8878 napisał(a):  Zobaczymy ile zwiselka kary dostanie. Co za mozgi sami sobie azyl spala Smile
Już Ci mówię kolego ile kary. 10 tysięcy kary. 1 mecz bez publiczności w młynie. W zawieszeniu

13-05-2018, 20:12 #15
Jak pokazali Ulatowskiego parę minut przed końcem meczu to,byłem niestety pewny, że to się nie może udać Sad
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018, 20:13 przez maciek72.

KamilloLce
Liczba postów:4,265 Reputacja: 1,092
13-05-2018, 20:17 #16
Idiotyczne zachowanie Lecha. Do tego Dilaver trzymany na ławce żeby się nie wykartkować na legię, a ten dostaje żółtą siedząc na ławce. Big Grin Obawiam się, że gts psim swędem wejdzie do tych pucharów..

tomecki
Liczba postów:3,393 Reputacja: 178
13-05-2018, 20:30 #17
Trzeba na to patrzeć optymistycznie niezależnie od końcowego wyniku. Nie wejdzie super, wejdzie ... zero wakacji + pocałunek śmierci Wink

PrzemoWZG
Liczba postów:1,268 Reputacja: 212
13-05-2018, 20:34 #18
Tak patrzę na tabele i obawiam się ze Lech będzie miał już wyjebke na mecz z Ległą bo już pewne 3 miejsce i ani nic nie ugraja ani nie spadną. Jak dla mnie już jest po zawodach..

farciarz2
Liczba postów:1,747 Reputacja: 1,280
13-05-2018, 20:37 #19
A ja się pytam dlaczego sędzia przedłużył ten mecz aż do 110 minuty kiedy pierwotnie planował tylko 6 minut, a mecz został przerwany z powodu incydentu w 95 minucie i 30 sekundzie, (plus dodatkowo po tym incydencie z zadymieniem stadionu wcześniej o 10 minut). Przedłużyć do tych 6 minut powinien jeszcze o 30 sekund plus ewentualnie minuta za zmiany jakie Lech dokonywał (maksymalnie dwie minuty).
Dzięki sędziemu towarzystwo ubeckich oszustów oddało pierwszy strzał w światło bramki w 110 minucie na bramkę Lecha i niezasłużenie zremisowało.
Inna rzecz, że gdyby w Polsce była lustracja i kara dla ubeckich kolaborantów to nie oni dziś cieszyliby się z niezasłużonych "misiów" Polski i z najemników typu Głowacki i Brożek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018, 21:31 przez farciarz2.

tomecki
13-05-2018, 20:44 #20
Tak. Na 100% odpuszczą u siebie mecz z rywalem który dla ich kibiców jest tym czym dla nas mecz z gwardią ....