Zibiland
Liczba postów:4,576 Reputacja: 277
14-10-2017, 21:58 #21
VAR dla gtsu i 0:2!

Haruj, gryź trawę, wygrywaj, daj rozwijać się klubowi i zmierzaj do celu, jeśli go masz. Jeśli nie, arrivederci.

tomex
Liczba postów:5,339 Reputacja: 3,390
14-10-2017, 22:15 #22
no przecież je boniek musiał "udowodnić" że malinowe nie są VARworyzowane...

a srapek chwilę przed tym znowu chciał wymusić karnego, którego nie było. Tyle, ze sędzia był normalny
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2017, 22:16 przez tomex.

quentin
Liczba postów:6,993 Reputacja: 1,189
14-10-2017, 22:23 #23
(14-10-2017, 07:47)gargamel9998 napisał(a):  Korona 2-0 Wisła Płock (Możdżeń pozdrawia)

15-10-2017, 17:23 #25
no i pozdrawia po raz drugi, ale to nie nas tylko Tabisza, który zawsze toczył prywatne wojenki kosztem Cracovii

15-10-2017, 18:39 #28
(15-10-2017, 18:32)KruszynaKSC napisał(a):  Skusilem sie na dzisiejszy szlagier....Wink legia-betony i powiem kurcze ze dobre meczycho przez pierwsze 30 minut... akcja za akcje ...czas naprawde szybko leci...jak narazie oczywiscie...